Najtrudniejsza Część

Status
Zamknięty.

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmm....zdecydowanie 2 czesc bo miałem sporo problemów na samym poczatkow ze...KRWIJOPIJCA :lol:
Nie mogłem sie tez połapac ze sterowaniem bo było troszeczke inne. <_<
Przygoda tez była niczego sobie :rolleyes:
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Hmm... Dla mnie najtrudniejszą częścią było GOTHIC I. Tak jak JODEŁKO nie chciało mi się chodzi po cmentarzyskach i po świątyniach pociągając co chwile za dźwignie żeby kolce sie nie wysuneły itp. W II raczej nie miałem problemu. Jedynie troszke się męczyłem z Ognistym Smokiem. A Smok-Ożywieniec... Jeden czar ,,Śmierc Ożywieńcom'' i po nim.Dodatek też nie był zbyt trudny. A III jest banalnie prosta.


Pozdro !
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Dla mnie najtrudniejsza była częśc druga. W Noc Kruka nie miałem przyjemności zagrac.
Gothic 2 może i nie był tak strasznie trudny, ale sprawił mi więcej kłopotu niż Gothic 1. Denerwował mnie 2 rozdział, później Poszukiwacze. Orkowie strasznie mocni, nie to co w G1 a tym bardziej G3. Najtrudniejsze było bieganie po starej kolonii karnej opanowanej przez orków i szukanie... Marcosa itd.

Pozdro :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Osobiście żadna z częci nie sprawiła mi większych kłopotów
jakby oceniać je pod wzgledem całościowym
aczkolwiek byłytylko momenty gdzie możnabyło się trochę zawieśić
G1- Swiątynia śniącego i ta durna brama gdzie się schodziło w głąb
kilka dni się głowiełem co trzeba zrobić no i
G2:NK Quahodroni rozmwa w grobowcu
to też wymagało trochę wiedzy a reszta nie sprawiła mi najmniejszych klopotów
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
CYTAT(yeed @ 17-04-2007, 11:41) [snapback]138721[/snapback]
Osobiście żadna z częci nie sprawiła mi większych kłopotów
jakby oceniać je pod wzgledem całościowym
aczkolwiek byłytylko momenty gdzie możnabyło się trochę zawieśić
G1- Swiątynia śniącego i ta durna brama gdzie się schodziło w głąb
kilka dni się głowiełem co trzeba zrobić no i


dokładnie to samo. Ta świątynia na prawde była wnerwiająca, naewt chciałem przestać grać ale jak się już udało to jaka radoś była :rolleyes: Bardzo dobrze że w G3 wprowadzili juz poziom trudności, chociaż ten trudny i tak jest w miarę łatwy :)
 

Cr1$23

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
7
hmmmm .zacznijmy od tego że każda część <nie mówie o 3 bo jeszcze nie-grałem> ma cięzkie etapy..!!
-Gothic 1
cmentarz orków -dla mnie etap który sprawiał mi zawsze wiele kłopotów ,silne orki ,kombinacje i wogule
świątynia śniącego --moze nie jest trudna ale bardzo nużąca..trzeba kombinować z dzwigniami i wogule...po za tym trzebą ją zwiedzić 2razy;]
a ze stworów to ogniste jaszczury :] gdyby nie szamański amulet orków ..rozwalałby mnie jak chciał!!

-Gothic2
w sumie nie przypominam sobie jakiegoś trudbego momentu... troche krwi napsuli mi Jaszczuroczłeki i na pocżatku Krwiopijcy !!!!!

-Gothic2 NK -poziom znacznuie podwyższony !!
poszukiwasz stał sie straznie mocny ..czasami musaiłem aż przed nim uciekać ...bo rozwalął mnie
smoczy zębacz-- koszmar wkraczając w GD w 4rozdziale męczyłem sie z nim niemiłosiernie <chore>
smok ożywieniec --bardzo ciężko go było pokonać bronia ale ja jestem sprytny i zabrałem troche zwojów z przywołaniem demona:) polecam tą sztuczke:)
a ogólnie najcięższy moment to przebijanie sie przez jaszczuroczłeki w GD jak szło sie do ognistego smoka!!
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
kazda z czesci gothica byla dla mnie trudna tylko na początku. im dalej tym latwiej. smoka ożywieńca to tak latwo pokonac że aż żal...
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mówiąc szczerze żadna część nie sprawiła mi większych trudności. Ale jeśli trzeba odpowiedzieć na pytanie to Noc Kruka jest najtrudniejsza.

1. Za atrybuty trzeba płacić więcej PD.
2. Ekwipunek jest droższy.
3. Trudniejsze do pokonania bestie.

Ale i tak mimo to gra się przyjemnie.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Zdecydowanie najtrudniejsza część to NK. Pzeciwnicy są o wiele trudniejsi, w 3 rozdziale z dwoma wargami ma się problemy, a smoki którym odnawia się życie czyni grę jeszcze trudniejszą.
Do tego dochądzą bronie które wymagają duuuużo siły czy zręczności.
Dlatego też wygrywa NK.
 

Diego158

New Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
5
Dla mnie najtrudnieszą częścią gothica była Noc Kruka. Potwory zostały wzmocnione a bronie większe miały wymagania.

25% warna, za zbyt krótki post i wypowiedź nie wnoszącą nic nowego, pisz dłużej to ci go zdejmę- God
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Zgadzam się z przedmówcą (Diego). Kiedy pierwszy raz grałem w dodatek, byłem trochę zdziwiony siłą orków. W G2 nie miałem z nimi żadnych problemów, a tutaj taka kicha. Co chwila zapis gry i wczytywanie :D Co do broni - i co z tego, że wymagania zostały zwiększone? przecież w dodatku zadają więcej obrażeń, co rekompensuje podwyższone wymagania.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Ja stawiam na NOC KRUKA . Niemalże podwajała poziom trudności dwójki . Dla przykłady : kiedy w dwójce bawiłem sie z poszukiwaczem w 15 sekund , w nocy kruka stawiał opór conajmniej minute . Pozatym w dodatku do podstawki kupuje sie różne rzeczy po dwa razy drożej . No i jeszcze smoki , co sekundę podnosiło im sie życie o 1 pkt. HP a kiedy chciało sie wzbogacić o siłe 10 pkt . to trzeba było dać 20 pkt .EXpa . NK jest moim zdanie najtrudniejsza .
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Według mnie wszystkie części Gothica są dosyć łatwe, ale chyba najtrudniejsza była jedynka, chociaż zastanawiałbym się też nad G3. G1 był trudny, ponieważ.... był trudny, byli silniejsi przeciwnicy i trudne zakończenie, podczas walki ze śniącym i zastępami jego demonów.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chyba Gothic 1. Skończyłem go dopiero jak skończyłem Gothica 2 i jakoś najtrudniej się w niego grało. Człowiek się bał wejść do lasu nocą i wyjść poza obóz. :D Do śniącego długo nie wchodziłem, bo myślałem, że nie dam tam rady. Wszędzie można było oberwać itp. itd. Gothic 3 już taki nie jest.

Pozdrawiam.
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
G2NK... Było nieco trudniejsze, ale przynajmniej zmusiło mnie to w końcu do biegania po lasach i wbicia paru lvli, ot tak, profilaktycznie (zawsze lv zdobywałem przypadkiem, z questów i ew czasem potworków :p).

Pozdro
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
Ja zrobiłęm wielki błąd otóż wszystkie części przeszedłęm z poradnikiem ale tym gdzie wszystko jest opisane :( do tej pory nie mogę sobie tego wybaczyc.... A wracając do tematu to bez poradnika uważam że miałbym kłopoty ze świątynią śniącego.A tak to jak grałęm w G3 to się na dosyc sporo zawiesiłem w Nordmarze jak chciałęm iśc z klanu młota do klanu wilka.Nie wiem czy to bug czy celowo w grze tak było ale tabliczki prowadzące do klanu wilki prowadziły w kółko.A żeby spenetroweac wszystko byłem za słaby bo to jeszcze początek gry.... Nawet idąc z tym kolem (Mortis chyba) zabijały nas ogry.Dopiero po długich męczarniach udało mi się rozpracowac.Najpierw zabijałęm z łuku wilka który był obok nich potem na jednego z ogrów sen na drugiego zaklęcie bojowe (nie pamiętam jakie) i dokończyłem go mieczem zanim tamten się obudził.Potem powrót podlecvzenie i znów.Oczyściłęm całą drogę tak jak prowadziły tabliczki i nic.Poszedłęm z tym kolem i się okazało że bez potrtzeby rozwaliłem pół nordmaru :) ponieważ skręt był dużo bliżej ;P ale opłacało się.Sporo expa
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
najtródniejsza jest 1 bo jak chcesz kimś zostać to musisz mieć odpowiedni poziom
no i ma najfajniejszą fabułę
jk pierwszy raz grałem to rąbałem w gothica 1 27 godzin aż zasnołem przed kompem
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
mi gothic zbytnio nie sprawia problemu lecz za tymi pierwszymi momentami gry musiałem sie namęczyć.g3był nawet trudny i noc kruka ale jak mówiłem gothic nie sprawia mi wielkiego problemu :D
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Dla mnie najtrudniejszy jest poczatek w kazdej czesci gry. Kiedy blakuje sily na silniejszy miecz lub pieniedzy i jeszcze slaby pancerz
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dla mnie najtrudniejsza czescia z calej Seri Gothic to Noc Kruka. Dlatego poniewaz poziom jest duzo trudniejszy niz Gothic2 i sa o wiele wieksze wymagania na poszczegolne umiejetnosci. Do tego jescze walka ze smokami jest bardzo czasochlonna i wymaga dobrej strategi. Nie da sie uciec zeby naladowac sobie zycia, a jak uciekniemy walka znowu od nowa. Oczywiscie jesli gra sie wojownikiem nie Magiem!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom