Najlepszy Rozdział W Grze

Który z rodziałów gry spodobał Ci się najbardziej?


  • Total voters
    0

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Który rozdział okazał się wg Was najlepszy pośród innych?

Wg mnie pierwsze dwa był bardzo dobre, poznawaliśmy praktycznie wszystko. Nowe bronie lokacje, mierzenie się z bestiami. Chyba najlepsze są początkowe w każdej z gier RPG. Chociaż niektóre zaskakiwały końcówką. Im dalej, tym popadało się w monotonność. Osobiście przy walkach z Sauranami czułem się jakbym grał w filmie 'Świt żywych Saurian'
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
IM bardziej przybliżamy się do świata Risen (pierwsze rozdziały) tym bardziej nas to denerwuje ale i...wciąga. Ale dochodząc do pewnego momentu w grze misje stają się monotoniczne i (bez pomocy kamieni teleportacyjnych) penetrowanie wyspy była by strasznie nudna. IM dalej idziemy z fabułą to bym bardziej misje się niczym nie różnią. Chociaż misje wykonywane w mieście/obozie/zakonie były według mnie najlepsze, później to tylko się bardziej nudzimy, czyli im bardziej idziemy przed siebie to tym bardziej nas od tej gry odciąga (robiąca się nudna) fabuła.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Zgadzam się z wami.Z rozdziału na rozdział było coraz nudniej i nie było co robić.Na poczatku aż chciało się zwiedzac świat lecz pod koniec po prostu było to nudne.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Pierwsze dwa rozdziały, były najlepsze. No może jeszcze trochę z trzeciego jak wchodziliśmy do wulkanu z "armią" i nie musieliśmy wszystkiego robić sami. Później nic ciekawego nie ma :( oprócz tego, że w drugiej części Risena na pewno nie zabraknie Patty :) (w końcu jej pomogliśmy ze skarbem ojca, a ona pomogła nam w szukaniu jednego z elementu pancerza tytanów).
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Mi najbardziej w każdej grze robionej przez PB podobają mi się pierwsze rozdziały.
Czemu???
Bo twórcy w tym czasie dają nam największą swobodę ruchów. W tym rozdziale zawsze poznajemy świat gry możemy podziwiać piękne krajobrazy i zapoznać się z dzikimi mieszkańcami świata gry (zwierzęta). Po za tym w tym rozdziale musimy przyłączyć się do jednej z frakcji a co się z tym łączy wykonywanie pobocznych Quaestów.
 

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
Jak wyżej napisano, pierwsze rozdziały są najlepsze. Czemu? To samo miałem w przypadku Gothica 1 i 2. Na początku poznajemy świat, delektujemy się nim, zwiedzamy każdy zakątek na mapie co czasem kończyło się wczytywaniem bo trafiło się na za silnego przeciwnika.
W Risen jest tak samo. Lądujemy nagle na wyspie, pomagamy Sarze, w końcu trafiamy do miasta, tam dowiadujemy się o stanie politycznym wyspy. Ogólnie rzecz biorąc w pierwszych rozdziałach poznajemy świat, frakcje, ważne postacie, robimy podstawowe questy. No i z czasem robi się coraz nudniej. Czemu tak jest? Bo świat nie robi już na nas wrażenia, już go znamy. Dlatego w pewnych momentach gry w Gothicach i w Risen wprowadzono kamienie teleportacyjne, żebyśmy nie musieli chodzić z jednego końca mapy w drugi.

Pierwsze rozdziały są najlepszy (zwłaszcza drugi :]).

Hadriell pozdrawia.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Edytowałem pierwszy post i dodałem ankietę w celu lepszego zobrazowania naszych upodobań a także tym, którym nie chce się pisać ;p
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
Ja wybrałem rozdział pierwszy ponieważ rozdział ten jest zawsze najciekawszy.Pomaga wczuć się w fabułę gry, w grze Risen oferuje największą ilość questów pobocznych. PB przy tworzeniu pierwszego rozdziału dała graczowi wielką swobodę ruchu. Po za tym w tym rozdziale musimy dokonać wyboru do jakiej frakcji chcemy się przyłączyć.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Jak dla mnie czwórka, a dlaczego? Bo w końcu mogłem obejrzec koniec jak dla mnie monotonnej gry i przekonac się czy w ogóle opłacało mi się męczyc. Do tego byliśmy jakimś tam koksem, wiec późniejsze zabijanie potworków, było dośc przyjemne. :)
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Najbardziej podobał mi się pierwszy rozdział. Dlaczego? Dlatego, ponieważ można było się powoli zapoznać ze sterowaniem. fabułą, oraz otaczającym nas światem.W pierwszym rozdziale zawsze było najwiecej misji :).
 

cichun

New Member
Dołączył
14.7.2008
Posty
9
Najlepsze były zadania w mieście,klasztorze i obozie potem było juz tylko nudno, a najgorsze bylo to chodzeinie po jaskiniach PRZEZ TO NIE SKOŃCZYŁEM GRY :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W sumie najlepszy, moim zdaniem, był rozdział drugi. Akcja zaczynała nabierać rumieńców. W zależności od obranej drogi- mieliśmy już część zadań za sobą i pewne doświadczenie. W perspektywie jeszcze dwa rozdziały. Pierwszy też nie był zły. Nudnawo na pewno było w rozdziale 4, oraz częściowo już w trzecim...
W każdym razie oddałem głos na drugi.
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
Chyba najlepszy rozdzial to jest pierwszy poniewz bardzo przypomina Gothica. Przylaczenie do Gildii i robienie misji to jest naprawde ciekawe.
 

avearivald

Member
Dołączył
12.6.2010
Posty
108
Zgadzam się, że dwa pierwsze rozdziały są najfajniejsze. Jest najwięcej zadań i co ważne są one o wiele ciekawsze od tych wykonywanych w trzecim i czwartym rozdziale. Pomimo wszystko, aż do końca grało mi się w Risena bardzo przyjemnie. Swój głos oddałem na rozdział drugi, kiedy to już nie jesteśmy całkowicie zieloni i nie wyglądamy jak żebracy :)
 
Do góry Bottom