Najnudniejsze Zadanie

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
piszcie tutaj swoje najnudniejsze zadania które przeszliście w gothic2 Noc kruka


moim najnudniejszym zadaniem było odebranie pieniędzy Grittcie bo wystarczyło przejść na drugą stronę chodnika i wrócić[/quote]
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Najnudniejsze zadanie...?Zdecydowanie zadanie od Thorbena z błogosławieństwami bogów...trzeba sie nachodzić trochę a i tak mało z tego jest ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ale dużo chodzenia baal nie przesadzaj :D. dla mnie najnudniejsze to hmmmm... przyjęcie do klasztoru owca i te 1000złota
 

lerko

New Member
Dołączył
10.10.2008
Posty
4
Podpisuje się pod Zenkiem prowadzenie tej owcy z farmy do klasztoru to horror :D
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Przesadzacie : )

Dla mnie najgorsza była pogoń za Pedrem. Trzeba było przebyć taki kawał drogi, że ho ho. To "nalatanie się" u Tohorbena to dosłownie mały pikuś w porównaniu do przejścia połowy mapy i co chwilowego zabijania poszukiwaczy. Ot, to takie moje skromne zdanie na ten temat.
 

jacksonheyes

Member
Dołączył
27.4.2009
Posty
47
Tak jak wyżej uważam, że najnudniejszym zadaniem było znalezienie oka Innosa, bo miało się słaby poziom, a trzeba było pokonywać przy okazji dużą ilość poszukiwaczy. No i oczywiście jeszcze dowiedzenie się ile rudy wydobyli kopacze, bo trzeba było uważać na orków.
 

skinex

New Member
Dołączył
10.8.2009
Posty
12
Podpisuję się pod Okiem Innosa nalatasz się przy tym ,że nie mała ,a potem musisz jeszcze je naprawić i znowu trzeba biegać <_<
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Oczywiście, że ten quest, w którym musimy się dowiedzieć, ile pan szanowany Garond, ma skrzyń Rudy, baaardzo głupie, nudne zadanie, w ogóle cały 2 rozdział nie jest zbyt ciekawy.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
najnudniejsze zdecydowanie zbieranie rzepy na początku gry...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dojście do Klasztoru ponieważ trzeba sie fatygować na farmę Onara stracić przy tym sto sztuk złota a i tak czasem owieczka nie docierała do Klasztoru.No i jeszcze tysiąc sztuk złota trzeba dać .
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
Najnudniejsze zadanie? Hmm... Szczerze mówiąc, to jak dla mnie najnudniejszym zadaniem, było stworzenie runy "Ognista strzała". Zadanie owe zleca nam jak zapewne wiecie Ulthar i przyznam szczerze, że nie ma w tym nic ciekawego, dlatego uważam że jest to najnudniejsze zadanie. Wystarczy się nauczyć odpowiedniej umiejętności, kupić składniki i tyle... Nuda.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Najnudniejsze według mnie, to te raporty o rudzie...Trzeba tylko biegac, zabijac orków i nic więcej.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
dla mnie najnudniejsze zadanie jest na początku gry gdy na farmie Lobarta zleca on nam zbieranie rzepy na jego polu , no i jeszcze potem jego żona zleca nam zadanie z patelnią którą możemy kupić u Cantara ,za dużo trochę tego chodzenia w kółko ,chociaż dystans między klasztorem a farmą Onara jest większy
 

Microlive

New Member
Dołączył
8.1.2011
Posty
7
Nudne zadania to może:
1.Zadania na farmie Lobarta-te początkowe, bo wybijanie polnych bestii czy orków nie jest takie złe. No i mogę powiedzieć że wywalanie bandziorów z jaskini też nie nudziło. Za to słynne zbieranie rzepy czy kupowanie patelni-nudziarstwa.
2.Egzekwowanie czynszu od Sekoba-idziesz na farmę, sztrzelasz gadkę z gospodarzem, obijasz mu kości, bierzesz kasę i wracasz. Baaaardzo uproszczone. I baaaardzo nudne.
Po za tym, w roździałach 3-5 dość często wyskakują ci Poszukiwacze, a kiedy widzimy takiego dresa już dwudziesty raz z rzędu na jednej drodze... Dobrze że nie mają przynajmniej jednej jedynej gadki, bo zwariować by szło.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Hmmm.. najnudniejszym zadaniem było na pewno dostanie się do obozu piratów ( Noc Kruka ).
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Za najnudniejsze zadanie uznał bym namawianie do leczenia zarażonych przez poszukiwaczy lataj szukaj ich a drugie w jarkendarze zbierz te wszystkie tabliczki uzdrowicieli itp to było meczące lataj przez cała mapę tam i tu -_- to według mnie
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
bo zwariować by szło.
Hehe, takie było ich zadanie (choć jak mówił nam smok ożywieniec - mieli być naszymi "poszlakami") :p
A z resztą Twojego postu w całości się zgadzam! Nudne było jeszcze to zadanie z uwolnieniem Gorna.. Rozmawiasz, rozmawiasz i płacisz, rozmawiasz, rozmawiasz, rozmawiasz. A jeżeli złota nie mieliśmy, to trza było jeszcze latać za starymi przyjaciółmi po kolonii.. :e Choć z tego co pamiętam, to tylko od Miltena i Diego mogliśmy pożyczyć, ale mogłem o czymś nie wiedziec.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Dla mnie nudnym zadaniem było także odnalezienie kuszy Dragomira, trzeba było iść taki kawał drogi i ogólnie zabić kilka potworów przy słonecznym kręgu. Chyba że ktoś robił to zadanie wraz z zadaniem naprawienia / odnalezienia Oka Innosa to wtedy trochę więcej się dzieje i dodatkowo są tam też poszukiwacze co wzbogaca całą akcje walki.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Wg. mnie najnudniejsze zadanie to zebrac wszystkie falszywe udzialy w kopalni - latasz po calej krainie i szukasz frajerow, ktorzy to kupili, by na koniec sprac alchemika i odeslac go do klasztoru. Strasznie nudne, ale przynajmniej dobrze, ze jescze Salandrila nie trzeba bylo odeskortowac.
 
Do góry Bottom