Najlepszy Rozdzial W Grze

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
W tym temacie napiszcie w ktorym rozdziale najlepiej sie bawiliscie.

Ja osobiscie uwielbiam rozdzial 4 ma najlepszy klimat jak grasz lowca smokow w ogole szukasz smokow walczysz z orkami i zbierasz cenne trofea.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Moim ulubionym rozdziałem jest... jest... jest prolog xD
(filmik gdzie umieramy i xardupek nas wskrzesza ;-))

Oczywiście żartuję. Najbardziej 'pasuje' mi pierwszy rozdział.

Dowiadujemy się w nim m.in. co w trawie piszczy i jakie są stosunki ludzi do różnych sytuacji i wydarzeń, np.
- opinia farmerów odnośnie najemników, strażników i paladynów

W tym etapie także wybieramy swoją profesję i to od tego wyboru będzie zależało od kogo dostaniemy wypłatę,
zadania i po prostu którą stronę poprzemy.

Zapoznajemy się z krajobrazem, zwiedzamy całkowicie nowe lokacje (odnośnie G1),
walczymy z potworkami (ciekawostka: czarnego trolla można pokonać na 1lvl bez kodów i z obojętnie jaką bronią białą),

Jest tyle questów głównych i pobocznych, że chyba najwięcej czasu można tutaj spędzić świetnie się bawiąc.

... kurcze, chyba znowu zainstaluję Gothica :rolleyes:
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Mi najbardziej podoba się 1 i 2 rozdział.Ponieważ nie jesteśmy jeszcze tak świetnie wyszkoleni i życie jest ciężkie.Gdy zabijemy np. Cieniostwora to jesteśmy zadowoleni, a w puzniejszych rozdziałach to taki cieniostwór to ciota...
No i w 1 rozdziale po raz pierwszy widzimy sie z kumplami z pierwszej części :) Najlepiej jak gadasz 1 raz z lee albo laresem, najbardziej są zdziwieni :D
 

haker54

New Member
Dołączył
12.12.2008
Posty
3
Mam problem w gothicu 2 noc kruka w 3 rozdziale w, kturym musze znalesc zamiennika dla vatrasa.Gdzie go znajde.Błagam o pomoc. :(
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Myxir w Jarkendarze. Jak już zabijesz Kruka to Myxir sam pójdzie do khorinis.
 

haker54

New Member
Dołączył
12.12.2008
Posty
3
A dowód dla saturasa żeby dał mi pierścień, którym otworze portal.Co zrobić aby Vatras dał mi ten list polecający.I jagby co jestem Palladynem Króla.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Chyba musisz rozwiązać problem handlarza bronią, jeśli mnie pamięć nie myli.
 

haker54

New Member
Dołączył
12.12.2008
Posty
3
rozwiązałem problem z handarzem broni i nic.co mam robic.prosze pomórzcie mi.
 

sawron200

New Member
Dołączył
14.12.2008
Posty
1
Ja też mam problem z zamiennikiem dla Vatrasa rozwiązałem problem z handlarzem broni co dalej
pOmOcY :(
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A rozmawialiście i zabiliście Dextera? On jest powiązany ze sprawą zaginionych ludzi.
A poza tym to nie jest temat na problemy związane z grą. Umiecie czytać tytuły wątków, prawda?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hm temat był o najlepszym rozdziale :p - to mnie się podobał ten "Oko Inosa" - nie pamiętam numeru :p, jak trzeba było iść na te smoczyska zapolować - oj ile mnie to nerwów kosztowało i prób podejścia - smoki były trudne do pokonania ale najgorsze były te jaszczuroczłeki - ale było dużo adrenalinki dla mnie :p i bazio fajne tekstował do tych smoków :p a smoki byly takie ładne ...

co do problemu z zastępcą Vatrasa, zastępca będzie jak zabijesz kruka :p idziesz do saturasa i mixir bryka do vatrasa :p

był tu gdzieś taki wątek :p - większość jest na forum - można troszkę poszperać :D to link do niego :D

http://gothic.org.pl/forum/index.php?showt...7&hl=vatras
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi się chyba najbardziej podobał I rozdział. Właśnie zaczynaliśmy nową przygodę, musieliśmy pracować gdzieś
na farmach żeby dostać ubranie, potem znaleźć pracę... Dokonać wyboru do jakiej gildii dołączymy.

aha, Abisynka rozdział, o którym mówisz to: "IV Polowanie na smoki"
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Moim zdaniem najlepszy jest rozdział I, dlatego że jest taki "realistyczniejszy". Zdobywamy pracę, zarabiamy i nie jesteśmy jeszcze takim super bohaterem. Na 2 miejscu stawiam rozdział IV, bo już nikt nam nie podskoczy i można się pobawić. Oczywiście IV rozdział jest też dobry do robienia filmików, bo mamy wszędzie dostęp i nie trzeba za dużo kombinować przy kodach kiedy chcemy podkręcić beziego.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Jak dla mnie podobnie jak poprzednik. Na pierwszym miejscu stawiam I rozdział - jest bardzo zaskakujący pod każdym względem (oczywiście jeżeli przechodzimy go po raz pierwszy). Poznajemy mnóstwo NCP-ów.. świat jest zielony, kolorowy... aż miło pobiegać po lasach i powybijać jakieś potworki. W tym rozdziale też jest wiele ciekawych i nieco mniej ciekawych misji.. dajmy na to bieganie z patelnią, bo nie ma czym gotować itp itd. ... Średniowieczny klimat miasta - dookoła Paladyni - średniowieczny ideał rycerza, a z drugiej strony poznajemy najemników - ludzi którzy olewają prawo i mają głębko w dupie tych wszystkich rycerzyków. Świat jest świerzy i baardzo wciągający.

IV rozdział ogranicza się niejako do egzekucji biednych smoczków... też ma swój klimat bieganie po zgliszczach dawnego miasta itp itd.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Oczywiście 5 ;) Wielkie przygotowania do wyprawy do Dwór Irdorath :D Rozróba w Górniczej Dolinie,oczyszczanie wiezy Xardasa(nie ma go już na Khorinis) a na koniec wypłynięcie z Portu Khorinis i zniszczenie wszelkich nadzieji mieszczan na ucieczke statkiem :D
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mi się najbardziej podobał rozdział pierwszy oraz drugi ponieważ to w tych rozdziałach czynimy największe postępy. Zaczynam od słabej postaci która jest workiem treningowym dla przeciwników a pod koniec drugiego rozdziału jesteśmy już na tyle silni by stawić czoła większym przeciwnikom. Choć w późniejszych rozdziałach jesteśmy jeszcze silniejsi i jeszcze potężniejsi.
 

Draxler

New Member
Dołączył
5.8.2015
Posty
8
Mnie osobiście najbardziej podoba się rozdział 2. Zachwyt rośnie przy powrocie do GD.
 

KARGA

New Member
Dołączył
24.9.2015
Posty
2
Rozdział drugi mi się najbardziej atrakcyjny i najdłuższy rozdział w Gothic II. Poza tym działanie jest zapakowana w fascynujący zacząć się uczyć i zdobywać nowe otoczenie wiedzy. Niestety, nie wiem, jak wyrazić siebie lepiej w języku polskim, jestem rumuński.
 

Ryuhoshi

New Member
Dołączył
26.9.2015
Posty
4
Zdecydowanie rozdział drugi. Tym bardziej że to właśnie w tym rozdziale przechodziłem cały Jarkendar.
 

marabel

New Member
Dołączył
1.4.2016
Posty
13
Wszystkie w których nie ma poszukiwaczy xD bardzo sie ich boje :p
 
Do góry Bottom