Najlepszy przywódca

Kto jest najlepszym przywódcą?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
oczywiście że pyrokar bo to mag ognia
biggrin.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja tam lubię Lee, ogólnie lubię najemników, fajny taki klimat jest u nich, czuje się taką małą anarchię, można nic nie robić, chodzić gdzie się chce
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
a ja wybieram bez wachania LEE. Wywalili go królestwa..żal mi go jest, ale gościu nie załamał sie do końca i silną ręką prowadzi najemników dobrymi decyzjami
 
A

Anonymous

Guest
PYROKAR PYROKAR PYRAKAR i jeszcze raz PYROKAR :!: :!: :!: :!: :!: :!
Dobra dobra,
tylko nie pisz duzymi literami
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Ja wybrałem Smoka Orzywieńca bo on chyba najlepiej przewodził swoimi podwładnymi, Lee gów** obchodziło co dzieje się z jego najemnikami, Pyrokar chciał tylko czekać, czekać i czekać na Innosa chyba, Garond to mół który się poddał już po pierwszym ataku smoków, Lord Hagen był lekko szajbnięty i na końcu zaczął szajbować i niepotrzebnie ryzykował wyruszając do GD, a Hosh-Pak był za słaby na przywódce.
 
A

Anonymous

Guest
Ja Tam Wybieram Pyrokara Jego Akcęt Szorstki Głos Ma
 
A

Anonymous

Guest
Ja Tam Wybieram Pyrokara Jego Akcęt Szorstki Głos Ma
 
A

Anonymous

Guest
Ja tam wybieram Lorda Hagena bo lubie paladynów

Ja tam wybieram Lorda Hagena bo lubie paladynów[spoiler:f0f3055c5c]QUOTE [/spoiler:f0f3055c5c]
 
A

Anonymous

Guest
Ja tam wybieram Lorda Hagena bo lubie paladynów

Ja tam wybieram Lorda Hagena bo lubie paladynów[spoiler:88b0760985]QUOTE [/spoiler:88b0760985]
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Ja szanuję Lee, bo to właśnie jego werzucili z grona generałów przez tych nadętych "królewskich przydupasów"(cytat z gry G1). 8)
 
A

Anonymous

Guest
Lee bo jest super kolesiem i dobrym przywódcą i jest Najemnikiem
biggrin.gif
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Pytanie! Pewnie że stary dobry nieumarły smok! :]
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
oddałem głos na pyrokara, miły staruszek z wielką mocą magiczną i IQ powyżej normy ^^
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
lee

Lee jest najlepszy !!!! (zaglsował bym na niego gdybym go zauważył w możliwych opcjach) a Pyrokar jest spoko koleś (lecz przywudcą to on jest beznadziejnym )
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Smok jest najleprzy. Gdyby nie bezimienny to armi smoka nie powstrzymał by żaden inny przywódca.
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
Lee-kazdy kto czytal bitwe o varenland czy cos takiego, wie dlaczego(ksiazka z gothica1,-cz.2)
Idzie mniej wiecej tak gdy odzialy krola Rohbara byly na straconej pozycji genialny przywodca general Lee odwrocil losy bitwy.
A po za tym ma fajny glos!! :x :x :x
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom