Najlepszy mag

Status
Zamknięty.

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Xardas, Bezimienny oczywiście w 6 rozdziale i Corristo zniszczyli by każdego
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
Xardas Milten no i Coristo
Xardas dużo wie no i czarna magia te sprawy
Milten wie co robi (jak kolwiek głupio to brzmi ma sens)
Coristo zna dużo zaklęć
 
A

Anonymous

Guest
Mag

Wedłóg mnie najlepszym magiem w gothic 1 jest milte bo pomaga rozwalać strażników ze starego obozu.Na 2 miejscu ksardas .
tongue.gif
 

Mad Skillz

New Member
Dołączył
17.11.2004
Posty
14
Mag...

Najlepszym magiem jest ten kto posiada:najwięcej doświadczenia, najlepsze runy, i oczywiście szósty krąg magii. Według mnie jest to Xardas.
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Bez namysłu Xardas. Jest potężny i najfajniejszy według mnie. 8) Milten też dobry ale nie jak Xardas. A Corristo to głupiec tóry zginął z rąk ludzi Gomeza a Saturas to nie wiedział jak zniszczy kopiec i popełnił błąd, że uważał że kopcem bariere zniszczy. Xardas rządzi.
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
Dla mnie najlepszy jest Milten, bo to spoko gość i dobry friend a Xardas i reszta to frajerzy
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
dla mnie ten baal co stoi na świontynnym dziedzincu w sekcie i xardas
 

AdRo

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
40
moim zdaniem najlepszym magiem jest Xardas, jako jedyny w koloni moze nauczac 6 poziomu magii i ta zajefajna szata mrocznego maga
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Tytan

New Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
18
Według mnie najlepszy jest Xardas zwłaszcza, że zna się na kręgu ognia i na sztukach czarnej magi.
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
chyba Xardas ale może bezimienny? ale napewno nie dla mnie (nigdy niebylem dobry w magii)
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Xardas ofcourse on kazal swoim slugom zbudowac wieze w ktorej przebywa, no i wczesniej wymienione golemy i demon wszystko to swiadczy ze jest (no przynajmniej wedlug mnie) najlepszym magiem 8)
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ja nie lubie xardasa bo on to tylko siedzi w tej swojej wieży i udaje ze czyta książki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom