Najlepszy rycerz

Status
Zamknięty.

Borys Waleczny

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
3
Jaki według was powinien wyglądać dobry Rycerz/Paladyn :?: i w co powinien ładowac PN :?:
 

Skoczny

New Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
16
Głównie to w siłe zeby moc uzywac broni.W mane tezr troche zeby uzywac czarów paladyna.Dobrze by terz było zebys umiał wykoc magiczny miecz(co jak co ale ze własno recznie wykotym mieczem zawsze sie lepiej chodzi
smile.gif
)
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
powinien też dobrze władać bronią dwuręczną, coś około 90%, a jednoręczną około 60%.
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Jeśli ktoś by się uparł, to możemy rycerzy/paladynów podzielić na kilka podklas:
:arrow: Rycerz wojownik - wiadomo, przede wszystkim rozdzielamy punkty nauki na walkę bronią (którą wolimy, ale ja preferuje dwuręczną), siłę, kowalstwo, itp. rycerzowi cechy
:arrow: Rycerz strzelec - dla tego typu rycerza przydzielamy punkty nauki do kuszy (paladyn z łukiem?) oraz do zręczności. Oczywiście musimy coś poświęcić na miecz, ew. jakieś runy.
:arrow: Rycerz magii - korzystamy zarówno z miecza, jak i w bardzo dużym stopniu z wszelkich run. Nie marnujemy punktów nauki na zręczność itp., tylko na manę i runy, a także w posługiwanie się bronią białą.

Decyzja należy do Ciebie...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja zawsze robie coś takiego:
Siła: jak największa zależy ile jest nam potrzebne
Zręczność: Jak wyżej
Broń dwuręczna:do 100%
Broń jednoręczna:100%
Kusze i łuki tak po : 60 zależy ile potrzebujemy
Mana: tak ze 100-200

No i zbieranie różnych trofeów.

Taka postać powinna ci wystarczyć
tongue.gif
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Cóż ryceż jak NAjemnik a w póżniejszych faczach łowca smoków powinnien być biegły we władaniu mieczem i nie być lamerski tzn siła 90/100 palladynowi jest jeszcze potrzebna zręczność coś około 80/90 no i jak ktoś lubi a jest to nielada ułatwieniem Mana na palladyńskie runy 8) A tak na marginesie To najemnikiem być lepiej tylko potem ten łowca smoków błe
smile.gif
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
Ja mam paladyna na 2 reczne miecze wyszkolony na 90% i podniesiony z tabliczek na 10x% iles.
Mysle ze bron 2 reczna jest najlepsza>uzywam : smocza zguba 190dmg 160 str
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
kacperex wytlumacz mi mistrzu dlaczego idziesz w obydwie bronie na maxa 8) widac rozumem nie grzeszysz totalnym bezsensem jest ladowanie PN w oby dwa miecze :twisted: no i nie wiem jakim sposobem zrobisz obydwie bronie na full i podobnie z sila i zrecznoscia no i dotego jeszcze kusze i luki po 60% a jeszcze mana pfffffffffffffffff moze odrazu napisz ze po rozmowie z Xardasem podbijasz statsy kodami
tongue.gif
no bo to raczej nie mozliwe zeby sobie prawie wszystko na maxa podniesc a tym bardziej w NK


:arrow: CHEATER
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
:arrow: siła 150
:arrow: zręczność 50
:arrow: mana 100 (najlepiej jeść grzyby
tongue.gif
)
:arrow: życie to od lvl zależy na którym sie jest

:arrow: broń dwuręczna 100%
:arrow: broń jednoręczna 60%
:arrow:kusze 30%
:arrow: łuki 10 %

Umiejętności-skóry,pazury,żądła(bo uleczają)
No i runy magiczne najlepiej leczenia i zniszczenie zła
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no według mnie to powinien posiadać pierwsze dwie runy z ataku i z leczenia na a pozatym poniewarz to nie działa nastworzenia typu wilk to powinien sie uczyć walki dopiero potes siły ale nie talk rze miszcz w walce a siły 15 tylko tak dodawał sobie co 2 poziomy 5 siły bo co mu przyjdzie z potęrznej broni jak pujdzie na orka zamahnie sie ork go zabije a on dopiero będzie przygotowany do kolejnego uderzenia
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
według mnie palladyn powinien być silny, zręczny, znać się na magii nie koniecznie tak jak mag, ale przedewszystkim musi umieć świetnie władać swoją bronią- i w to powinno się inwestować najwięcej pn moim zdaniem
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Paladyn powinien być taki:

Level 52
Siła 120
Zręczość 110
Mana 300
Punkty Trafień 1245 :twisted:

Skradanie się-Uczony
Włamywanie-Uczony
Kradież Kieszonkowa-Brak

Zdobywanie trofeów:skóry,pazury,serca,kły,łuski smoków,smoza krew,żuwaczki,języki,

1.Broń-Święty Kat
2.Kusza-Magiczna Kusza
4.Święty Płomień
5.Święta Strzała
6.Szkodzenie Złu
7.Zniszczenie Zła
8.Średnie Uleczenie
9.Większe Uleczenie
0.Teleportacja do Klasztoru Magów Ognia

Złoto:20000
Zbroja:pancerz Paladyna
Pierścienie i Amulet:Komplet Pierścieni i Amuletu Wojownika.
Pas:pas Magicznego Pancerza +10
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Może wyjde na zacofanego ale używam czarów tylko jak gram magiem gdy tworze rycerza jest to wojownik o dużej ilości punktów trafień olbrzymiej sile i przeciętnej zręczności w mane nie pakuje chba że znajde miksture bądź tabliczkę . Broń dwuręczna mistrz i kusze strzelec kilka podręczntch zwojów brak run :arrow: taki łowca smoków w służbie Innosa :wink:
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
hmm...zależy bo udar to bardzo dobry strzelec a cedrik to wojownik ale nie wiem mysle..
:arrow: siła-180
:arrow: zręczność-80
:arrow: mana-120
:arrow: broń jedno.-80%
:arrow: broń dwuręcz.60%

ps.Kacperex niezła postać(marzenia)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No no avatarek jest bardzo dobry!! Jest zwała. A co do toipicu to takie umiejętności idzie podbic napojami tabliczkami rozwalaniem wszelkiej zwierzyny i wykonywanie qestów. Jak bedziesz wszystko robił to też bedziesz miał taką postać. Do postu wyżej to się tyczy jakiegoś w1n0 czy jakoś tak!
 

nemesis

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
2
lol

ja też używam zguby smoka i mam na 90% a jeszcze chodze z magiczną kuszą .siła170)zręczność 110)mana340)i mi to wszystko wystarcza na smoki .a orka eliterozwalam za 1 cieosem 8) 8)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Mój poprzednik ma śiweyna postać bardzo szkoda że na kodach. Pochwalił byś sie lepiej swoimi osiągnięciami podczas gry bez kodów. I nawet nie gadaj że ta postać nie jest na kodach bo ja magiem miałem 345 mana 70 siły i 30 zręczności. więcj jak ty możesz mieć siła170 zręczność 110 mana340
 

nemes--igor

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
14
to postać mojego kumpla i jest na kodach
tongue.gif
tongue.gif
ale prawdziwe moje parametry to 160 siły 70 zręczności130 many i dobrze mi się ztym żyje wystarczy na smoka lekko a orka jak już mówłem za jednym ciosem wale:p:p:p:p
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE :arrow: siła 150
:arrow: mana 100 (najlepiej jeść grzyby
tongue.gif
)


DOQUADNIE!!! Ja jako łowca smoków miałem ponad 100 many. Tak więc jako paladyn można zsobie odpuścic ładowanie PN w manę, a u łowcy smoków tym bardziej
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom