[News] Risen 2 : Dark Waters nadal najbardziej oczekiwana gra według PC Games

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Miesiąc mija, a więc i magazyn PC Games ujawnia wyniki najnowszej sondy, której tematem jest wybranie najbardziej oczekiwanej gry roku. W marcu Risen 2 zaklasyfikowało się na pierwszej pozycji wyprzedzając takie hity jak Wiedźmin 2 czy Battlefield 3. A jak poszło w tym miesiącu? Nie najgorzej. Najnowsza część przygód Bezimiennego rozbitka nadal utrzymuje pierwszą pozycję na liście, lecz gonią ją już inne tytuły.

Wyniki głosowania na miesiąc : KWIECIEŃ

1. Risen 2 (44 %)
2. The Elder Scrolls: Skyrim (39 %)
3. The Witcher 2 (37 %)

4. Battlefield 3 (25 %)
5. Mass Effect 3 (24 %)
6. Diablo 3 (22 %)
7. Deus Ex 3: Human Revolution (15 %)
8. Guild Wars 2 (13 %)
9. Max Payne 3 (12 %)
10. Star Wars: The Old Republic (11 %)

Wraz z publikacją wyników sonda została wyzerowana i znowu można zagłosować na swoją grę roku.

Głosowanie w serwisie PC Games

Wyświetl pełny artykuł
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Dlaczego najbardziej oczekiwane gry roku z tego co wiem to Risen 2 oraz Max Payne 3 mają wyjść w 2012 chyba że sie myle może mnie ktoś oświeci? A tak to wszystkie te gry oprucz Mass Efecta 3 mam zamiar zakupić jeszcze niejestem pewien co do Deus Ex 3: Human Revolution oraz Guild Wars 2 bo niegrałem w poprzednie części :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Risen 2 oraz Max Payne 3 mają wyjść w 2012 chyba że sie myle może mnie ktoś oświeci?

Risen 2 ma duże prawdopodobieństwo premiery w 4 kwartale 2011 roku tak jak Max Payne 3.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Risen jak widać rządzi. Mimo że jedynka nie była rewelacyjna (jednak dobra) to widać że i fani Gothica pokładają swoje nadzieje w Risenie. Myślę że Risen się utrzyma jeżeli będą napływały pozytywne newsy, screeny itp.

PS: Wiedźmina nie oczekują tak bardzo przez ten pe****** kucyk :D . Ale z tego co wywnioskowałem z gry w Wiedźmina 1 to on miał mieć kucyk od początku. Alwin rzucał czasem tekst: "Kiedyś też będę miał taki kucyk" czy jakoś tak... Sorry, wychodzę poza temat :D .
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Risen 2 ma duże prawdopodobieństwo premiery w 4 kwartale 2011 roku tak jak Max Payne 3.

Będzie miłym zaskoczeniem jeśli te gry pojawią sie wcześniej w sprzedaży co jak mówisz jest prawdopodobne :) Coś czuje że The Elder Scrolls: Skyrimw maju wyprzedzi Risena 2 ja jednak wole Risena

PS: Wiedźmina nie oczekują tak bardzo przez ten pe****** kucyk . Ale z tego co wywnioskowałem z gry w Wiedźmina 1 to on miał mieć kucyk od początku. Alwin rzucał czasem tekst: "Kiedyś też będę miał taki kucyk" czy jakoś tak... Sorry, wychodzę poza temat .

Przecież bezimienny w Gothicu 1 i 2 też miał kucyka :p
 
Do góry Bottom