Najfajniejszy mag ==wody==

Ulubiony mag wody


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Witajcie. W tym temacie macie możliwość wybrać swojego ulubionego maga wody. Uzasadnienie mile widziane.
Ja zaczne:
Saturas jest niemiły (ty skurczybyku), lubie Cronosa bo pamięta o naszych starych wspólnych interesach ale mój głos oddaje na medariona bo jest najfajniejszy!! i miły ...

PS: Co do imion to są dziwne i mogłem się pomylić !! Proszę o korektę zanim sam się nie upewnie !


CZAAAS START !! WYBORY MISS GOTHICA 2004 ROZPOCZĘTE !! ZA 7 DNI POOODSUMOWANIE !!

NIECH ZWYCIĘZY NAJLEPSZY
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Lubię wszystkich magów wody , ale Nefariusa chyba najmniej jest dla mnie obojętny.
A naj bardziej lubię Riordiana bo najwięcej możemy się u niego nauczyć i w ogóle jest miły. Też wyróżnię Cronosa dlatego że jako jedyny z nami handluje i czasami ma naprawdę przydatne rzeczy.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Tak ogolnie to prawie wszyscy sa spoko ;](no moze poza Saturasem
tongue.gif
,wyzywa mnie od sukinsynow :evil: ) Swoj glos oddalem na Nefariusa , uczy nas czarow , a poza tym nawet spoko jest ;], do Cronosa tez nic nie mam , jak juz ktos wspomnial jako jedyny z nami handluje.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja lubie riordiana poniewarz jest miły i uczy nas wielu rzeczy.Ogulnie to lubie wszystkich poza tym murzynem saturasem alu najbardziej lubie riordiana
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja najbardziej lubię Vatrasa,jest fajny i nawed z tobą do Dworu Irdorath chce płynąć :twisted:
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Ja lubie wszystkich Magów Wody, jednak trzeba wybrać jedengo i wybieram Vatras jest najfajniejszy bo później płynie z tobą na wyspę oczywiście jeśli tego chcesz wogóle jest Cool
biggrin.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
ja swój glos oodałem na Vatrasa to pierwszy mag (ogulnie) którego spotykamy i płynie z nami na wyspe i wogule przyjmuje nas do kręgu wody i jest cool

[ : Czw Lut 24, 2005 10:42 pm ]
ja swój glos oodałem na Vatrasa to pierwszy mag (ogulnie) którego spotykamy i płynie z nami na wyspe i wogule przyjmuje nas do kręgu wody i jest cool
biggrin.gif
 

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
A i tu was zdziwie
tongue.gif
Saturas właśnie za tego Sukinsyna poczułem się jak na ulicy i rozluźniłem się
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja lubię Vatrasa ponieważ jest miły i nam chętnie pomaga. No ale lubię też
Myxira jestr wporzo i uczy nas czytania tych kamiennych tablic!! No ale Saturas tez nie jest taki zły
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepszy jest Cronos bo ma wypas rzeczy czyli zwoje
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dlamnie najlepszy jest VATRAS bo zawsze nas wyslucha opowiada ludziom historie i wogkle i sie nie sprzeda ze ja jestesm dawnym skazancwem itd. :]
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

To ja może najpierw wszystkich ocenie:

Vatras - spoko mag wody jedynie go polubiałem najbardziej nas rozumiał ze wszystkich magów doradzał nam i pomagał w misjach jest najlepszy ze wszystkich magów wody

Saturas - troche mnie wkurzył jak na początku z gadką na nas wyskoczył chociaż wiedział że dzięki nam wyszedł z bariery chociaż póżniej zaczyna sie robić spox ale to niewystarczyło

Cronos - podobały mi się jego towary bez których bym raczej nieprzeżył w nowym świecie
tongue.gif
mapa, a przede wszystkim zwoje :]

Myxir - uczy nas czytania z kamiennych tablic i to jedyna jego zaleta pózniej jeszcze spotykamy go w mieśćie ogólnie jest wporzo

Nefarius - Nefarius chyba do nas najmniej ma i się rzuca pomaga odnależć ornamenty i poducza nas troche magii ogólnie go lubie

Riordian - hmm tego maga wody znam jedynie z jego opowiastek o starym mieśćie i opowieśćiach o dawnych terenach zajmuje się historią chociaż zaczeło mi się to robić troche nudne
tongue.gif
ale fajnie że chociaż może nas poduczyć kilku rzeczy :]

Merdarion - mag wody którego najmniej poznałem naucza tylko zwiększenie mocy magicznej i daje kilka kamieni ogniskujących ale może być.

Najlepszy gostek z magów wody to Vatras głównie i jeszcze Cronos reszta spoko :] najmniej chyba polubiłem Saturasa.
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
Ja oddałem głos na VATRASA ponieważ jest miły i chce popłynąc na wyspe.Do reszty nic nie mam ale SATURAS jest głupi i pyskaty
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ja nie grałem jeszcze w G2 NK, bo czekam na 15.03.2005 bo podstawka ma wyjść (tera przejde Najemnikiem, bo G2 dwa razy przeszedłem Magiem Ognia i Palladynem) i nie wiem jak zachowują się magowie Wody w NK, ale z jedynki najlepszy jest Riordian , a i powinieneś Ruzives dorzucić taką ankietę poruwnawczą że jak się zachowują w G1, a jak w G2 NK
smile.gif
.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najlepszy jest Myxir (nie wiem dlaczego. Może że ma fajne imie [albo że to imie wykorzystałem aby stworzyć w D&D najlepszego Maga?]).
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Z magów z którymi przechodzisz do Nowego świata najbardzej lubię chyba Myxira i Riordiana. Cronos też jest spoko ale tak ogólnie to najlepszy jest Vatras, dobry znajomy z podstawki GII, zawsze Cię leczy i w ogóle jest fajny kolo
biggrin.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Moim ulubionym magiem wody jest Mixir poniewaz to koleś na luzie uczy też języka budowniczych i wogule nie jest to struch jak np. Vartas i nie jest krzycżacym dalnem jak np. Saturas,Pyrokar
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Moimi ulubionymi magami sa: Myxir, bo uczy nas tych dziwnych języków z tabliczek, Cronos, bo się z nim handluje i Vatras, bo jest z nami od początku i plynie z nami do dworu
smile.gif
 

Linth-_-

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
32
Ja NIE lubie żadnego maga ale jak mam wybrać to dla mnie jedyny przydatny mag to cronos dlatego głos na cronosa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom