Najgorsze postacie

Status
Zamknięty.

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jestem ciekaw jakie postacie w g2 uwarzacie za najbardziej wnerwiające lub głupe

Niech Innos będzie z wami

Dlamnie jajgorsi są
Numer jeden i nie do przebicia Sylvio
Numer dwa Bulko
Numer trzy Sentenza
I numer cztery Raul

Niech Innos będzie z wami
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Bulko i niektóre świnie z obozu najemników Cornilius równierz!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Najemnicy

No góruje na liście Bulko i ta reszrta wymienieanych [ sentenza, raul itp], a dlaczego bo w obozie panuje luzikk dlatego tak jest każdy może pobić każdego dlatego to jest plus tego obozu mnie szczerz powiedziawszy wkurzają niektózy kupcy lub syn tego sędzie nie pamiętam teras iminie tego co musiałes pobić by beeneta uwolnić
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
NO Najemnicy- łatwo morzna w zęby dostać! Klasztor- Prawie nie da sie dostać w zęby! Khorinis- Tu można i nie można dostać w zęby!

PS: Nie lubie równierz Canthara!
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
Bulko to --------- jak go widze odrazu mam ochote go skopać a czszegulnie jak szcza pod drzewem
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Gothic 1
Wrzod raz jak gralem to mnie tak wkurzal ze uhhh w leb go trzasnolem ale pozniej to ja go bralem wszedzie ze soba ale skubaniec uciekal hehe odf pierwszego lepezego potworka
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Wrzód

Sposób na wrzoda proponujesz mu rozmwe w lesie < normalnie sie idziesz do lasu :p > kiedy jesteś już daleko od strażników twoja pałka rozmawia z jego łepetyną. kiedy on spokojnie sobie wypoczywa ty z tak pieknego widoku postanawiasz go uśpić na wieki . TArRRRA 8)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Re: Wrzód

Sposób na wrzoda proponujesz mu rozmwe w lesie < normalnie sie idziesz do lasu :p > kiedy jesteś już daleko od strażników twoja pałka rozmawia z jego łepetyną. kiedy on spokojnie sobie wypoczywa ty z tak pieknego widoku postanawiasz go uśpić na wieki . TArRRRA 8)

Taa... Mało ciekawe było kiedy jakieś potwora nie zauważył (w tym przypadku orka) ale potworek zauważył mnie... No ale Wrzodzik do mnie zagadał i stworek mnie skopał :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
Tesh Wrzoda nie lubilem bo nie mozna bylo spokojnie polazic tylko non-stop cie zatrzymywal i trul tylek - ale wykorzystalem sposob Revena i wrzodek wachal kwiatki od spodu
nie lubilem jeszcze Cor Caloma - jakis taks wiesniak zadufany i BUC przedewszystkim
I kto mnie jeshcze niezle wqrzyl :?: ten koles co mi kazal wode w NO roznosic - ja roznioslem a on mi mowi ze mam to robic codziennie a ja mu na to palul sie i tesh dostal po pashczy :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nono jak to świadczy o wyznawcach Innosa zabijają Bogu ducha winego wrzoda dlatego że ten człowiek tylko za nimi łaził może ten facet miał nieszczęśliwe dzićiństwo a teraz znalazł bezimienego i stał się dla niego jak sam mówi " Jak starszy brat "

Niech Innos będzie z wami
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
A mnie poza tymi, ktorzy zostali wymienieni :) wkurza Lord Hagen, Onar ponieważ, nie mogłem im skopac d.....tyłków :twisted:
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
W 2 nie mialem takich gostkow ale w 1 to najbardziej wkuzali mnie wszyscy :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
mnie najbardziej wpienia jeden z paladynów na zamku w górniczej dolinie mianowicie parcival - dlatego, że bluzga mnie gdy jestem łowcą smoków i zgrywa pobożnego wojownika, a cały czas siedzi w zamku i pewnie nigdy nie widział orka.
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Numer jeden Sylvio :evil:
Numer dwa Pyrokar :evil:
Numer trzy Bulko :evil:

PS.Na potęge wrzechpotęrznego Beliara :twisted:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
mnie jak narazie wkurzył najbardziej ten kupiec co nam karze Sarę porobić - taki cwaniaczek i jak się go wsadzi to mamy zonka niewąskiego - najchętnij bym mu gębę oklepał ale nie stety - strażnicy
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Mnie, w Gothic II chyba najbardziej wkurza Lothar. Pyrokara też nie lubie. W Gothic I wkurzał mnie Gomez i Cor Kalom.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Mnie wkurzali w jedynce Cor Calom i wszyscy Guru,Gomez, w dwójce wkurzali mnie:
1)Sylvio
2)Bullko
3)Lothar
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Ah.. WIdze że najemnicy rulez ale pominelismy jenego frajera tego w porcie co jak przechodzisz koo tawerny to nas zaczepia w g2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom