Najlepsza Gra Według Userów

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Otóż postanowiłem zrobić ogólny ranking gier które lubimy :).

Każdy wymieni po 5 gier które najbardziej zapadły mu w pamięć, a na końcu wybierze się najlepszą grę :)
Oczywiście możecie dodać listę 5 gier których nienawidzicie i w tedy sie punkty będą odejmować.

NIE MOZNA NAPISAC np. Gothic(seria) bo wtedy to kilak gier będzie na jednym miejscu i będzie chaos...


To ja zacznę

Zachwiciły:

1.Warlords Battlecry II
2.Fallout 3
3.SWTFU
4.KOTOR
5.Diablo II

Zdenerwowały

1.Duke Nuken Forever (dlaczego? bo nie wyszedł??!!)
2.Damnation
3.Alpha protocol










Ogólna klasyfikacja

Gothic I - 33 punktów
Gothic 2 NK - 32 punktów
Gothic II - 31 punktów
Wiedźmin - 20 punktów
Star wars knights of the old republic - 11 punkty
Diablo 2 - 11 punkty
Fallout 3 - 11 punktów
Baldur's Gate II - 10 punktów
StarCraft Brood Wars - 8 punkty
Dragon Age : Origin - 7 punktów
WOW - 7 punkty
Warlords Battlecry II - 7 punktów
Elder Scrolls III: Morrowind - 6 punkty
Fallout - 6 punkty
Fable - 5 punktów
Europa Universalis 3 - 5 punktów
Age of Empires II - 5 punktów
Fallout 2 - 5 punkt
Star Wars: Knights of The Old Republic 2: The Sith Lords - 4 punkty
Prince of Persia Warrior Within - 4 punkty
left 4 Dead 2 - 4 punkty
Rome : Total War - 4 punkty
Left 4 Dead - 4 punkty
Counter Strike 1.6 - 4 punkty
Mass Effect 2 - 4 punkty
Assassin creed II - 4 punkty
Prince of Persia The Two Thrones - 3 punkty
Football Manager 2007 - 3 punkty
Call Of Duty 2 - 3 punkty
M&B: Warband - 3 punkty
Battelfield Bad Company 2 - 3 punkty
True Crime: new York City - 3 punkty
Sacred - 3 punkty
SWTFU - 3 punkty
Faraon - 2 punkty
Assassin creed - 2 punkty
GTA Vice City - 2 punkty
Tony hawk pro skater 4 - 2 punkty
Wolfenstein: Enemy Territory - 2 punkty
FEAR - 2 punkty
Gears of Wars - 2 punkty
God of War - 1 punkt
Age Of Empires 3 - 1 punkty
Call of Duty MW - 1 punkt
Rainbow Six: Critical Hour(PS2) - 1 punkt
max Payne 2 - 1 punkt
GTA Vice City - 1 punkt
Bloodrayne - 1 punkt
Gta Liberty City Stories - 1 punkt
Medieval Total War - 1 punkt
Baldur's Gate. - 1 punkt
Heroes III - 1 punkt
Return to Castle Wolfenstein - 1 punkt
Elder Scrolls IV : Oblivion - 0 punkty




Najgorsze gry

Gothic 3: Zmierzch Bugów - minus 41 punktów
Fifa 10 - minus 16 punktów
Mount&Blade Ogniem i Mieczem - minus 12 punktów
Metin 2 - minus 10 punkty
Duke Nuken Forever - minus 8 punktów
Football Manager 2008 - minus 8 punkty
NWM - minus 6 punktów
Risen - minus 5 punkty
Fallout Tactics - minus 5 punktów
Mortyr 2 - minus 5 punktów
Runes of magic - minus 5 punktów
Painkiller: Overdose - minus 5 punktów
Damnation - minus 4 punkty
Call od duty Modern Warfare II - minus 4 punkty
Ghost recon advanced warfighter - minus 4 punkty
bloodrayne 2 - minus 4 punkty
Motorstorm: Pacific Rift - minus 4 punkty
GRAW - minus 4 punkty
Conflict: Denied Ops - minus 4 punkty
Gta San Andreas - minus 4 punkt
Hitman 2 - minus 3 punkty
Commandos 3 - minus 3 punkty
Eragon - minus 3 punkty
NWN2 - minus 3 punkty
Settlers 6 - minus 3 punkty
dawn of war II - minus 3 punkty
Alpha protocol - minus 3 punkty
The Sims I - minus 3 punky
The Sims II - minus 3 punkty
The Sims III - minus 3 punkty
Conflict Denied Ops - minus 2 punkty
jade Empire - minus 2 punkty
Gothic III - minus 2 punkty
FIFA 2009 - minus 2 punkty
GTA IV - minus 1 punkt
tibia - minus 1 punkt


edit. ostatnia aktualizacja : Karpik
 

Pawel_356

New Member
Dołączył
19.8.2010
Posty
1
1.Gothic III
2.Mass Effect 2
3.GTA IV
4.Battelfield Bad Company 2
5.Call of Duty MW
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Zachwyciły:

1.Wiedźmin
2.God Of War (seria)
3.Grand Theft Auto (seria)
4.Assassin's Creed (seria)
5.Gothic III


Zdenerwowały:

1.Fifa 10
2.Motorstorm: Pacific Rift
3.Risen
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Zachwyciły:

1. Gothic (1 i 2 część)
2. Elder Scrolls III: Morrowind
3. Fallout (wszystkie części)
4. Diablo II
5. GTA Vice City

Zdenerwowały:

1. Mortyr 2
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Zachwyciły:

1. Gothic 3
2. Left 4 Dead
3. StarCraft Brood Wars
4. Gears of Wars
5. God of War

Zdenerwował:
1. Gothic 3: Zmierzch Bugów
2. GRAW
3. Duke Nuke Forever
4. Conflict Denied Ops
5. NWW

Proponuję nie oceniać całej serii, bo np. HousE ocenił łącznie ponad 13 gier....

#Edit
Left 4 Dead powinno mieć 8pkt
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Miałem problem z kolejnością :(

1. Europa Universalis 3 - 5 pkt
2. Star Wars: Knights of The Old Republic 2: The Sith Lords - 4 pkt
3. M&B: Warband - 3 pkt
4. The Elder Scrolls: Morrowind - 2 pkt
5. Fallout 2

Ad. 1 - Gra zajebiście wciąga na długie godziny i daje ogromną frajdę, a jedyną wadą jest to, że po pewnym czasie się nudzi, ale to i tak po kilkunastu rozegraniach ; ] i są genialne mody, które mi niestety nie pójdą :D Ogólnie gra underrated nieco i niedoceniana, polecam każdemu, zajmuje chyba ze 400-500MB (kupujemy grę, dodatki, ściągamy patche i ostatniego betapatcha do ostatniego dodatku - w razie co zapraszam na pw, poinstruuję).

Ad. 2 - Grałem z nią wcześniej niż w jedynkę. Gra jest świetna - IMO genialna, dość pomotana fabuła wraz z dość niespodziewanym zakończeniem. Nauki naszej mistrzyni Krei dodatkowo sprawiały, że gra była wciągająca - ciekawiło nas co będzie dalej, kim tak naprawdę jest Kreia...w jedynce (która też jest świetna) jakby brakowało tego, tej tajemniczości...nie wiem jak to określić :| 2 lepsza i tyle :D

Ad. 3 - Pełen sandbox, świetne bitwy. Gra-cudo, szczególnie z dodatkiem Warband. Wciąga może nie na tak długo jak EU3, ale i tak na długo. Ale przyjemność trochę mniejsza niż w Morrowindzie

Ad. 4 - Gra epicka, w której szczególnie cenię sobie swobodę rozgrywki, której już tak IMO nie czuć w Oblivionie (ino 7 miast, jakoś tak schematycznie zawsze, po 3 naciągane questy w każdym mieście).

Ad. 5 - Ta pozycja znowu wyjątkowa. Bardzo oryginalna, bardzo frajdowna, bardzo klimatyczna. Grafika nawet bardzo nie zawadza. Moim zdaniem dla każdego must-play :)

Ten drugi ranking - nic nie dodam, bo nie pamiętam żadnej gry której bym nie lubił. Jak nie lubię to wyłączam i zapominam :D

Czółko.

A, ranking. Dodam edytując jak wyślę posta i zobaczę kto już napisał :D

E: Widzę, że ranking prowadzi autor. Szkele, ale z tymi seriami będziesz miał bajzel :D :D :D Powodzenia i radzę zmienić zasady i oddać ranking do prowadzenia userom :D
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Cholera jasna, jest wiele swietnych gier jak i wiele gier w które nigdy wiecej nie zagram.



Zachwyciły:

1.Gothic2
2.Assasin's Creed 2
3.Gothic 1
4.Dragon Age
5.Battlefield Bad Company 2

Zdenerwowały:

1. Mount&Blade Ogniem i Mieczem
2.Fifa 2010 na PC
3. Settlers 6
4Gothic 3 Zmierch Bogów
5. Call of Duty modern warfare 2
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
dobre:
1. Starcraft brood war
2. knights of the old republic 1
3. fallout 1
4. f.e.a.r
5. bloodrayne

złe:
1. gothic 3
2. bloodrayne 2
3. dawn of war 2
4. gta 4
5. call of duty: modern warfare 2
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
1. Fable
2. Left 4 Dead 2
3. World ov Warcraft
4. Witcher
5. GTA LCS

Zdenerwował:
1. Neverwinter Nights
2. Ghost recon advanced warfighter
3. metin
4. gta 4
5. tibia
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zachwyciły:

1. Gothic 2 NK
2. Prince of Persia Warrior Within
3. Prince of Persia The Two Thrones
4. GTA Vice City
5. Diablo 2
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dobre:
Gothic (1 + 2 + NK)
Counter Strike 1.6
Sacred
Tony Hawk 4

Złe:
Runes Of Magic
Fifa 10
Gothic 3
Call Of Duty MW2
Zmierzch Bugów
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zachwyciły :
1 Dragon Age : Origin
2 Gothic 1,2,NK
3 Wiedźmin
4 SW :knights of the old republic 1
5 Medieval Total War
GTA : Vice city

Zdenerwowały :
1 Gothic 3,ZB
2 Risen
3 Sims [seria]
4 GTA : SA
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Dobre
1. Baldur's Gate II
2. Gothic
3. SW KOTOR
4. Gothic II
5. Baldur's Gate.

Złe
1. Gothic 3:ZB
2. Mount&Blade Ogniem i Mieczem
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Dobre:

1. Baldur's Gate II
2. Gothic 2: Noc Kruka
3. Diablo II
4. Wolfenstein: Enemy Territory
5. Fallout 2

Złe:

1. Metin 2 (dno totalne)
2. Zmierzch bogów
3. Hitman 2 (za nic nie mogę zrozumieć fenomenu tej gry)
4. Gothic 3
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Zachwyciły:
1. Wiedźmin
2. Gothic I
3. Call of Duty 2
4. Warlords Battlecry II
5. Diablo II

Zdenerwowały:
1. Gothic 3: ZB(Zmierzch Bugów -.-)
2. Conflict: Denied Ops(nie potrafiłem się wczuć)
3. Mount&Blade: Ogniem i Mieczem(przez buga musiałem przerwać grę pod koniec fabularnego wątku)
4. Jade Empire(pechowo...)
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Zachwyciły:

1. Gothic 1
2. Oblivion
3. True Crime: new York City
( podałbym jeszcze kilka gier takie jak: Escape From Monkey Island ale niestety są zbyt mało znane).

Zdenerwowały:

1. Painkiller: Overdose
2. Gothic 3 ZB
3. GTA SA
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zachwyciły:
1)Age of Empires II
2)Gothic 2:NK
3)Football Manager 2007
4)Faraon
5)Rainbow Six: Critical Hour(PS2)


Nie zachwyciły:
1) Fallout Tactics
2) Football Manager 2008
3) Commandos 3
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam ;) Pisałam już ten ranking, zajęło mi to pół godziny i usunęłam go niechcący. Niestety, jestem zmuszona, aby zrobić replay'a...
Oczywiście ten ranking nie odzwierciedla w stu procentach rzeczywistości, ponieważ nie potrafię ustalić "sztywnej" kolejności, jest wiele gier, które mogłby znaleźć się u mnie na tych samych miejscach. Dobra, przejdę do sedna.


Na +

1. Gothic 2 - jestem na forum o akurat o takiej tematyce, więc nie jest rzeczą dziwną, że Gothic to dla mnie number one. 2 część w sumie wprowadziła mnie w świat Gothic'a i to właśnie ta część jest dla mnie najbardziej wartościowa :)

2. World of Warcraft: The Burning Crusade - Matko Boska, ile ja nocy zarwałam przez tą grę.... iiii i chodziłam nieprzytomna do szkoły. WoW ma w sobie niesamowity klimat, zresztą popularność tej gry mówi sama za siebie. Cholernie uzależnia, ale taki właśnie magnetyzm czyni ją fenomenem.

3. Diablo 2 - Mój pierwszy komputer wysiadł przez częstotliwość mojego grania w Diablo. Właśnie druga część Diablo jest dowodem na to, iż mimo nie robiącej żadnego wrażenia grafiki i w sumie przewidywalnej fabuły gra potrafi przetrwać erę nowoczesnych gier, ważących po kilka gb i oszałamiających pod względem audio-wizualnym. To się nazywa legendarność, fenomen - przynajmniej w moim przekonaniu, chociaż założę się, że wielu graczy na świecie podziela moje zdanie.

4. Gothic 2 NK - Jako, że Gothic 2 jest moim "naj", to dodatek upiększający fabułę podstawki jest prawie tak samo widziany w moich oczach jak sama podstawa :)

5 Heroes of Might and Magic 3 - podobne odczucia mam, co do Diablo. Gra mojego dzieciństwa, niby nic skomplikowanego nie ma w tej grze, a jednak przyciągała mnie i moich braci na wiele godzin przed monitor.


Bluźnierstwem byłoby nie wymienić choćby nawet poza rankingiem tytułów takich jak: Gothic 1, Age of Empires 2, GTA: Vice City, GTA 2, FIFA (starsze części), Lineage 2, Unreal Tournament.


Na -

1. Gothic 3 - i wszystko jasne.
2. TES 4: Oblivion - po prostu spodziewałam się czegoś innego, zawiodłam się.
3. Neverwinter nights 2 - patrz wyżej.
4. Fifa 2009 - bo dla mnie to już nie jest to samo, co kiedyś. Kiedyś w fifę grało się wśród znajomych, bawiąc się dobrze przy tym, a teraz każdy siedzi sam i "robi sobie karierę".
5. Age of Empires 3 - bo zniszczyli to, co w 2 części stwarzało ponadprzeciętność.



Pozdrawiam, Daria.
 

xenix

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
8
Zachwyciły:

1)Gothic 3 - jest to moja ulubiona odsłona Gothic'a (oczywiście po CP v 1.7x oraz odpaleniu kilku modów) z kilku powodów. Po pierwsze spora mapa - to było pierwsze co mnie urzekło w trójce. Po drugie grafika - z zamiłowania jestem fotografem, lubię obróbkę zdjęć, więc w jakiś sposób jest to powiązane z tym że cieszy mnie dobra grafika w grach. Po trzecie klimat - lubię świat fantasy, dlatego też urzekła mnie cała seria. Po czwarte lubię gry które są bezpośrednią kontynuacją poprzednich części, czyli spotykamy wcześniej znane postacie, gramy tym samym bohaterem, itp.


2)Gothic 2:NK - jako że miałem ją zaraz po premierze powody wtedy były takie same jak wyżej przy trójce.


3)Fallout 3 - tu głównie urzekł mnie klimat - post apokaliptyczne pustkowia i ludzie żyjący w ruinach Waszyngtonu - stolicy jednego z najpotężniejszych państw jakim są Stany Zjednoczone. Poza tym wpływ decyzji podejmowanych przez gracza na otoczenie, oraz dynamiczny rozwój postaci sprawiają że gra cały czas zmienia się, cały czas "coś się dzieje". Poza tym świetna grafika i różnorodność ekwipunku.


4)Assassin's Creed - tu ciężko powiedzieć co najbardziej spodobało mi się w tej grze. Czy wartka, dobrze przemyślana akcja, efektowne sceny walki, czy grafika na najwyższym poziomie, czy w końcu porywająca fabuła, oparta na legendarnym skarbie Zakonu Templariuszy. Prawdopodobnie wszystko po trochu, co czyni Assassin'a grą wartą polecenia wszystkim graczom, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie.


5)Max Payne 2 - tą grę umieściłem tu raczej z sentymentu, gdyż grałem w nią chyba najdłużej. Jako że swojego czasu oglądałem każdy film sensacyjny który leciał w TV i uwielbiałem wszelkie strzelaniny, bronie itp. (jak każdy młody chłopak), to gdy Payne wpadł mi w ręce po prostu nie mogłem się oderwać od komputera.


(grzechem było by nie wymienienie jeszcze DoW'a, Crysis'a, CoD, MoH, NFS: Most Wanted i Prototype)


Nie zachwyciły:

1) Gothic 3 ZB - tu nie ma się co rozpisywać, bug na bugu bugiem pogania, nawet przy najnowszych łatkach (szczególnie denerwowało mnie przerywanie walki po wyczerpaniu zmęczenia). Cóż, ten tytuł będzie się już kurzył na mojej półce.


2) Football Manager 2008 - słyszałem na temat tej gry wiele pozytywnych recenzji, kupiłem i strasznie zawiodła moje oczekiwania. Ogólnie nie polecam, szkoda miejsca na dysku i półce.


3) Eragon - uwielbiam tą książkę, podobał mi nie film, ale jak kupiłem grę i odpaliłem, to szybko musiałem się jej z dysku pozbyć, żeby przez przypadek więcej tej ikonki nie zobaczyć, i teraz mam uraz do gier opartych na hitach kinowych i więcej takowej nie kupie.


4) Metin 2 - mam uraz do tej gry, ciężko powiedzieć dlaczego, po prostu jej nie lubie.
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
1) Gothic II- nigdy nie zapomnę czasów gdy wracało się ze szkoły i od razu siadało się przed kompem aby pograc w G2.

2)Rome:Total war-Gra strategiczna przy której potrafiłem siedziec całe dnie.. z wiekiem niestety się zmieniło

3)Seria Call of Duty- wg mnie najlepsze "strzelanki" jakie wyszły

4) Age of Emipres 3-nie wiem dlaczego tej gry nie lubicie >.> , nie grałem w wcześniejsze części i uważam ze gra trzyma poziom.

5) Gothic 3 - ogółem fajna gierka,gdyby nie te "lagi" ,"bugi i miała lepszy klimat to była by bardzo dobra :p
 
Do góry Bottom