Nauka ?

Status
Zamknięty.

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
Gram od nie dawna w gothica jestem teraz w cape dun i tam jest zadanie żeby ukraść temu orkowi 3 złote puchary a potem ten gość będzie nas uczył złodziejstwa mo i jak się chce nauczyć otwierania trudnych zamków czy nawet 1 punkt złodziejstwa to mi pisze coś tam za mało nauki czy coś to samo jest jak chcę się nauczyć więcej prastarej wiedzy albo szybkiego uczenia a wybrałem maga. Gdzie można zwiększyć tą nauke ? :(
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Aby się nauczyć czegokolwiek potrzebujesz punktów nauki. Zdobywasz je wraz z levelami. Aha i wraz z nabitym lvlem dostajesz 10 punktów nauki.


Jeśli nie masz punktów nauki a chcesz się nauczyć kradzieży, poszukaj złodzieji i bierz od nich zadania, powinienes wtedy dostać chyba +5.
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
oj chlopie... jak sie nie mozesz nauczyc nawet jednego punktu kradzierzy to zaloze sie o kazde pieniadze ze nie masz pieniedzy... w gothic3 za kazda umiejetnosc trzeba placic i pewnie masz punkty nauki ale jak chcesz sie nauczyc to ci pisze "wymagania do nauki nie zostaly spelnione" albo jakos tak... czyli biedny jestes i tyle
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
chyba ci chodzi o punkty nauki. Idz wyrżnij potworki i bedziesz miał level do przodu ---> 10 pkt nauki <--- albo porób zadania. Też daje sporo doświadczenia. A jeżeli nie to to może ci brakować umiejętności "kradzież" - wtedy nie nauczysz sie otwierania zamkow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom