Nero

Status
Zamknięty.

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Witam!
Mam problem. Chodzi o nero burning rom. Kiedy chcę nagrac płytkę to nie moge ustawić prędkości nagrywania bo na domyślną nagrywarkę ustawione jest Image recorder i musze zmienic na normalną nagrywarkę ale nie moge wybrac bo tam gdzie sie wybiera nagrywarki jest pokazane tylko te Image recorder i nie ma mojej zwykłej nagrywarki czyli Lite-on. Co zrobić? Pomocy prosze!!!
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No to zmień domyślną nagrywarkę na twojego lite ona. Poza tym nie zaszkodzi przeinstalować nero cóż tu dużo poradzić możesz jeszcze wyłączyć program do robienia wirtualnych dysków.
P.S
Wszystkiego najlepszego.
tongue.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
Problem występuje u wszystkich użytkowników, którzy po instalacji Nero nie zrestartowali komputera. Program wykrywa tylko nagrywarkę wirtualną, mimo, że użytkownik nie posiada programów w stylu Daemon Tools. Cóż, nagrywać nie będzie dopóki, doputy nie wykonasz formatowania dysku.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
też tak miałem
smile.gif
- naprawiłem to używając oryginalnego nero
smile.gif
. wcześniej próbowałem instalować pirata , bo po reinstalce windowsa nie chciał mi wejść oryginał. po zainstalowaniu pirata zrobiłem instal oryginała i 0 problemów. zamiast nero możesz sobie załatwić clone'a
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom