Nauka

Status
Zamknięty.

to_mass

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
45
Witam! kto uczy w Jarkhandarze czytania tablic oprocz tego maga ?? podobno jest jeszcze jakis gosciu, gdzie go mozna znalezc ???
 
A

Anonymous

Guest
jest taki koles emirata(czy cos kolo tego) ale on uczy tylko jezyku wiesniakow. znajdziesz go na pld zach. sa tez tam orki :twisted:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Oprócz Myxira w nowym świecie uczy także emirita. Znajdziesz go niedaleko magów wody powyżej masz dokładniej opisane. Uczy on wszystkich jezyków starożytnych. tylko uważaj bo ja miałem tak ze Orkowie zabili mi go
tongue.gif
 

to_mass

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
45
a czy u niego za nauke normalnie punktami sie placi ?? czy moze jakos taniej wychodzi ??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE a czy u niego za nauke normalnie punktami sie placi ?? czy moze jakos taniej wychodzi ??

Z tego co wiem to punktami nauki i chyba normalnie tak jak u Myxiraale nie jestem pewien. Bo ja się nigdy u niego nie uczyłem
tongue.gif
Zawsze myxir był pierwsz
biggrin.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Normalnie u niego sie płaci tak jak u Myxira,wiem na pewno bo sie u niego języka kaplanów uczyłem ;]
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Płaci się normalnie punktami i 5, 10 i 15 PN za poszczególne stopnie wyszkolenia... ale na to NIGDY się nie żałuje punktów, bo to jest po prostu boskie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom