Napadający Orkowie

Status
Zamknięty.

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
Czesc mam taki maly problem. Co wchodze do jakiegos miasta to atakuja mnie orkowie bez zadnego powodu, nie wiem czym jest to spowodowane: czy jest to blad gry, czy to dlatego ze zabilam tego dowodce orkow z Geldern. po tym zdarzeniu udlalm sie do Silden i na dzien dobry sie na mnie rzucili Orkowie i najemnicy :???

moja reputacja w myrtanie wynosi ok 100 w kazdym miescie a ogolna reputacja u orkow 4, buntownikow 74, goncow lesnych 85 i 4 u asysynow.

aaa tak wogole to tego dowodce musialam zabic bo sie na mnie rzucil jak tylko weszlam do tego wielkiego zamku. tak wiec nawet z nim nie porozmawialam, z szamanami tez mi sie nie udalo. zaznaczam ze zdobylam odpowiednia reputacje zeby tam wejsc wiec tego tez nie rozumiem!!!

Mial tak ktos ??
Czy istnieje jeszcze szansa na zakonczenie gry??

ps nie zaczelam jeszcze grac w pozostalych dwoch lokacjach (gory i pustynia)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
po prostu za dużo miast uwolniłaś :) Chyba 3 miasta to limit, a potem jak idziesz do następnego to na dzień dobry ciebie atakują. To nie błąd.... tak poprostu jest. Musisz ich likwidować, albo wczytać save i wstrzymać się z uwalnianiem. Dopiero pod koniec gry uwalniać ;) mam nadzieje że ci pomogłem :)

POZDRO
 

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
Jest tylo maly problem bo uwolnilam wszytkie miasta z myratny oprucz Faring :////

nie mam zadnego sava takiego bardziej z poczatku :...((
mam zaczac od poczatku gre ???


A ja myslalam ze tak ladnie mi idzie
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Limit to chyba 4 bo ja uwolniłem 4 i naszczęście się na mnie jeszcze nie rzucają. Teraz resztę miast zostawie sobie na koniec.
 

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
Ale oczywiscie dzieki za wytlumaczenie :)

A moze macie jakies save'y zeby nie musiala isc tego od poczatku?
 

Szymon3

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
6
To jak już zaczołeś to i skącz rozwal faring i dostaniesz misje wykonaną "Uwolnić Myrtanę".Czyli ta misja jest od Innosa
 

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
CYTAT(Binek3 @ 12-04-2007, 17:26) [snapback]138269[/snapback]
To jak już zaczołeś to i skącz rozwal faring i dostaniesz misje wykonaną "Uwolnić Myrtanę".Czyli ta misja jest od Innosa

No w sumie mozna zobaczyc co mi z tego wyjdzie :).

Dzieki wszystkim :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom