Najlepszy Sposób Na Kradzież Iii

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Witam,
mam problem z zadaniem Najlepszy sposób na kradzież III. Chodzi oczywiście o mod Quest Pack a wersja gry to 1,74.
Thorus oskarża mnie o obrabowanie skarbca. Wyskoczyły mi dwa zadania - dobrowolne przyznanie oraz najlepszy sposób na kradzież III. Próbowałem rzucić amnezję na Thorusa oraz Prancka - bez skutku. Jedyne co mogę zrobić to przyznać się Pranckowi a wtedy tracę reputację i zawalam zadanie Najlepszy sposób na kradzież. Ktoś wie jak należy poprawnie wykonać tego questa?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Aby poprawnie wykonać to zadanie należy:
1. Porozmawiać z Thorusem o kradzieży.
2. Rzucić amnezję na Thorusa.
3. Rzucić amnezje na Prancka .
4. Koniec.

Jeśli u Ciebie nie działa to znaczy, że masz jakiś błąd lub ty niepoprawnie to wykonujesz.

Wersja 1.74? a czemu nie 1.75?
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Tak właśnie robię i dupa zbita. Czyli co, do końca gry muszę unikać Thorusa?
 
Dodam, że z Urkrassem też jest to samo, amnezja nie działa i jedyne co mogę zrobić to się przyznać lub wkopać Seruka/Cyrusa.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
A co z tym patchem 1.74? Grasz na starej wersji czy jak?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Najnowszy QP oraz CM posiada wiele błędów na patchu 1.74 ponieważ wprowadza rzeczy, które poprawia patch 1.75
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Rozumiem.
W takim razie będę musiał obejść się bez tych zadań. Pamiętam, że parę lat temu udało mi się przejść bez problemów całą grę na patchu 1.74 wraz z QP 4.2 i CM 3.1. Nie pamiętam czy udało mi się wykonać zadania z najlepszym sposobem na kradzież. ale reszta już na pewno działała bez zarzutu. Dlatego jeśli nie da się nic z tym zrobić to sobie odpuszczę to zadanie. Wczytałem wcześniejszy zapis i obrabowanie Trelis zostawię sobie do momentu odbicia miasta, wtedy zabiję Thorusa i Prancka i powinno być ok.
 
Przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy są jeszcze jakieś questy z serii Najlepszy sposób na kradzież? Mam właśnie tego oraz w Cape Dun i chciałbym być przygotowany na kolejne, żeby sobie nie skopać znowu gry kolejnym wczytywaniem dawnego zapisu.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Innych takich zadań nie pamiętam.
 
Do góry Bottom