Natalia Siwiec Wtf?

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ogólnie wiem, że ona nie jest naszą tematyką, ale co tam.
Ostatnio na kazdym kroku w sieci i telewizji spotykam się z osobą Natalii Siwiec, która zasłynęła tym, że świeciła cycami na Euro 2012. Wychodzi na imprezy, pozuje w czasopismach i ponoć w miesiąc zarobiła pół bańki...

Pytanie rodzi się następujące. Na czym polega jej fenomen?

Jak dla mnie, poza zoperowanymi częściami ciała nic ta dziewczyna nie oferuje, a media - głownie plotkarskie wynoszą ją na panteon. Kuriozalnie na stadionach było sporo ładniejszych lasek, które jakoś nie są tak eksponowane przez media.
Co wy o tym myślicie?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Identyczna kariere zrobiła na mundialu Larissa Riquelme. Korzystała ze swojej popularności ,rozbierała się gdzie się dało i tyle.
I nadal jest znana ze swoich cycków, jak i Siwiec znana ze swich zoperowanych cycków i napompowanych ust. Media podniecają się na takie tripy. idzie olimpiada, znajdą nową ;]

1311326824697.jpg
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Kacperex każdy się sprzedaje tym co ma do zaoferowania, one mają piersi, grodzki/a nie ma ptaka, wojewódzki/majewski rżną głupa itd. co prawda ty nie masz piersi ale świecisz na czerwono :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Musieli znaleźć jakąś sensację by ukryć polską grę na Euro.
A tak na serio, znaleźli kogoś i teraz promują bo nie maja o czym pisać. Tak samo jak z ta matką Madzi. Pisali o niej miesiącami byleby był jakiś temat.
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Z Madzią to pisali, mówili tyle i trzeba by być idiotą by nie skojarzyć, ze to zasłona dymna...
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Kacperex, a co - cycki ci się nie podobają?
Kaloryferowy zawsze mawiał, że owy podmiot naszej dyskusji budzi największy fenomen u mężczyzn. Co raczej jest prawdą, bo o wiele więcej mężczyzn się wypowiada na ten temat niż kobiet.
A co do samej Natali - cóż, nie znałem jej, nie znam i nie mam zamiaru, bo to wcale mnie nie polepszy.
ale cycki ma fajne :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Fenomen, nie fenomen. Chyba bardziej odgórnie sterowana akcja. Przecież chyba nie jest przypadkiem, że nagle wszystkie media odkryły ją tego jednego dnia. Niby mamy media różnych nurtów ale w większości to jeden chłam rządzony przez jedną rękę, które ogląda/słucha/czyta 95% Polaków. Także żaden fenomen, tylko przemyślane zagranie. Celu nawet nie próbuję się do myśląc.

A kobita, jak najbardziej brałbym.
 
Do góry Bottom