Namiastka Muzy Z Gothic3

Status
Zamknięty.

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Gratuluję, bo musze przyznać, że ostatnio nie wchodziełem tam, a jednak opłaciło się tam wchodzić
smile.gif
. Przesłuchałem obydwa utwory i muszę przyznać zrobiły na mnie wrażenie. Różnią się od muzyki z poprzednich części, jak dlamnie podchodzą pod tą z LOTRa. Teraz nasuwa mi się pytani czy wraz z kupnem G3 dostaniemy właśnie muzykę czy może dodadzą jakiś bonus jak w G2 (chociaż mogli by się bardziej postarać.


Pozdrawiam
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Muzyka bardzo fajna.... przyjemnie się ja słucha.... Jesli odzwierciedla on klimat jaki będzie panować w grze to naprawde bedzie on super.... Podobają mi sie te nagłe zmiany... razy jest spokojnie a zaraz potem robi się bardzo żywo.
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
doskonały, doskonały i jeszcze raz doskonały....ah!!!!!!! Jak TAKA muza bedzie to....ah..jak sie podniecam
biggrin.gif
Piękna..dowiedziałem sie że panowie z PB nagrali już muze do GIII! Ponad 8 godzin....to bedzie GRA!!!!
biggrin.gif

Pozdrawiam!!!:p aVe GOTHIC!!!
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Taaak... Teraz poczuje się jak w prawdziwym świecie, bo nie ma świata bez odpowiednich dzwięków, a te dzwięki... One... Hipnotyzują swoją realistycznością :]
Nie przepadam za tego typu muzyką z cała pewnością, ale i także z cała pewnością moge stwierdzić, że to jest coś. To oddaje prawdziwy klimat magi i miecza. To oddaje prawdziwy klimat fantasy! Prawdziwy klimat Gothic'a!!!
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Muszę przyznać, że soundtracki są doskonałe. Ta doskonała muzyka.... Normalnie super. Ale wg. mnie nie różni się ta muzyka za bardzo od tych z poprzednich części - troszkę kawałków jest z NK i G1 - dowód, że z NK - włączcie sobie listę autorów czy jak to się nazywało - posłuchajcie muzyki od fragmentu NK - włączcie ten plik Gothic3Medley (tak się nazywa) od mniej więcej 50 sekundy do mniej więcej 110 - widać podobieństwo, chociaż niewielkie (przynajmniej wg. mnie widać)? A z G1 to niektóre fragmenty są troszkę podobne, ale w większości są zupełnie nowe. Nawet w pewnym trailerze (tym z Nosorożcami i przemarszu Orków) miał doskonałą muzę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nareszcie poczułem namiastkę Gothica 3. Zawsze lubiłem pograć w grę która ma genialną oprawę muzyczną. Tak tez mam nadzieje, że bedzie i w Gothicu 3 . Bardzo lubię muzykę podobną do filmowej i ta przypadła mi do gustu.
Wielkie dzięki za linka przyznam że zanedbałem odwiedziny na oficjalnej strone G3
dry.gif
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Muzyka jak do dobrego filmu.
Postarali się.
Już nie moge się doczekać gry. Patrząc na te artworki i zdjęcia czuje, że to będzie rewolucja RPG. Oby nas nierozczarowali. Oprawa jak wiemy dobra, grafika widać chyba będzie na wysokim poziomie, a grywalność, fabuła i reszta jest nie znana.
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
stokrotne dzięki za tego linka !!
muzyczka jest świetna, wprawia w nastrój tak jak ta z poprzednich części,że aż w
w żołądku kręci.Ja tagże sądze że jest troche podniosła jak ta z lotr szczególnie
ten drugi soundtrack.Jak go słuchałem to wyobrażałem sobie okręt którego Bezimienny "porzyczył" sobie od palladynów jak przybija do brzegów Myrthany i tak zaczyna sie gra ale to tylko moja wyobraźnia.
tongue.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Muzyka bardzo mi się spodobała oba fragmenty muzyki która będzie występować w g3 będzie tworzyła dobry klimat do gry różni się od pozostałych częśći ale tylko niewiele myśle że wszystkie mają ze sobą powiązanie myśle że twórcy starają się zrobić trzecią część gothica jako najlepszą ale to tylko fragmenty zobaczymy dalej niemogłem znależć nic chyba z muzyki do gothica 3 chyba to sa pierwsze fragmenty jakie mam :].
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Muza jest super... jest tylko jedna rzecz.
W każdym utworze pojawia sie ten sam motyw.
Może to dobrze, ale czy do końca...

PS: zdecydowanie lepszy jest ten drugi (1.41 MB)
biggrin.gif
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Normalnie mnie wmurowało w krzesło jak tego posłuchałem. Muzyka bardzo mi się spodobała, świetnie pasująca do Gothica. Gdy tego posłuchałem, odrazu skojarzyła mi się z jakimiś podniosłymi, bohaterskimi czynami, a potem brzmiała jakby stało się coś złego. Mam nadzieje, że to narazie namiastka tego, co będzie w G3, gdyż tak rozreklamowana i ceniona gra powinna być idealna.
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Chwała temu człowiekowi za tego linka!!
Ach jak miło jest gdy słucha sie tego słucha!!Pierwsza wydała mi sie smutna!Muzyka jest taka jajby sie wydarzyło coś złego melodia jest tam jakby żałobna!A druga...hmmm muzyka sie wydaje taka jakby to był początek włącznia się gry!Serio a tak pozatym dziękuje serdecznie piottrkowi 14 za to że podał tego linka!!Dobrze by było gdyby było więcej takich userów jak on!!Pozdro All!!
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Muzyka rzeczywiście jest bardzo dobra choć przypomina mi tą z poprzednich części i dobrze. Hmm narzekałem, że Gothic3 może nie mieć klimatu, ale dzięki takiej muzyce napewno będzie miał. Troszkę się znam na mucyce (w końcu chodziłem do szkoły muzycznej) więc mogę stwierdzić, że muza jest bardzo dobra. Słychać odrazu, że jest nagrana przez prawdziwą orkiestrę, a nie tak jak w poprzednich częściach przez programy komputerowe. Słychać tam skrzypce i wiele innych instrumentów. Rzeczywiście muza brzmi jak z filmowa i napewno była nagrywana przez nie byle jaką orkiestrę. Bardzo martwimy się o Gothica 3 jaki bedzie, ale kwestie muzyki mamy już z głowy, bo to co słychać chyba wszystkich przekonuje. Słuchając tego czuję jak zbliża się G3.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Muzyka jest wprost genialna. Użekła mnie i słucham jej już dobre 30 min
tongue.gif
Pochłonęła mnie całkowice
laugh.gif
Jeżeli faktycznie ta muzyka bedzie w GIII to gra bedzie miała niesamowity klimat. A sama gra będzie nam sprawiała niezwykłą radość nie tylko wizualną ale i muzyczną. Tak więc ludu cierpliwośći to premiery. Pozdro Allllll
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
To jest, to jest popostu genialne. Jak taka muza będzie w Gothic'u III to na bank bedzie on najlepszym z całej serii. Muza ta ma taki nie powtarzalny klimat, jak się tego słuchało, to takie fajne uczucie wewnętrzne temu towarzyszyło.
Genialne thx za linka. Noi czekamy do premiery. Swoją drogą ciekawe czy bedzie soundtrack ma osobnej płycie.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
gdy sluchalem tej muzyki, za twarz zlapaly mnie dreszcze a lezka zakrecila sie w oku. TO JEST TO! YEEAH! a w pierwszym utworze pod koniec muzyczki slychac ta z title z jedynki i ta jak odplywaja na statku tylko ze zagrana przez orkiestre.
Ten kto powie ze Gothic III to gra tego spale na stosie. (Gothic 3 to gra
tongue.gif
- Dadex)
to jest 9 cud swiata!
do tego te niepowtarzalne uczucie wenatrz samego siebie!
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Ta muzyka robi wrażenie! po prostu cud, miód i ambrozja! Wyobraźcie to sobi w klimacie gry czy filmiku z niej. Ciekawe, czy inne kawałki będą trzymały taki sam poziom? Moim zdaniem na 101% tak!
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ta muzyka jest extra!Chwała Innosowi za ten link
tongue.gif
.Mi bardziej podoba się ten pierwszy kawałek ale drugi też jest niezły.Już zbieram na Gothica 3
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom