Nauczyciele.

Status
Zamknięty.

5iemin

New Member
Dołączył
18.11.2008
Posty
14
Jak w temacie... Czy ktokolwiek spotkał w grze choć jednego NPC zwiększającego zdolności myślwiskie? ja szczerze mówiąc chyba szukąłem już wszędzie, i nigdzie nie ma.. tak samo jak ie ma nauczuciela "duży oręż"... jest pełno takich uczących duży oręż II i III ale nie można się tego nauczyć bo wymagana jest umiejętność "duży oręż" no ogólnie pytajcie się gdzie są różni nauczyciele:p
 

Zielarz

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
28
to ja nie moge nawet łuku używać :p gdy chce użyć to bezi mowi "jak?" xD dlatego też szukam nauczyciela zdolności myśliwskich...
 

ArtuRR

New Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
22
Dla mnie Gothic na kodach nie ma sensu no ale co zrobić jak tyle bugów jest ? A co do pytania do zdolności myśliwskich uczy Boris czy jakoś tak. Znajduje się on przed Geldern ( zbierałeś od niego podatki dla anoga )
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
gadałem z Borisem lecz nie mam opcji aby się od niego uczyć... zna ktoś może jakiegoś innego NPC który uczy zdolności mysliwskich?
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Wiem że Borys ma kwesie żeby kogos uczyc trzeba pomóc mu w polowaniu albo bronić obozu
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
wogole brakuje nauczycieli malo ich jest :/ i handlarzy pancerzami to chyba wogole nie ma i trzeba szukac w skrzyniach
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Napisze kilku nauczycieli:
Alchemia: Cornelius w Silden i Alchemik na farmie obok montery (tam gdzie w g3 denis).
Walka: Anog po wreczeniu 5 listow polecajacych.
Prastara Magia: Mag wody w gothcie, i Mag wody tam gdzie byli zlodzieje zboza.

Jak dowiem sie wiecej bede edytowal ten post ^^
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Wiem, że zbroje zprzedaje jeden handlarz w Geldern. magii uczy mag w Vengardzie.
Kowalskto: Kowal w Silden, Soma w Cap Dun
Zbroje: znajdziesz je głównie w vengardzie. Ale trzeba szukać :((
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Dobra mam kolejnych ;]

Kowalstwo: kowal w silden,kowal w vengardzie,kowal w trelis.
Specjalne um bojowe!: Regeneracja Zycia&Zabójca orkow oraz podstawy walki duzym orezem Olis po wykonaniu Zadania, znajduje sie on obok Ardei.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
CYTAT(Duch @ 13-12-2008, 13:07) index.php?act=findpost&pid=205894
Wie ktoś ? Da sie przejść gre po stronie Thorusa ?

Raczej da, bo przy rozmowie z Anogiem i Inogiem dostaje sie 2 zadania:
Prosic Thorusa o zaprzestanie atakow, oraz prosba o wsparcie od Gorna, gdy porozmawiamy z Gornem orkowie beda nas atakowac, wiec moze wystarczy jakas rozmowa/proste zadanie u Thorusa i jestesmy po jego stronie?
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Jesli chodzi o umiejetnosci "Duzy oręz" (I i II) i "zabójca orków" to mozemy sie ich nauczyc u orka znajdujacego sie obok Ardeii w miejscu gdzie na samym poczatku G3 byl Lester. Trzeba bedzie zrobic dla niego questa (odeprzec 4 ataki paladynow) Quest jest o tyle oplacalny ze z Paladynow wypada sporo drogiej broni (i mozna w nich znalesc 2 Pancerze Ceremonialne [!] :blink: )
Pozdrawiam

Ogolem dobijaja mnie niedopracowania (bo bugiem tego nazwac nie mozna) ...Tworcy polecieli sobie w kulki...i to nie male np:

- najlepsze bronie w stojakach w miastach (a za ich wziecie nikt nas nawet slownie nie upomni)
- Pancerz ceremonialny [!] za zabicie paru paladynow
- Szata Ognia w jakiejs prostej skrzyni na srodku lasu o_O
- Dwureczny miecz (wymagania: Duzy orez II) z obrazeniami z rzedu 210+ uzywany jako jednoreczny i jeszcze sobie mozemy tarcze dorzucic
- "Niczyje" skrzynie w domach (na ktorych mozna dorobic sie fortuny za zwoje z zakleciami)
- Co drugi kupiec w "ciezkich wojennych czasach" ma ponad 25 000 sztuk zlota o_O

itp itd nie wymienajac tu "suchej" wody w ktorej mozna chodzic i masy innych bledow jest to chyba najgorsza gra jaka kiedykolwiek wyszla...niektore wersje beta sa bardziej stabilne ... ogołem gdyby nie fabula juz dawno wyrzucil bym to z kompa :/ yh
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
ja tam bledow nie mam takich jak ty wymieniasz. A co do tych pancerzy cermonialnych czy cos to sa tam orkowie kolo ardey gdzie na poczatku lester siedzial i wykonujesz questa dla tego Olis czy cos musisz odeprzec z nimi 4 ataki paladynow i 2 ataki z nich 2 paladynow jak ich przeszukasz beda mieli zbroje cermonialne
 

wojtek25

New Member
Dołączył
2.3.2007
Posty
5
Mam wszystkie błędy co Python361 w dodatku koniec gry moim zdaniem urywa się jakby w jej połowie. Ten smok na końcu czy co to ma być to kupa złomu kilka strzałów z kuli ognia i leży...liczyłem na jakiegoś godnego przeciwnika. już na poczatku gry można iść w okolice gothy zabijając 1 szkieleta ze skrzyni wyjmujemy zbroje Rhobara. Vengard to zupełna pomyłka, w kufrach najlepsze zbroje,tarcze,miecze,kusze itd...sam już nie wiem czy to błąd czy żart ze strony wydawców. Liczyłem na coś lepszego.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Zdecydowanie, Gothic 3 ZB to gra dla cierpliwych. Prawdę mówiąc to pierwsza gra po końcu, której odczułem ulgę xD. Z resztą, tylu "głupich" bugów to nawet bym się nie doliczył we wszystkich innych rpg'ach np. ławka w jaskini czarnego maga jest obrócona do ściany ta, że bezio siada twarzą do śniany :p. Dodatkowo do dzisiaj nie mam pojęcia co oznacza "Zmierzch Bogów". Być może twórcy zobaczyli swój błąd i nazwali grę na część swojej pracowitości xD
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
CYTAT(Corvet @ 28-02-2009, 15:16) index.php?act=findpost&pid=215412
...Dodatkowo do dzisiaj nie mam pojęcia co oznacza "Zmierzch Bogów". Być może twórcy zobaczyli swój błąd i nazwali grę na część swojej pracowitości xD


co do tego to autorów nie można osądzać tylko CD PROJEKT, który przełożył nazwę Forsaken Gods na Zmierzch Bogów, co mogło być przełożone na Zapomnieni Bogowie.

Nie spamować - Ran
 

tomiwl

New Member
Dołączył
27.3.2009
Posty
6
Nauczyciel myślistwa jest przed Monterą, po drodze z Ardei, jak jest ostatnie rozgałęzienie dróg do Montery (za rzeką) , na dłuższej drodze, po drodze jest obóz gońców leśnych, a pod koniec obóz myśliwych, jest tam quest zabicia 3 orków, jeden z 4 myśliwych naucza.
 

tomiwl

New Member
Dołączył
27.3.2009
Posty
6
Drobna korekta, nauczyciel myślistwa jest w tym obozie myśliwych, na drodze z Ardei do Montery, lecz bliżej Ardei. Idąc od Ardei do Montery za ostatnim z pierwszych skrzyżowań dróg (w gothic 3 był tam quest zabicia tchórzliwych goblinów) Trzeba wypełnić pierwsze zadanie zabicia 3 orków, później można się uczyć.
Nauczyciel walki 2 mieczami i mistrzostwa w walce 2 mieczami jest w Faring na dziedzińcu zamkowym. Kazus się nazywa. Uczy także siły.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom