Najzabawniejsi Npc

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Jacy waszym zdaniem są najzabwniejsi goście w G3 . Moim zdaniem to Sigur ten assasyn z Lago co marzy by puścić sobie dymka na futrze lodowego wilka , gość który zapowiada walki na arenie w Mora Sul , zwłaszcza gdy zapowiada Olka i mówi że pokonał on niedzwiedzia choć sam niewie co to jest . Oraz alchemik sklerotyk z Geldern . Moim zdaniem najwięcej zabawnych NPC i dialogów z nimi jest w Varancie , a co wy myślicie? :)
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
z alchemikiem to prawda nie pamiętał jak się nazywał :D i na dodatek jak dostaliśmy zadanie o krulewskim szczawiu to jak kończe rozmowe to on znowu to samo
 

Patyk

New Member
Dołączył
6.3.2009
Posty
14
Mi sie podobal Wyszczerzony Ork w Silden co Bezi mu docial tekstem "Twoja latarnia intelektu nie świeci dzisiaj zbyt jasno"
Lepsza byla jeszcze odpowiedz Orka xD
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Sigur jest on tak naćpany że nie wie co się dzieje i ten alchemik z Geldern co o wszystkim zapomina. Oraz jeden ze strażników w Silden który jest bystry jak słup.
 
S

Solmyr

Guest
Racja ten ork z Silden jest rozwalający. Jeszcze fajny jest koleś co zapowiada walki na arenie w jakimś mieście na pustyni a Bezio przekręca imiona każdego zawodnika :D
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
najlepsi są ci z tym takim dziecinnym głosem np. myxir, renwik czy randus. ten głos to taki przygłupawy i oni są prawdziwymi idiotami. też dobry jest ork z silden lub całe lago ćpają, ćpają i jeszcze raz ćpają. tylko jedna osoba trzeźwa XD
 

Fireveen

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
11
Według mnie najzabawniejsi są alchemik Renwik :p ,ork Wyszczerzony Furtian oraz buntownik Mason, który podaje nam długo przemyślane hasło "Niech żyje Okara" :D , dzięki któremu możemy znaleźć rebelianckiego szpiega w Monterze.
 

adek12211331

New Member
Dołączył
6.5.2010
Posty
7
Ten ork strażnik z Silden, Sigur i gość, który zapowiada walki na arenie Mora Sul
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Na pewno, ten assasyn, co chce nago palić bagienne ziele na futrze lodowego wilka. Furiant z Silden jest super. Alchemik z Faring też.No i kucharz z Silden, chyba Gambal się nazywa.No i oczywiście ork, sprzed świątyni w Geldern (ten co nam każe m.in. przynieść siarkę z kopalni) , jak się mu odmówi to robi się zabawnie :) . No i buntownik Mason."Niech żyje Okara" jest zniewalające, a jeszcze lepsza jest odpowiedż bezimiennego: "rownie dobrze morzecie biegać po mieście wrzeszcząc : hej, jestem buntownikiem, hodżcie mnie zabić!"(czy jakoś tak). To tyle
Pozdrawiam Koza123.
 

wisnix

New Member
Dołączył
4.8.2010
Posty
5
no zdecydowanie ork w silden(furtian chyba) którego bezi traktuje tekstem 'latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno'
 

DonT

New Member
Dołączył
9.8.2010
Posty
5
Dawno nie grałem w gothica 3, ale jak dobrze pamiętam to...
Sigur górą ! :D
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Mi się najbardziej podoba Hamlar z Ardei - za fantastyczny akcent :D
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Renwik z Geldern

Wyszczerzony Furtian z Silden

Ten "gladiator"- cpun z Lago.

Magowie wody też są śmieszni

No i bawi mnie ten niewolnik-Harek :p
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Wyszczerzony Furtian - Silden.

"Latarnia twego intelektu nie świeci zbyt jasno, co? -a po co Ci światło w dzień, mora?" 

->MISZCZ<- :D
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Dla mnie najśmieszniejszy jest ten alchemik Renwik z Geldern :D ale ci co grali też w Gothic 1 pamiętają też pewnie takiego gościa który nazywał sie Wrzód :D
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Z tego co sobie przyponam to ten alchemik z Geldern ( chyba Rewik ) i Simur z Lago xd
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Napewno facet któru zapowiada walki na arenie w Mora Sul. Ma on fajny, śmieszny głos którym zapowiada przeciwniów Bezimiennego.

No i nie wlno zapominać o Alechemiku z Geldern. XXDD
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Zdecydowanie Renwik. :D

No ale tak jak już pisali poprzednicy gościu, który zapowiada walki na arenie w Mora Sul tez niczego sobie. :)
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Mnie śmieszą wszyscy wojownicy którym wydaje się że są mocni, a nie potrafią mnie położyć
 

Lennox

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
1
Wedlug mnie najzabawniejszy NPC to Renwik- alchemik z Geldern. Niezla z niego jest beka :D tak jakby najaral sie troche bagiennego zielska i nie ogarniał
 
Do góry Bottom