Najzabawniejsze Gothicowe Kwestie !

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Witam. Jak wiemy we wszystkich częściach Gothica można było usłyszec wiele śmiesznych kwestii mówionych przez różne postacie...
Oto temat, w którym możecie wypisywac te, które najbardziej was rozśmieszyły. Te, po których usłyszeniu spadliście z krzesła ! Albo po prostu bardzo się śmialiście... Do wyboru kwestie ze wszystkich części sagi... Niech każdy wymieni... powiedzmy 2-3 najlepsze teksy...

Oto moje typy:
"Widzę, że latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno" - Gothic 3 - Bezio do orka, Wyszczerzonego furiana
"A myślisz, że co ja robię ? Grzebię sobie w jajach ?" - Gothic 1 - Balor(?) do Bezia

Nie przypominam sobie w tej chwili wszystkich najlepszych, ale te były na tyle śmieszne, że je zapamiętałem. Co do tej pierwszej kwestii to Bezimienny troszeczkę przesadził :)... Trochę skomplikowany ten tekst. A ten drugi to w ogóle no comment...

A jakie są wasze typy ?

Pozdrawiam...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Na tym forum jest bardzo, bardzo podobny temat, tylko, ze jest to konkurs :/ :/ Po cotaki podobny, przeciez tam sa smieszne teksty..No, ale skoro juz jest to dorzuce cos od siebie:

Czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy... dupa? - Bezi do Santezy na farmie Onara - Gothic II

"Pomyślmy... Hmmm, nie nie przychodzi mi do głowy nic, co byłbyś w stanie zrozumieć."- Bezi do Kharima (koło areny) - Gothic I

Ale coś czuje, że ten śmierdzący patafian dolewał mi ginu do piwa" - To powiedział gosciu, którego przyprowadzilismy z Farmy Akila do Gospody, aby wygrał konkurs "Do Dna" - Gothic II

Z tym Kharimem kolo areny z Gothica I bylo bardzo duzo smiesznych teksow, ale nie pamietam ich zabradzo!Bylo cos tam z matka i ojcem Kharima - Bezi wbijal im czy cos w tym stylu, ale jak uslyszalam te teksty to myslalam, ze mnie rozj.....e .
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ten temat był już na forum. Tylko że trzeba było zgadnąc kto powiedział tekst napisany przez poprzednią osobą i napisac własną.
Ale teraz mój ulubiony tekst:

,,Twój ojciec zabawiał się z owcami'' Do Kharima w I

Pozdro !
 

Karol Czarny

New Member
Dołączył
24.4.2007
Posty
3
Najlepsze kwestie to napewno texty jakie Bezi puszcza do Kharima w G1.
"Twój ojciec zabawiał się z owcami"
"Przyszedłeś tu tylko po to by móc pocałować Gomeza w du*e" xD
Fajny był też ten text :
"A myślisz, że co ja robę? Grzebię sobie w jajach?"
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ostatnio wywolała u mnie uśmiech kwestia wypowiadana przez Lee gdy wspomnimy mu że Bulko nie dopilnowal owiec:
"A daj mi spokój z tym gównem", tekst wypowiedziany w ciekawy sposób, sam w sobie moze nie śmieszny ale lektor sie postarał :)
 

pavi24

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
13
G1 - Bezio - Czy to stary oboz? Straznik - Nie! Nowy! Stary oboz lezy pod mostem! :lol:
G2 - To z przodu to d**a czy twarz? :lol:
Zawsze jak to słysze to sie musze z tego smiac.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
w gothic jeden gdy sie z kims rozmawia NPC zawsze gestykulują. gosc muwi cos o gomezie i zakazdym rzem jak mowi ze gomez jest wielki itp to rece pokazuja cos bardzo niskiego. porownajcie sobie gestykulacje z tym co mowia, fajna zabawa:p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
G1 - "Powiedzmy sobie szczerzę. Przyszedłeś tu tylko po to żeby pocałować Gomeza w dupę!" - do Kharima
G2 - "Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" - do .....nie pamiętam, kolesia przy najemnikach.
G2 - "I może powiesz mi, że wszsytko idzie zgodnie z twoim planem?| - do Ożywieńca.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
-Powiedzmy sobie szczerzę. Przyszedłeś tu tylko po to żeby pocałować Gomeza w dupę!
-Sam bądź przeklęty pajacu!
-Kobiety i gnijące mumie przodem!
-Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?!
-A myślisz że co ja robię, grzebię sobie w jajach?!
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Cóż, co do tych zabawnych kwestii...Gothic pod tym względem jest piękny ;).

- "Mam nadzieję, że Sylvio skończył w zupie jakiegoś orka" - Gothic II, Jeden z łowców smoków (nie pamiętam który dokładnie).
- "Bilgot, idź tu, Bilgot, idź tam, Bilgot, miej oko na zębacze...ehh mogłem zostać w domu z moją starą...tam było tak samo, ale mogłem przynajmniej dobrze zjeść" - Gothic II, strażnik Bilgot.

Fajny był też motyw z listem dla Diego od Iana (Gothic I), po tym jak się go dało Laresowi, żeby go trochę przerobił :) ("A, właśnie mi się przypomniało" :D)
No i jedno z moich ulubionych, to nazwa misji "Skopać tyłek Bulkowi" - krótko i treściwie :p.
 

lerek0

New Member
Dołączył
1.6.2007
Posty
5
Według mnie wymiatał tekst maga przed kościołem (tym magów ognia) w 2 części, zapytany jak trafić do kościoła <przed którym się właśnie stało xD>

Chwila... zaraz.... gdzie tu może być kościół... CZY KTOŚ WIDZIAŁ KOŚCIÓŁ?!....

A i jeszcze jeden tekst. Jak się wchodziło na mury w drugim rozdziale do zamku starego w GD tekst Udara <kusznika>
"O mało co Cię nie zestrzeliłem"
"Ciesze się więc że Bogowie obdarowali Cię takim bystrym wzrokiem" XD

Nie wiem jak wam ale mi się to osobiście podobało...
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
To tak

- " A myślisz że co ja robie grzebie sobie w jajach ? " ( G1 )

- " ... kiedy wróciłem z kopalni miałem już dodatkowe drzwi ! Banda wieprzy ! Nienawidze ich . " ( G1 )

- " Miałem powiedzieć coś o twoich wątłych ramionach ale podem zobaczyłem twoją paskudna mordę ! " ( G1 )

No to moje trzy ulubione . W jedynce były najlepsze teksty . :p
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Heh napewno dużo było takich rzeczy oto kilka kwestii z których się śmiałem:

A myślisz że grzebie sobie w jajach?
Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?!
Powiedzmy sobie szczerzę. Przyszedłeś tu tylko po to żeby pocałować Gomeza w dupę!
To były najzabawniejsze kwestie w wszystkich częściach.
 
G

Gość

Guest
Ja zapamiętałem jedną kwestię, którą wypowiedział Beziu do jakiegoś kupca w Vengardzie.

"No widzisz - jedni potrafią, inni nie. Ja potrafię - Ty nie". heheh to mnie rozwliło.
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Chyba wszystkie zostały tu już wymienione, ale jak dla mnie to:
"Miałem powiedzieć coś o twoich wątłych ramionach ale podem zobaczyłem twoją paskudna mordę ! "
"Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?!"
"Powiedzmy sobie szczerzę. Przyszedłeś tu tylko po to żeby pocałować Gomeza w dupę!"
"Twój ojciec zabawiał się z owcami"
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Ojej :) Seria Gothic zawiera bardzo dużo akcji pełnych humoru. Najczęściej zawsze śmiałem się z tekstów Bezimiennego do innych postaci, niektóre były tak śmieszne, że zostałem brutalnie zrzucony z krzesła. Jednak było kilka wyjątkowych.

1. Dialog Bezimiennego z buntownikiem Masonem. Po prostu padłem ze śmiechu :D

- "Niech żyje Okara!"? Kto wymyślił tę bzdurę?
- Ja. Świetny pomysł, prawda? Okara to nasza kwatera główna położona na północ od Montery. Jakie może być lepsze hasło?
- Świetne hasło, doskonałe. Równie dobrze możecie biegać po mieście wrzeszcząc... "Hej! Jestem buntownikiem! Chodźcie mnie zabić!
- Eee... nie pomyślałem o tym...
- Idiota...

2. Tekst Bezimiennego do Sentenzy:

- Powiedz no, czy to, co widzę z przodu Twojej głowy to twarz czy dupa?

3. Wszystko to co Bezimienny mówił do Kharima wyzywając go na pojedynek:

- Z początku miałem coś powiedzieć o Twoich wątłych ramionach, ale potem zobaczyłem Twoją paskudną mordę!
- Powiedzmy sobie szczerze, przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!

I dialog:
- To może tak: Twój ojciec zabawiał się z owcami.
- Cóż były takie plotki...

xD
 

Pawel G

New Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
7
-Powiedzmy sobie szczerzę. Przyszedłeś tu tylko po to żeby pocałować Gomeza w dupę!
-Powiedz, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?!
-A myślisz że co ja robię, grzebię sobie w jajach?!
-Kobiety i gnijące mumie przodem!

To mnie najbardziej rozśmieszylo. Ja ktos chce to mam linki do kilku fajnych filmików jak cos to sie głaszac na gg 10431052
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A ja miałem w G3 taką sytuację...
Idę sobie sprowadzić piękną Yasmin z oazy do Mora Sul, zagaduję do niej a ona do mnie 'Słyszałam, że jesteś najpiękniejszą tancerką w tej cudownej krainie' czy coś w tym stylu xD Jak ona to powiedziała to przez 5 minut tarzałem się z kumplem po podłodze. Nie wiem czy to tylko taki błąd niepatchowanej wersji gry, ale i tak było to świetne :D
 
Do góry Bottom