Napisy

Status
Zamknięty.

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
zainstalowałem g3 pl nie chciało sie uruchomic wiec dodałem do tego patcha 1.12 ale jak właczam to nie ma tekstu np nowa gra itd w grze tez nie ma nic tekstu dodałem tego patcha 1.31 i dalej nie ma tekstu co mam z tym zrobic pomocy
pragne zasnaczyc ze wczesniej grałem i był tekst a instalowane było z tego samego tylko jakis inny patch chyba był, ale wtedy było błedów duzo i nie dało sie wykonywac niektórych zadan np czegos nie było jesli ktos wie coś jak to zrobic to prosze napisac
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja wiem, co by ci się przydało. Słownik.

Usuń grę i wszystkie pliki, jakie zostaną z niej. Zainstaluj od nowa (nie instaluj patchy), sprawdź czy są napisy - jak nie ma to może płyta się porysowała, jak są to zainstaluj patche po kolei wszystkie, jakie wyszły, a nie od razu 1.12. Powinno być ok.

Jak nie to ściągnij patche z innej strony może te, co masz mają jakieś błędy.

Pozdro.
 

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
płyta się nie porysowała bo mam na kompie na wirtualnym dysku;p raz juz instalowałem tylko gra się nie właczała ale chyba z 1.08 patchem się właczała i były napisy i gadali dobrze ale za to było dużo bugów i nie mogłem dosjc dalej niz do cape dum wiec odinstalowałem i zainstalowałem te 2 patche i napisy nie dzia?aja i nic nie gadaja ale bugów najwyra?niej nie ma.
ale z tym 1.08 gdzie bugi były po zainstalowaniu tych 1.12 i 1.31 napisów nie by?o:[

a jakie patche wysz?y wogule??? bo ja wiem o 108, 112, 131
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Był patch 1.08, 1.09, 1.12 i 1.31 ale 1.31 to nie oficjalny patch.

To może tak zainstaluj grę tylko z 1.08 1.09 i 1.12 bez tego 1.31 ostatniego i powiedz czy działa. Może to wina tego patcha 1.31 albo braku 1.09.

Pozdro.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Też nie miałem napisów, ale nie pamietam jak ten problem rozwiązałem :blink:.

Najprawdopodobniej reinstall + najnowsze sterowniki do karty graficznej = napisy w menu ;).


Pozdrawiam.
 

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
a znasz mo?e jaka? dobr? stronke z patchami, które dzia?aja?? bo jest bardzo duzo tych stronek i nie wiem czy te patchy sa dobre a które nie;[ i takie ma?e pytanie czy do ka?dego patcha trzeba cracki bo na nie których forach pisze ze trzeba cracki

a jak zainstaluje sterowniki to raczej g?osu nie bedzie bo u mnie tez nie gadaja ale sa odg?osy walki i tym podobnych. Wczesniej mia?em napisy tylko po dodaniu patcha znikne?y razem z g?osem
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli masz pirata to musisz mieć cracki. Ale forum nie promuje piractwa wiec nie dam ci linków do nich.

Patch

I tam w dziale znalezione pliki są patche do Gothica 3 tylko, że nie wiem czy zadziałają na piracie. Jeśli masz oryginał to będą chodzić.
 

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
tam są patche 1.09 i 1.12 masz coś z 1.08 gdzies czytałem ze jest 1.07
na google cztam sobie o gothicu 3 pisze tam ze coś trzeba z plikiem g3.ini robic i coś z jakimis bibliotekami czy to trzeba robic zeby działało??
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi trudno ustalić jakie patche ty już masz nagrane w grę. Polska oryginalna miała już 1.08 i 1.09 w sobie. O patchu 1.07 pierwsze słyszę.

Tutaj patch 1.08 1.09 1.12

Co do ini i bibliotek to nie mam pojęcia, bo ja się w to nigdy nie bawiłem. Najpierw spróbuj zainstalować grę tak jak ci napisałem.
 

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
Napisze wszystko co moge:
AMD Athlon™ 64 X2 Dual
Core Processor 4200+
2,21 Ghz, 1,00 GB of RAM
system xp professional version 2002 service pack 2
juz odinstalowałem gothica wszystko usunełem save i ten folder gdzie był wczesniej zainstalowałem od nowa wszystko z direct9.0c(sierpień 2006)i xfire jak włączam grę pisze Please insert Gothic III cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing.
Mam jakiegoś cracka gdzie sa pliki: engine.dll, game.dll, Gothic3, rzr-gtc3 to kopiuje je do folderu z gothicem uruchamiam gre ładnie dziala, napisy w menu są biore nowa gra tam gdzie się ładuje dochodzi do końca i jest jakiś błąd: gCSriptAdmin::RunScript:):)
Scriped scropt is not registered:OnInit!
Abotr Retry Ignore

biore Abort i jest cos takiego: Microsoft Visual C++ RunTime Library tam pisze
Runtime error
ProgramD:\Gry\Gothic III\Gothic3.exe
R6025
-pure virtual fundation call
OK
po nacisnieciu OK nic się nie dzieje
a jak sie weżmie ignore to gra się włacza wszystko niby jest alemozna chodzic tylko i nic innego nawet orkowie się nie bija z ta wioska
no to teraz zainstaluje tego patcha 1.08 ze strony : on chyba nie jest polskiej wersji
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...amp;file_id=257
i trzeba do tego cracka bo pisze:
Please insert Gothic III cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing.
po zainstalowaniu 1.09
tez trzeba cracka
Please insert Gothic III cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing.
i po 1.12
tez cracka brakuje
Please insert Gothic III cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing.
do tego mam takie pytanie czy do kazdego z tych patchów trzeba cracka czy tylko do ostatniego??
odinstalowałem i zrobiłem na nowo bez patchów i jestem w tym momencie gdzie gra się włacza ale błedy są ale znalazłem u siebie na kompie coś folder sie nazywa g3 1.08to chyba patch 1.08 ale kto tam wie i tam sa pliki script.dll i drugi w folderze Scripts script_game.dll
podmieniam te pliki w folderze z grą uruchamiam bez problemu ładnie sie włacza klikam noiwa gra po wczytaniu pokazuje się filmik a zaraz po nim mozna grac;d sa napisy i głos lecz gra zawiera bardzo duzo błedów i nie da sie przejsc przez to wielu misji i chce dlatego zainstalowac patche ale jak instaluje to nie da sie uruchomic gry bo pisze

Please insert Gothic III cd/dvd into your drive and start the game again. do not remove the disc while playing.
trzeba cracki do tego
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No to ja już nie poradze, bo nie grałem z crackiem i nie wiem co i jak. Gdzieś pewnie są na internecie. Powodzenia w szukaniu.
 

chylo

Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
31
uda?o si? znalaz?em patch 1.12 nie instalke tylko pliki sie wypakowuje dalem tam i razem z zainstalowanmymi patchami od ciebie razem z 1.12 i dzia?a napisy i wszystko jest i chyba b?edów nie ma :D zastanawiam sie czy zainstalowac 1,.31
patch

i dzi?kuje za pomoc :rolleyes:
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
O jezu. <_< Problem już został rozwiązany.

Raport next time prosze a nie post - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom