Najrzadszy Kwiat Lub Roślina

Status
Zamknięty.

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Gdzie mogę znaleść najrzadszy kwiat lub roślinę, jak się nazywa i co powoduje, bo nie wiem. Jest tak dużo roślin w Gothicu 3 że nie wiem która jest najrzadsza i którą możliwe jeszcze nie spotkałem.

Ort... - szczur
 

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Moim zdaniem najrzadszy jest Dragrot, potrzebny do sporządzania mikstur trwałej zmiany współczynników. Chyba nawet Szczaw królewski znajdowałem częściej.
Kilka Dragrotów rośnie bodajże w różnych ruinach na pustyni, ale też przy obozowisku bandytów (gdzieś niedaleko kamiennego kręgu, który jest przy ścieżce z Ardei do Vengardu; bandyci siedzą przy spalonej chałupie, jeśli dobrze pamiętam).
 

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
On też dodaje 1 do siły po zjedzeniu jak się nie myle a mam pytanie nie na temat ale nie chcę zakładać nowego topica więc ostatnio jak stałem przy takiej wysokiej górze i jak do niej podeszłem to pojawiła się opcja kamienny teleport czy coś w tym stylu a jak kliknołem to koleś gadał coś w stylu to nie możliwe co to wogóle jest ?
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Też na to raz trafiłem, to jest jak idziesz drogą Beriala to na końcu musisz przeprowadzić xardasa to jednego z celów i on doprowadzi cię tu i chyba się tu kończy gra. Nie jestem do końca pewien bo nie grałem po tej stronie ale gdzieś tak słyszałem. Z tym na razie nic nie możesz zrobić po prostu nie przejmuj się tym. :D :) ;) B)

Myślę że pomogłem. :D :) ;)

Pozdrawiam ;)
 

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
Nie ja to znalazłem w myrtanie nie daleko wilczej kopalnie obok geldern

Łącze, ostrzegam - szczur

Dragoty są też nie daleko wilczej kopalni ,,pilnują" ich 3 trole
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Po pierwsze nie pisz dwa tematy podrząd bo warna dostaniesz, korzystaj z opcji edycja. <_<

CYTAT
Nie ja to znalazłem w myrtanie nie daleko wilczej kopalnie obok geldern


Właśnie o to mi chodziło przezież mówię, lecz do końca nie jestem pewien, więc może się poliłem z tym Xardasem ale właśnie o to mi chodziło. Lecz jednak chyba to jest z wiązane z Xardasem na końcu gry, lecz pewności nigdy nie mam. :D <_<

Pozdrawiam ;)
 

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
A to chyba tego nie sprawdze bo ja id? z innosem a i mam jeszcze jedno pytanie jak si? naucze regeneracji many to wogóle mi nie b?dzie jej odejmowa? czy jak ?uce czar to mi odejmnie a za chwil? przyb?dzie i mam w redock 90 reputacji w okarze 96 i mam ju? tylko zadania zwi?zane ze zniszczeniem tych miast co zrobi? aby mie? 100 ?
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jeśli chodzi o miasta by mieć 100 już nic nie możesz zrobić. Masz 94 i będziesz miał, chyba że wyzwolisz dane miasto ale ty jak się domyślam trzymasz z Buntownikami, czyli nie zdobędziesz 100. :D B) ;)

Jak się nauczysz "regeneracja many" to będziesz tracił mane ale szybko, będzie ci się odradzać. Możesz się tego nauczyć Bakareshu i Vengardzie od Karypto. Nie pamiętam czy ktoś jeszcze tego uczył, sprawdź na przypięty temat "Lista Nauczycieli Rzadkich Umiejetności" tam napewno pisze kto uczy regeneracji many. :D ;) :)

Pozdrawiam ;)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
I z tematu o rzadkich roslinach przeszlismy do portalu... 100% offtopic
Dragroty mozna jeszcze znalezc kolo jaskin w Myrtanie(najczesciej w srodku gobliny/ogry).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom