[News] Arcania:Upadek Settarif - premiera jednak się odbędzie

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dobra informacja dla fanów nadchodzącej serii Arcania. Z serwisu World Of Players możemy się dowiedzieć, że dodatek ujrzy światło dzienne! Informacje te potwierdził użytkownik Megalomaniac tymi słowami :

Dodatek sam w sobie jest ukończony, jednak jest to czysty addon. Będziemy mogli później za pomocą kolejnych addonów tego typu stworzyć pełną grę. Informacja o, nie wydaniu gry w marcu przybyła dokładnie z ostatniej minuty. Planowaliśmy ją wydać tylko cyfrowo, co zostało zaplanowane zaraz na początku i tak ją zresztą wydamy.

Oznacza to, że nie będziemy się mogli spodziewać wersji pudełkowej pierwszego dodatku. Będzie go można pobrać (uprzednio kupując) w wersji cyfrowej. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością nastąpi to w najbliższym czasie.

Wyświetl pełny artykuł
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Jeeest!! :D A jednak będzie jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Mimo wielu złych opini o Arcani mnie gra wciągła poprostu podszedłem do niej jak do nowej gry nie kontynuacji Gothica .Lecz mam nadzieje że dodatek będzie lepszy i przypomni mi troche o dawnym Gothicu. Jednak bym wolał wersje pudełkową :D Lubie kolekcjonować :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Obecnie to jest możliwość, że się pojawi. Kwestia jeszcze tego, czy pojawi się w PL :)
Udostępnią to online, bo nie stać ich na wydanie dodatku w wersji pudełkowej. Proste
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Mam nadzieje że będzie wersja PL jak w każdym Gothicu :) Gothic bez polskie wersji to nie ten sam Gothic :D
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Biorąc pod uwagę zawirowania związane z JoWood, śmiem twierdzić, że będzie dobrze jak w grze znajdą się chociażby polskie napisy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Biorąc pod uwagę zawirowania związane z JoWood, śmiem twierdzić, że będzie dobrze jak w grze znajdą się chociażby polskie napisy.
Gra została ukończona TYLKO z angielskimi i niemieckimi napisami oraz angielskim i niemieckim dubbingiem. Nie spodziewajcie się polskiej wersji, bo się nie doczekacie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Widzę, że marka "Gothic" tylko pikuje w dół, podczas gdy prawdziwy klimat pozostaje w grze Risen.
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
A mi sie wydaje że dodatek będzie bardziej klimatyczny niż sama Arcania chociażby ze względy na to że broń można wykuć w kuźni itd :D szkoda tylko że tej wersji PL ma niebyć może przynajmiej napisy będą :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A mi sie wydaje że dodatek będzie bardziej klimatyczny niż sama Arcania chociażby ze względy na to że broń można wykuć w kuźni itd
Skąd takie info? Albo ja coś przegapiłem, albo czegoś nie wiem.
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Ok wysłałem jest tam także wspomniane o tym że będzie można spać więc może ten dodatek (o ile niebędzie zabugowany jak ZB) naprawde będzie lepszy od Arcani która sama w sobie też była fajna .

edit: okazało sie że ten news to fake i niestety niebędzie tych funkcji :(
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ok wysłałem jest tam także wspomniane o tym że będzie można spać więc może ten dodatek (o ile niebędzie zabugowany jak ZB) naprawde będzie lepszy od Arcani która sama w sobie też była fajna .

edit: okazało sie że ten news to fake i niestety niebędzie tych funkcji :(
A miało być tak pięknie...

Ja nie żałuję i tak w to nie zagram, z zasady. Arcania to shit i nic tego nie zmieni.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja nie żałuję i tak w to nie zagram, z zasady. Arcania to shit i nic tego nie zmieni.

Zgadzam się i też nie zamierzam grać w dodatek. Jednakowoż podziwiam każdego, kto twierdzi, że Arcania to dobra gra i dał mu trochę satysfakcji. Ja pod koniec męczyłem się niemiłosiernie, aby usiedzieć przy niej pół godziny bez przerwy... Po prostu porażka. I nie chodzi tu nawet o brak możliwości spania, wytwarzania różnych rzeczy przy odpowiednich stołach/stanowiskach. Chodzi o cały pieprzony całokształt, a ten jest żałosny i wołający o pomstę do nieba.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ał mu trochę satysfakcji. Ja pod koniec męczyłem się niemiłosiernie, aby usiedzieć przy niej pół godziny bez przerwy...

Fakt im dalej w las tym gorzej mi się grało, może na początku miałem iluzję, ze jednak będzie dobrze. Pod koniec to było już granie dla zobaczenia jak się zakończy historia. Nie dla przyjemności.

W dodatek również zagrałbym wyłącznie dla zobaczenia jak skończy się historia, choć zagrać jednym z kumpli bezia. To też fajny bonus. Szkoda, że wcześniej nie było takiej możliwości.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
W dodatek również zagrałbym wyłącznie dla zobaczenia jak skończy się historia, choć zagrać jednym z kumpli bezia. To też fajny bonus. Szkoda, że wcześniej nie było takiej możliwości.

Czy ja wiem. Esencją gothica było to, że mamy Bezimiennego bohatera, bossa-koksa, prawdziwą legendę pośród gier RPG. Granie różnymi postaciami to nie jest Gothic. Pewnie, czemu by nie, ale dla mnie najwyżej w jakichś modyfikacjach.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
W dodatek również zagrałbym wyłącznie dla zobaczenia jak skończy się historia, choć zagrać jednym z kumpli bezia. To też fajny bonus. Szkoda, że wcześniej nie było takiej możliwości.
Outro pewnie będzie można na YouTube zobaczyć.
 
Do góry Bottom