najlepsza zbroja..

Status
Zamknięty.

mari11

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
8
..czesc jaka najbardziej podobała wam sie zbroja w g2nk jaką mugł nieść???mnie najbardziej ta mocna zbroja bandyty..a wam??/ 8)
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
..czesc jaka najbardziej podobała wam sie zbroja w g2nk jaką mugł nieść???mnie najbardziej ta mocna zbroja bandyty..a wam??/ 8)

Korzystałeś ty kiedy z opcji "szukaj" taki temat już był i to nie dawno :!:
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja bardzo lubie lekki pancerz najemnika. Jest bardzo fajny ponieważ stworzony jest ze skór bardzo bezimiennemu w niej do twarzy. Fajnie też wyglądają szata arcymaga ognia oraz cięzki panceż łowcy smoków
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
O dżisis co za mistrze!! no nie ja już nie moge tego czytacv taki tematy już był kilka razy!!! i każdy sie wypowiedział ale nie ten sobie wejdzie i załozy głupi tematy moderatorzy prosze o usuniecie tego!!! Mi się najbardziej podoba Ciężka Zbroja łowcy Smoków. Aha i jak nastepny taki temat masz zamiar załozyc to idz sobie TV poglądaj i daj nam żyć!!!!
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Pewnie już się wypowiadałem na ten temat tylko nie pamiętam czy na tym forum , a więc przejdźmy do rzeczy najbardziej podoba mi się zbroja straży kruka , także spoko jest pancerz paladyna oraz cięzka zbroja Łowcy Smoków, no i jeszcze szata maga ( nie mylić z szatą arcymaga) oraz zbroja pirata ta którą ma Skip, o widzę że coś dużo wypisałem tych zbroji jeszcze trochę i była by już poło , ale no cóż właśnie te zbroje mi przypadły do gustu.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Mi się najbardziej podoba ciężki pancerz łowcy smoków
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Luke Flamesword

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
5
Najlepszy jest ciężki pancerz łowcy smoków. Szczególnie fajnie wygląda w połączeniu z kuszą łowcy smoków i z jednym z mieczy które można wykuć pod koniec gry jako łowca
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Mi podoba się ciężka zbroja straży miejskiej fajnie wygląda i tyle
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Najbardziej mi się podoba zborja straży kruka fajnie wygląda w niej Bezimienny.
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
a mi sie najbardziej podoba cieżka strazy miejskiej
ps. jakby ktos nie wiedział gdzie ją kupić to w gurniczej ;]
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Lol, a mi sie podoba Strój Obywatela1, Strój Obywaltela 2, Strój Obywatela 3, Strój Obywatelki 1, Strój Obywatelki 2, Strój Obywatelki 3, Strój Farmera 1 i Strój Farmera 2! No i co z tego? Kogo to obchodzi? Zamknijcie ten trmat, jeżeli użytkownicy dalej nie będa umieszczać sensownych odpowiedzi, czyli cos wiecej niż "Łachy Skazańca są full wypas czekerap!". Więc ja udzielę takiej odpowiedzi. Najlepszy jest Ciężki Panczerz Najemnika, bo wygląda bogato, ale przy tym skromnie i widac, że rzeczywiście jest ciężki - do tego komponuje się niemal z każdą bronią gwuręczną (od przodu). Mój ulubiony zestaw to ta zbroja. Łuk oraz jeden z elity toporów (wojenny, barbarzyński bojowy, berserkera i costam jeszcze).

To może inaczej. Minimum treści w poście to 3 PEŁNE linijki - Gothi
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Ciężki pancerz łowcy smoków, albo zbroja paladyna (Sam nie wiem
huh.gif
)
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Mi się podoba Pancerz Paladyna oraz Zbroja Starożytnych Wojowników (krótko mówiąc: Pancerz Kruka
biggrin.gif
)
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Cholera jasna, czy wy naprawdę nie widzicie????!!!! SPAMUJECIE!!! Nie widzieliście, co napisał Gothi? MINMUM TRZY LINIJKI UZASADNIENIA! A u was nie ma nawet jedenj linijki uzasadnienia! I Lord Marcos ma jeszcze czelność tepić spamerów!
 

DzIaDkE

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
4
Pancerz Kruka choć tylko na kodach a normalnie to lekka szata maga ognia i ciężki pancerz paladyna
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom