Najsurowszy Moderator

j/w


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Panowie, i Panie xD. Ogłaszam konkurs na najsurowszego moda na Gupie. Macie do wyboru ośmiu członków zarządu.
No ale okey. Napisze odrazu :

Najsurowszym moderatorem na Gothic Up (wedlug mnie xP) zostaje ... Tutaj mam wielki dylemat. Nie znam was, ale spróbuje się zdecydować. Wybrałem Suddena Hoof. Jest surowy, ale warny wstawia słusznie :). Tak trzymać !

Na drugim miejscu.. Hmm.. Lord Bezimienny. Surowy ale nie najsurowszy xD :p

Ahh, gdyby był tu Miłek Zgniłek to byłby zdecydowanie najsurowszy...

Zapraszam do głosowania !!
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ile tego już było ^^…

W owym temacie nie powinni być umieszczeni administratorzy serwisu, gdyż nie ich obowiązkiem jest wlepianie warnów tylko dbanie o serwis, aby takowy nie upadł.

Co do najsurowszego moderatora, szkoda, że między nami nie ma już Glifiona, który na zawsze zostanie dla mnie wzorcem do naśladowania w przebywaniu na każdym forum, na którym się zarejestrowałem…

Cóż, jeżeli mam wybierać z pośród wymienionych, to mój głos pada, na Gothiego.
Dlaczego?

Otóż, jest to człowiek, którego bardzo cenie za to, iż wykonuje swoją prace bardzo dobrze (mowa o moderowaniu), trzyma się regulaminu, jest najstarszym aktualnie moderatorem ze składu Gup(mowa o stażu).

Gothi tak trzymaj i nigdy nie rezygnuj z owej posady, ponieważ jesteś bardzo dobry w tym, co robisz.

Drugie miejsce, hmm… ciężko określić, ale moim zdaniem SH, lecz niestety moim zdaniem trochę stracił na "agresywności". Pamiętam jak byliśmy razem moderatorami na Gothic Net i muszę przyznać, iż był z naszej grupy modów najlepszy…

To na tyle… Wszystko się zmienia… Szkoda, iż stary skład moderatorski nie wróci, w którego skład wchodzili: Bobek, Glifion, Vampek, MadBull, Arcane…

Kushi coś wymiękłeś bracie ; p więcej agresywności! - Tak jak Cię wujek xarox uczył : ]

Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nikt z tąd nie zasługóje na ten tytuł... Jedyną osobą która na niego zasługóje jest Glifion... CHociarz on i tak jak dla mnie surowy nie był, po prostu dobrze wykonywał swoją prace xP.
Oddałem pusty głos, bo jak już mówiłem nikt tutaj nie jest dostatecznie surowy... Wszyscy są łągodni jak baranki... xD Nikt mnie nie ma na sumieniu i nie mam sie na kogo tu skarżyć... Nie bede tutaj płąkał wam i oskarzał moda który mi wsadzil warna, bo takowych nie mam... Moze post nie jest odpowiedni dla pewnych osób, ale wiedzcie, Że kto kolwiek nie wiadomo ile by zdobył głósów i tak nie zasługóje na to miano :p i nie moze sie równać z wielkim Glifem! Wkońcu ziomek z Tychów xD...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie to będzie nim doctor. Go najczęściej widzę jak coś moderuje, pilnuje, usuwa tematy, przesuwa (zwłaszcza z Gothica 3). Ja mam takie zdanie macie się prawo nie zgadzać jednak to doctora widzę najczęściej aktywnego "moderatorsko". :D

Ps: Fakt szkoda, że nie ma Glifiona. Nie było by ankiety, bo i tak wiadomo, kto by wygrał. :D

Pozdrawiam.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
"Najsurowszy moderator"?? Pamiętam Gilifiona, który był antyspamerem. Zawsze wygrywał takie konkursy. Wielka szkoda, że go z nami już nie ma. Nie ma już praktycznie na kogo głosować. LB był moim kolegą (nawet nie wiedziałem, że jest modem) i wątpie aby był surowy (bez obrazy). Części nie znam, więc oddałem głos na Gothiego (mam od niego 25% warna :p ). Teraz nie widzę dużej aktywności modów, ale sądzę że on jest najsurowszy (too bez obrazy xD)
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Uważam że temat nie powinien się nazywać " Najsurowszy Moderator" ale "Najlepszy moderator" bo zadaniem modów nie jest wlepianie warnów tylko pilnowanie porządku (tu coś przyklei, tam coś przeniesie, tu wsadzi cenzure, a tu poprawi nazwe topicu xD)
No ale nvm.

Jedziemy po kolei (takie ocenienie za całokształt pracy moderatorskiej na g.upie):

clone_xx - warna nigdy nie miałem od niego, aktywność w poprawianiu topicow itd też 0 ;p Ale do niego to nie należy, jest adminem i od tego są niżej postawieni modzi, by robić to za niego x]

Kacperex - ;) Swoją prace moderatorską odwalał dobrze( no dobra, coś tam było, ale zapomnijmy o tym :p) no a reszta, j/w

Gothi - mój typ na Najlepszego moderatora. Tak naprawde to przez jego warny poznawałem netykiete :D Kiedyś bardzo aktywny w pracach moderatorskich, teraz już chyba troszke mniej.

doctor - Następny delikwent xD Zaraz po gothim mój typ na Najlepszego moderatora, chociaż szczerze mówiąc to on teraz najbardziej się wykazuje, poprostu do gothiego mam wdziecznosc i dlatego to jego typuje, gdyby nie to ,to ty doctorku miałbyś ten zaszczyt" xD

Lord_bezimienny - nie widze aktywności, jest za lagodny dla wiekszości userów ;P

Sudden Hoff - bez komentarza...

szczurek - heh też załagodny, ale pracuje, pracuje xD

Kushi - bardziej na admina mi pasuje, no ale też wywiązuje się ze swoich moderatorskich obowiązków.

Tak że moim typem jest Gothi
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, znowu? ileż to razy można wałkować to samo :/


Dla mnie najlepszym/najsurowszym był Glifion. Nie dostałem od niego warna, ale słyszałem wiele pretensji od nóbów, którzy zarzucali mu zbyt wielkie kozaczenie i kompleks małego członka ;) oby więcej takich modów :D

- offtopic - doc.
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
QUOTE
Uważam że temat nie powinien się nazywać " Najsurowszy Moderator" ale "Najlepszy moderator" bo zadaniem modów nie jest wlepianie warnów tylko pilnowanie porządku

Podzielam to zdanie...

Mam dwa typy co do najlespzego moderatora a są nimi doctor oraz Gothi. Wybieram jednak doctora bo to on wg mnie najwięcej udziela się jako mod i to jego praca w ostatnim czasie jest najbardziej widoczna...
To na tyle z mojej strony
peace :)
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
YO

Ja tam zagłosowałem na Doctor'a. Widze najwięcej jego pracy we wszystkich działach jakie moderuje. Jeśli coś jest sprzeczne z regulaminem to od razu ostrzeżenie/warn. Sądząc po ilościach głosów to wygra.

YO

PS- I tak Glifion The BEST
 

WARFARIAN

Member
Dołączył
26.7.2005
Posty
41
Też uważam, że powinno być na najlepszego moda a nie najsurowszego <_<
Z reguły i tak najwięcej widzę tu pracy doctora (nie tylko typowo moderatorskiej, ale też udzielania się w ogóle) więc...mój głos wędruje na niego.
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Wg.Mnie Goti i doctor ale Goti daje mi warny za nic więc chyba u mnie wygrał ten konkurs.
 

Griffe

New Member
Dołączył
19.1.2007
Posty
8
Może się czepiam owszem, ale ten konkurs jest równie bezsensowny jak większość postów w w tym temacie. Pomijając fakt, że temat powinien brzmieć „Najlepszy moderator” niektórzy kierują się sympatiami i głosują na swoje ulubieńca, kumpla etc. Ale pomyślmy, czy to, że ktoś pisze dużo postów, albo dużo ich edytuje jest już dobrym moderatorem. Nie! Nie mamy podglądu na akcje moderatorskie, nie wiemy kto dawał niezasłużone warny, a kto wykonywał swoje obowiązki celująco, usuwając niepotrzebne tematy, tępiąc spam w zarodku. Nie raz spotkałem się z przypadkiem, gdy userzy nadawali na danego moderatora, bo ów nie pisze postów. A chłop, że tak powiem taplał się w gównie niszcząc największy syf na forum. Ale jego pracy nikt nie doceniał bo ostatni post był napisany miesiąc temu.
Reasumując, pasowało by się zastanowić przed kolejnym założeniem tego jakże dennego tematu.

Żeby nie było, że piszę nie na temat i łamię regulamin, więc moim zdaniem nikt zasługuje na miano najlepszego/najsurowszego moderatora, powody dlaczego nie mam swojego kandydata podałem wyżej.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Witam!Według mnie doctor.Choć nie dostałem warna od nikogo ale wpadłem do kilku tematów i tam doctor ostro karcił.Od innych userów słyszałem także opowieści o doctorze.Potem był by Glifion dlatego że jak słysze z opowieści to był postrachem n00bów i spamerów.Był katem który odrazu wykańczał swoie ofiary.Również lepiej by brzmiało Najlepszy moderator,są oni po to żeby utrzymać porządek a nie do znęcania się nad userami.

Pozdrowienia xnx

- doc. was here
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Jako, iż konkurs został założony w styczniu, proponuje oficjalnie zakończyć kolejną edycje na najsurowszego moderatora naszego forum.

Głosy na poszczególnych kandydatów prezentują się tak:
1. doctor – 12 głosów,
2. Sudden Hoof – 11 głosów,
3. Gothi – 8 głosów.

Gratulujemy zwycięzcy oraz czekamy zapewne z niecierpliwością na następną edycją owego konkursu.
Dzięki za głosy ale nadal pozostanę przy tym że zwykły user mało wie o pracy moderatorskiej, uważam że reszta moich kolegów równie dobrze się spisuję, dlatego myślę że nie powinno się wyróżniać jednej osoby lecz cały skład :) - doc.
Topic closed.

Pozdrawiam, xarox.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom