[News] Szef Koch Media o Risen 2

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak wiadomo na Gamescom pojawiły się pierwsze informacje o pracach prowadzonych nad kolejną częścią ciepło przyjętej gry studia Piranha Bytes, czyli Risen2. Szef Koch-Media Klemens Kundratitz poprosił fanów o dozę cierpliwości nie ujawniając nazbyt wiele szczegółów dotyczących gry na zorganizowanej konferencji prasowej. Pewnym jest fakt, ze kontynuacją przygód z pierwszej częsci jest Studio Piranha Bytes, które co ciekawe powraca do szerszej współpracy z JoWoodem. Czyżby nawiązanie do korzeni? Zgodnie z poprzednimi doświadczeniami przy pierwszej części tytuł zostanie wydany zarówno na platformy PC jak i Xbox 360. Na większą porcję informacji przyjdzie nam poczekać z pewnością do nowego roku. Natomiast samej gry nie spodziewajmy się przed przełomem 2011/2012 roku. Zdradził szef Koch Media.

Wyświetl pełny artykuł
 

Kuczwi

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
31
Mam nadzieje, że druga cześć wyjdzie im tak dobra, jak pierwsza ^_^ Fajnie też, że powracają do szerszej współpracy z JoWoodem
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Też mam takową nadzieję. Współpraca z JoWood nie wywołuję u mnie jakiegoś wielkiego entuzjazmu. PB dali radę zrobić dobrą grę, bez nich. Nie wiem po kiego diabła próbują wejść drugi raz do tej samej rzeki. Widocznie doświadczenia przeszłości niczego ich nie nauczyły. No ale przyszłość pokarze, czy taki krok maił sens.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Cieszę się, że Risena 2 dalej robi PB, ale po jaką cholerę znów zaczynają współpracę z JoWood?! PB straciła już prawa do nazwy Gothica, czy chcą im również oddać Risena? Według mnie to bardzo zły pomysł. Po tym jak przeszedłem Arcanie, całkiem straciłem szacunek do JoWood. Na początku myślałem: "spoko, przecież JoWood zrobił Noc Kruka, a to jest świetne uzupełnienie do G2, poza tym Z też mi sie podoba" Ale to jak "zepsuli" Gothica i "zmienili nazwę" to po prostu, szlag jasny mnie trafił. Jeśli tak samo będzie z Risenem 2 (i dalszymi częściami), to ja dziękuje za taki szajs!

Pozdrawiam, Hadler :)

" Napisano dziś, 16:22

snapback.png
Użytkownik Hadler dnia 17 grudzień 2010 - 14:45 napisał

[...]Na początku myślałem: "spoko, przecież JoWood zrobił Noc Kruka, a to jest świetne uzupełnienie do G2[...]

A to dla mnie nowość... Myślałem, że NK zrobiła PB, a JoWooD dodatek wydała, ale może ja czegoś nie wiem... :blink: "

Przepraszam, mój błąd, rzeczywiście pomyliłem pojęcia, ale to i tak nie zmienia mojej opini o ponownej współpracy PB z JoWood.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
[...]Na początku myślałem: "spoko, przecież JoWood zrobił Noc Kruka, a to jest świetne uzupełnienie do G2[...]

A to dla mnie nowość... Myślałem, że NK zrobiła PB, a JoWooD dodatek wydała, ale może ja czegoś nie wiem... :blink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom