Nic nie widać!

Status
Zamknięty.

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Siema. Mam problem otóż włanczam g2 nk i sie ładuje wszytsko ok tylko jak zrobi sie czarne tło to tak juz zostaje tylko slychac muzyczke w intrach i w menu, dlaczego sie tak dzieje (mam pirata)??

PS. Nie piszcie ze to juz było bo sprawdzałem na forum i nie mylcie z tym tematem co jak sie włancza za drugim razem gre to jest czarne tło i wychodzi do windy bo mi nie wychodzi cały czas jest czarne i gra muzyka:shock:

Pozdro
 

Dark Kowal

Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
79
Masz tak od poczatku?? Napsiz jakiego masz kompa to latwiej bedzie okreslic co moze byc przyczyna. Pozdro.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Masz czelnośc pisać, że masz pirata. Pewnei źle pzregrałeś i dobrze ci tak moim życzeniem jest aby ci nie poszeł kup orginała.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Zawsze chodził od dzisiaj tak jest ma tego niemieckiego cracka moja karta graficzna to g force 2 mx "cos tam". 384 ramu procek athlon 1.7 lol

Zaraz szału dostane!!!! Juz działa normalnie jak ta gra jest dziwna sory za nowy temat ale nie działało. Temat uważam za zamkniety

Pozdro!!
 

Dark Kowal

Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
79
Hm dziwne reinstall windy a i tak najlepszym rozwiazaniem jest kupic oryginal NK wtedy bedziesz ogl sie poradzic CD projekta oni powinni Ci pomoc.
 

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Chyab sie spoźniełeś z tym postem
smile.gif


PS: Kupie sobie oryginała jak bedzie razem z g2 (czyli g2+nk) la e chyba sobie jeszcze poczekam lol.
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
ja tak miale jak nie zainstalowalem k.graficznej tylko wlanczalem gry od reki
biggrin.gif
bo myslalem ze XP ma sterowniki w bazie danych...a tu sie pomylilem.. tak mi chodzil morrowind, ale gothica nie probowalem... sprobuj wlonczyc inna gra i zobacz co z nia.... moze ci sie karta spiepszyla... tez mialem :oops:
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Według mnie najlepszym sposobem jest poprostu kupić oryginał. A na Gothica II + Noc Kruka to raczej nie masz co czekać bo raczej nie wyjdzie.
 
A

Anonymous

Guest
taki problem jest tez z orginełem ytzreba tylko pogrzebac i zmienic kilka rzeczy w jednym pliku wszystko jest na stronie CDP
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom