Najemnicy

Status
Zamknięty.

Saiger

New Member
Dołączył
8.4.2005
Posty
21
Mam plobrem z dostaniem się do gildi najemnikó może ktoś mi powie jak mam to zrobić prosze!
rolleyes.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jeżeli chcesz stać sie członkiem nowego obozu a po tem najemnikiem bo chyba o to Ci chodzi to musisz wykonać zadanie test zaufania musisz odebrać list od Iana i zanieść go laresowi a potem już będzie Looz
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Jak dostaniesz zadanie od Thorusa z zabiciem Morghada )chyba tak sie pisało
wink.gif
) to pozwól mu się zaprowadzić do nowego obozu. On da Ci później pierścień, którym masz udać się do Laresa. Później musisz przynieść mu listę z kopalni i dać Laresowi, on tam coś dopisze i zanosisz ją do Diega. Po tem przychodzisz do Laresa i mówisz mu, że chcesz dołaczyć i już powinnieneś zostać Szkodnikiem, a i musisz mieć 5 poziom. Jak się nie zgodzi to weź od niego jakieś zadanie. Aby zostać Najemnikiem musisz iść dalej zgodnie z fabułą, czyli udać się do Obozu Sekty i dla nich pracować. Gdy odbędzie się rytuał przyzwania ŚŚniącego Lee powinnien Cie już przyjąć, a jak nie to musisz wykonać reszte zadań, czyli udać się na cmentarz orków i zrobić ekstraktat leczniczy dla Y'Beriona. W tedy już napewno będziesz mógł zostać Najemnikiem
wink.gif
.

PS-> s_e.b_a ja to troche dokładniej opisałem.

PS-> Jak dalej nie wiesz co masz robić to skorzystaj z solucji (to do Saigera)
 

Aaron

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
50
Jest o wiele szybszy sposób na dostanie się do najemników.Otóż:

Masz 10 level i mówisz Laresowi,że możesz dołączyc do Szkodników (oczywiście jak dałeś listę od Lana i pierścień Mordraga).On cię przyjmuje i zaraz po tym idziesz do Lee i mówisz,że chcesz dołączyc do najemników on pyta się ciebie dlaczego dołączyłeś właśnie do tego obozu ty mówisz "w poszukiwaniu prawdziwej wolności" i już jesteś najemnikiem!Działa na 1000000000% Sam tak grałem.Ale M U S I S Z miec 10 level.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE Jest o wiele szybszy sposób na dostanie się do najemników.Otóż:

Masz 10 level i mówisz Laresowi,że możesz dołączyc do Szkodników (oczywiście jak dałeś listę od Lana i pierścień Mordraga).On cię przyjmuje i zaraz po tym idziesz do Lee i mówisz,że chcesz dołączyc do najemników on pyta się ciebie dlaczego dołączyłeś właśnie do tego obozu ty mówisz "w poszukiwaniu prawdziwej wolności" i już jesteś najemnikiem!Działa na 1000000000% Sam tak grałem.Ale M U S I S Z miec 10 level.
Nie nie nie ! tylko 1 część jest dobra bo najemnikiem zostaneisz dopiero w 2 rozdziale po pokananiu królowej pełzaczy ! A jeszcze ejdno żeby stać się szkodnikiem wystarczy 5 lub 6 level !
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Należy tu dopowiedzieć że zadanie z listem z kopalni dostajesz od Diega
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Na 100% wystarczy tylko 5 level. Sprawdzone w 100%. Aha, w Nowym Obozie, na początku zostaje się szkodnikiem, nie najemnikiem.
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Potrzebna lista Iana, pierścień mordraga, i ziele chandlaża z knajpy 5 lvl. i jesteś szkodnikiem. Po questach dot. przebudzenia śniącego zostajesz najemnikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom