Narzędzia Modyfikacyjne Dla Risen 2 - Petycja

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Fani zza Odry domagają się udostępnienia narzędzi modyfikacyjnych dla Risen 2: Dark Waters. Podobnie jak przy pierwszej części, tak i przy kolejnej powstała petycja, pod którą głosy poparcia składają fani.
Poniżej zamieszczam otwarty list do Deep Silver, jeśli macie chęci, nie zastanawiajcie się tylko wysyłajcie do Deep Silver. Narzędzia modyfikujące grę pozwolą nam cieszyć się znacznie dłużej grą i urozmaicać ją pomysłami fanów.

Razem z kolegami z serwisu World of Risen chcemy pokazać Deep Silver że głos Polskiej społeczności jest wyraźny i dobitny.

.
Netto napisał:
Drogi zespole Deep Silver albo ci, których to dotyczy,

Od 22 sierpnia zbieram głosy na całym forum World of Players, głównie z forum World of Risen na oddanie w ręce graczy narzędzi modyfikujących Risen 2. W opinii znacznej części społeczności zauważalne było, że narzędzia modyfikacyjne był potrzebne dla Risen ale niestety brakowało im niezbędnych funkcji. Dlatego też społeczność fanów ładnie Was prosi o rozważenie opublikowania ModKitu dla Risen 2. Akcja cały czas trwa, codziennie przybywa nowych głosów poparcia dla ModKitu.
Obecnie petycję poparło aż 360 użytkowników!

Jako wspólnota, zdecydowanie zachęcamy Was, wydawcę marki 'Risen', do rozważenia przyznania Piranha Bytes funduszy potrzebnych do stworzenia takich narzędzi.
Nie tylko odniesiecie korzyść z takich narzędzi, jako wydawca, ale także my fani, dłużej będziemy cieszyć się doświadczeniem w grze - poprzez potencjał zaangażowania się oraz uwolnienia kreatywności.

Pełni nadziei oczekujemy na Wasza pozytywną odpowiedź.

Pozdrawiam w imieniu społeczności,
Netto

Lista 537 podpisów


Dołącz do petycji tutaj albo na:


Społeczność Deep Silver

Niemiecki World of Risen

Rosyjski World of Risen


Wystarczy, że w tym temacie napiszecie 'Popieram'. Głosy Polskiej społeczności Risen również będą ważne w ogólnej liczbie fanów, którzy chcą wypuszczenia narzędzi modyfikujących grę.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
nie słyszałem o żadnej takiej petycji która odniosła sukces, a o wielu słyszałem, no ale i tak popieram...
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Jak najbardziej popieram

Macie mój topór! :trollface:
24295918.gif
 

avearivald

Member
Dołączył
12.6.2010
Posty
108
Popieram!

Co prawda sam modów tworzyć nie będę, ale są fani, którzy z pewnością stworzą niejedną świetną modyfikację czy przygodą przedłużając tym samym żywotność gry!
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na pewno stworzą, wystarczy spojrzeć na modyfikacje Risen 1. Pomimo braku takich narzędzi, fani byli w stanie zmodyfikować tekstury, które cieszyły oko jak na przykład modyfikacja 'Jesień w Risen'. Poza tym modyfikacje gier przedłużają ich żywotność.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
To ja też poprę. Mimo iż nigdy w Risen nie grałem.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Autor petycji na niemieckim WoRze zebrał dotychczasowe 537 podpisów w jednym plik PDF i umieścił je w sieci. Do znalezienia w pierwszym poście.
 

eMeM

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
3
Popieram!

Aha, przydałoby się, żeby te narzędzia były jakieś takie bardziej przyjazne dla nowych... nieważne, sam nie muszę nic tworzyć. A wsparcie dla moderów zawsze przedłuża żywotność gry. Nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć na to, co (w dalszym ciągu) moderzy robią z Gothickiem i G2:NK.
 
Do góry Bottom