Najlepsze pełne wrsje gier dodanych do czasopism

Czy jesteś zadowolony z poziomu gier, które są dodawane do polskiej prasy komputerowej ??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
Kupuje playa od 2 lat każdy numer pewnego razu kupiłem playa z Gothikiem i jak zwykle popatrzyłem na obrazek zainstalowałem i sterowanie mnie wkórzyło to włorzyłem do szuflady
któregoś dnia porzyczył go odemnie kolega i powiedział że wyje***a gra to mu zabrałem i ta grałem od 14 bo tak kończyłem lekcje do 4 rano codziennie i dlatego lubie pllaya

Vampek: Niezwykle zrozumiały tekst, prawda? Patrzcie, co Gothic robi z ludźmi...
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja kupilem 2 czy 3 razy pisemko z gierka. glownie dlatego, ze mialem co czytac, a gra jak bylo to czemu nie mialem brac. jedna z takich gier bylo Disciples II Powrót Galleana z extra gry, Warlords Battlecry II z play'a i Joanna d'Arc (poraszka gra) z dobrej gry (dno)
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Gra

Ja raz na ile kupuję gazety z grami. Nie patrze na tytuł tylko na gre jaką dodają. Najlepsze moje gry z gazet to:

:arrow: Gothic
:arrow: Deciples II: Mroczne Proroctwo
:arrow: Angels vs Devils
:arrow: Orginal War
:arrow: Etherlords II
 
E

Electric_Dragon

Guest
najlepsze gry moim zdaniem z CD-action to:
:arrow: Gothic
:arrow: Fallout 1,2
:arrow: Disciples 2: Mroczne proroctwo
 
A

Anonymous

Guest
Miałem was za pojętniejszych ludzi... GOTHIC jest z Play'a! Z resztą zobaczcie za parę dni stronę(chwilowa awaria): www.markolf.prv.pl - spis wszystkich gier jakie możnabyło kiedykolwiek zobaczyć w pismach. Nie wchodżcie na forum - nie potrzeba nam więcej statsiarzy.
 

Sługa Innosa

New Member
Dołączył
24.12.2004
Posty
17
WŁAŚNIE!!!!!! Przecież najlepszą pełną wersją w czasopiśmie o grach komputerowych był wspaniały, nieziemski, GOTHIC!!!!!!!! :twisted:

Post #2:

No, ale jest przecież jeszcze równie dobry The Suffering z CD-Action! :twisted:


Vampek: Zgadnij, co się teraz stanie... #2
 

kR-Uk

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
24
W moim niekrotkim życiu moja ręka raz siegnela po gazete o grach komputerowych. Zaszczyt oczywiscie ten przypadl CD-action, na ktorym to znajdowala sie gra BloodRayne.
biggrin.gif
(Wczesniej dawali same kaszany
tongue.gif
) Tak więc najlepszym tytulem jest własnie BloodRayne.

- - -
A gothica to nie chcecie wiedziec w jaki sposob nabylem (bynamniej nie poprzez kupno
biggrin.gif
)
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Ok. 75% moich gier to gry z czasopism, czasami są fajne, a czasami sa bzdetne, ale nie pisałbym tego gdy by7 nie gra z czasopisma! przecież chyba nie tylko ja zapoznałem się z Gothicem dzieki PLAYowi, najpierw Gothica rzuciłem na pułkę i olałem, ale teraz jestem wdzięczny Playowi, a więc dzięki czasopismom mozna poznać grę życia!
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Fajne gry dają z clicka:
:arrow: etherlords
:arrow: spellforce
:arrow: zemsta urzędasa
:arrow: the longest journey

ale mają też niezłe dziadostwa:
orientalne noce
urban chaos
kroniki czarnego księżyca

ale za taką cene i tak sie opłaca
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Gry z czasopism

Gram co jakiś czas w gry pochodzące z tych gazet ale w więkrzości to kicz. max 1 rok po premierze zobaczyłem gre w gazecie ale jeżeli gra nie ma klimatu to nie gram a te z gazet to rzadko mają klimacik.

Pozdro i nara
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Co miesiąc kupuje CDA ale nie dla gier, choć czasem są fajne. Ale kupiłem kiedyś Play'a dla Gothica i wtedy sie zaczeło...
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Gry z czasopism są kiepskie, no czasami sa perelki, ale ja wole sobie ją kupić prędzej niż czekać lata aż pokarze sie w jakiejs gazecie.
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
Ja z czasopism mam 30% swoich gier do najlepszych produktów jakie zakupiłem wliczam a których często niespotykałem w sklepach


Postala 2 z PLAY'a
Wizard Wariors z CD-Action
Qin of War nie wiem z jakiego magazynu
Theoracy z Świata Gier Komputerowych

Często znajuje jakieś ciekawe gierki lecz żadko wpadają mi w rękę jakieś RPG a szkoda

[ : Pią Sty 07, 2005 5:04 pm ]
Ja kupuję magazyny wtedy gdy trafi się jakaś (nie)strzelanka,(nie)wyścigówka (nie)mordobicie dlaczego tak żadko są RPG? Wyjaśniają że są drogie i trudno wykupić licencje lecz nielubię powyższych gier , są wedłuk mnie bez celu i tak je widzę.
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
Cóż, kupuję CD-Action ale nie dla gier(zdarzają się fajne, np. Space Hack, Tomb RaiderIII), ale dla tekstów! Najlepsze działy: KZ-Kaszanka Zone, GW-Game Walker, NL-Na Luzie i AR-najlepsze, najmiodniejsze i najbardziej odjechane miejsce w całym czasopiśmie: Action Redaction, czyli listy czytelników!!! Ja piździulę, nie no jakie teksty jezuśku, rany boskie! Choćby sprzedawali same AR, bez reszty pisma, ciągle po dwie dychy i tak warto kupić!

PS. A Smuggler rządzi!

[ : Pon Sty 10, 2005 11:58 am ]
PS2. Wizards & Warriors tyż fajne!
 

Dario

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
8
jak dla mnie to CDA nie daje zbyt dobrych gier jednak bardzo sie ucieszyłem jak dali SoF BloodRayne Desert rats vs Africa korps w clicku były tez dobre tytuły takie jak Spellforce Iron Storm a Play raczej mnie nie interesował numer z Gothikiem akurat przegapiłem
sad.gif
 

szary_wilk

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
17
Z clicka Spellforce i gothic z Playa, ale żadko kupuje chyba że jakaś fajna gierka jest taka jak np. jedna z powyzszych.
 

Szczawik

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
56
Najlepsze (dla mnie) tytuły gier z czasopism pochodzą z Clicka a są nimi:

:arrow: Zemsta Urzędasa
:arrow: Ethelords
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Moje ulubione gry dodawane do czasopism...

Moimi ulubionymi grami były (i są):
:arrow: Gothic z Playa (choć nie z tąd go mam...),
:arrow: Vampire The Masquerade Redemption z Cd Action (Wamipr fajny jest...),
:arrow: Spellforce z Clicka! (RPG/Strategia - cool!),
:arrow: Disciples z Komputer Świat Gry ( Fajna turówka)...
 

Boss Nass

New Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
19
Ja raz miałem doczynienia z porządną grą w niedrogim piśmie:
SpellForce w Clicku!
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom