Nasze Rysunki

Status
Zamknięty.

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Taki temat już zapewne był, tego mogę być pewien. Ale teraz jak patrze to nie ma nic podobnego do tego co chce teraz dać. Tutaj będziemy dawać swoje rysunki, które namalowaliśmy (własnoręcznie, paint itd.). Skoro zaczynam dam swój rysunek, który niedawno narysowałem. Oceńcie go (oczywiście dam link, bo nie wiem, jak się wkleja tutaj rysunki
sad.gif
).

http://img65.echo.cx/img65/9669/rysunekpredatora6xm.jpg
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
O człowieku jeśli to ty to narysowałeś to masz talent. Widać po tobie że lubisz sobie stwożyć coś konkretnego. Widziałem juz kilka osób które potrafią rysować ale to jest jeden z lepszych rysunków (w tej klasie) jaki widzaiłem.
smile.gif
 

miszcz dioda

Debile
Dołączył
20.5.2005
Posty
43
Jeden z najzajeb***ych rysunków jaki widziałem a jeśli chodzi o taką tematykę to najlepszy !!!
smile.gif
Masz talent nie zmarnuj go a rozwijaj czekam na następne pare kresek
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo fajny wygląd predatora . umiesz rysowac jeżeli ty to zrobiłes robi wrażenie ten rysunek a masz moze jescze jakies dzieła?? pochwal sie
wink.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Oczywiście jak każdy pochwalę tą pracę, ja takiego narysować bym nie potrafił. Ciekawe co masz z plastyki w szkole
tongue.gif
. Czekam na następne dzieła
biggrin.gif
.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
normalnie odlot, niezły hardkor. Narysuj jakies postacie z Gothica i naprawde duzo umiesz. Tez mam kolege w klasie, ktory super rysuje ostatnio zrobił bojowego krasnoluda, tylko teraz mu sie nie chce, bo zajety jest jaraniem zioła
dry.gif
mad.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
No rysunki fajne mam nadzieje że twojego autorstwa .Bardzo mi się podobają i doceniam ludzi którzy tak zręcznie machają ołówkiem .Dla mnie to nieosiągalne bo to maluje jedynie grafity na ścianach ale to mi się naprawde podoba i czekam na następne jka zechcesz to dać
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
No aż niechce się wieżyć. Z myszką w ręce potrafisz tworzyć cuda
laugh.gif
. Powinieneś zgłosić się do Clona o posade moderatora odpowiedialnego za wygląd strony
cool.gif
. Świetnie, świetnie oby tak dalej
smile.gif
.
 
K

Kajko

Guest
Jakim programem robiłeś tego bobalrga czy jak mu tam??

Pozdrawiam.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
jasne ze juz ci uwieze ze ta 2 praca to twoja :| , watpie zebys az tak umial sie poslugiwac programem do tworzenia takich dziel
tongue.gif
, co do tego 1 rysunku to niezly ( jezeli to twoj ) widzilem duzo podobnych , moj kumpel rowniez ma podobny talent
smile.gif
ale on rysuje roznego rodzaju mangi :]
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
No, co do pierwszego rysunku, to jescze jestem skłonny uwierzyć, że to twoje cudo, i zato najszczersze gratulacje z mojej strony. Ale jeśli chodzi o drugi rysunek... To tak zbytnio Ci nie wierze. Nie wiem czemu, może dlatego, że mi się nigdy nie udało stworzyć takiego dzieła
biggrin.gif
...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ten drugi jest jeszcze lepszy, normalnie świetny, ale niechce mi się wierzyć, że ty go zrobiłeś
tongue.gif
, a jeśli ty to masz naprawdę wielki talent, a ja myślałem, że umiem rysować
tongue.gif
.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ooo
ohmy.gif
jestem z szokowany
tongue.gif
ty to jesteś normalnie drugi Picasso
tongue.gif
masz chłopie głownie nie od parady
wink.gif
bardzo fajne rysunki mi się bardziej podoba ten 1 ponieważ niesie większą zgroze :] mam troche wątpliwości co do tego 2 ale mniejsza z tym !! Gratuluje będzie z ciebie nie lada picasso
biggrin.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Jakbyś zaczął to sprzedawać,tobyś niezłą kasę zgarnął.Co do rysunków,bardzo fajne,super,tylko ten 2...trochę zbyt dobry,trudno uwierzyć,że to naprawdę twój
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Człowieku jaki ty masz talent !!! Ja to się ciesze jak jakiś ładny miecz czy coś takiego narysuje a ty walisz jakiego predatora który wygłąda lepiej niż w filmie szok
ohmy.gif
Ten drugi to chyba programem robiłeś bo nie sądze że to narysowałeś chociaz ten pierwszy rysunek pokazuje, że masz talent. Mam nadzieję że zamieści jeszcze kilka swoich dzieł bo z chęcią je zobacze.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE (Phoenixx @ 25-05-2005, 19:52) jasne ze juz ci uwieze ze ta 2 praca to twoja :| , watpie zebys az tak umial sie poslugiwac programem do tworzenia takich dziel
tongue.gif
, co do tego 1 rysunku to niezly ( jezeli to twoj ) widzilem duzo podobnych , moj kumpel rowniez ma podobny talent
smile.gif
ale on rysuje roznego rodzaju mangi :]
Moja koleżanka także rysuje na kompie i naprawdę idzie jekj to nieźle, wiec jestem w stanie uwieżyć, ze sam to rysowałeś. Ogólnie ładnie to wygląda. Nie znam sie dobrze na sztuce, ale jako full amatro mówie ci: bardzo ładne.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja tam nie wiem co można a co nie
tongue.gif
Ale twoje prace są śliczne. A ta druga to istny majstersztych. Może jeszcze zamieściłbyś jakieś swoje dzieło ?? Fajnie się ogląda takie hmmm "cuda"
biggrin.gif
No to czekamy z niecierpliwością ;]
 

Lord Sebastian

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
21
Aż nie chce sie wierzyć, że to ty rysowałeś.Ale oby tak dalej.Czekam na następne dzieła. Powinieneś zapisać sie na jakiś kurs.
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
QUOTE (Lord Sebastian @ 28-05-2005, 22:07) Aż nie chce sie wierzyć, że to ty rysowałeś.Ale oby tak dalej.Czekam na następne dzieła. Powinieneś zapisać sie na jakiś kurs.
I powinien być w nim instruktorem
smile.gif
.Co do rysunków są super az miło sie na nie patrzy.Czekam na następne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom