Najbardziej Surowy Moderator 3

Który moderator według Ciebie jest najbardziej surowy??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jako, że skład moderatorski nieco ewoluował a ostatnia taka ankieta odbyła się w marcu chciałbym rozpocząć trzecią edycje konkursu na najbardziej surowego moderatora...

Chciałbym, aby każdy podał argument, dlaczego wskazuje właśnie tego moda...

Ja mogę zacząć... Według mnie najbardziej surowym modem jest Sudden Hoof. Dawno go tu nie widziałem, ale wtedy kiedy jeszcze się pojawiał lubił się czepiać szczegółów i nawet jak coś było na pograniczu regulaminu dawał bez mrugnięcia okiem ostrzeżenie...

Oczywiście jest jeszcze Glifion ale można zagłosować tylko na jednego moda a Sudden jest według mnie bardziej surowy...
smile.gif


Ps. Pierwsze dwie edycję rozpoczynał zawsze Gorn 2 i mam nadzieje, że się nie obrazi na mnie za to, że tym razem ja to zrobiłem

Ps2. A właśnie czy wie ktoś co się dzieje Z Sudden Hoof'em??
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja zagłosowałem na Glifiona... Osobiście nie dostałem żadnego warna od niego (w zasadzie mam tylko jeden i to w 100% słuszny), ale z tego co widzę (i co przeczytałem w starszych edycjach konkursu) nie krępuje się, tylko daje warny na prawo i lewo
smile.gif
(wiem, że mu się to spodoba
laugh.gif
). Pozostali modzi jakoś mi się nie rzucali w oczy swoją surowością, więc mój głos przypadł właśnie jemu.

EDIT:

Hehe... Modzi są tacy surowi, że wszyscy w obawie przed konsekwencjami boją się nawet zagłosować
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Tak Glifion..
mój głos jednoznacznie idzie do niego..Na szczęście nie miałem z nim jeszcze osobiście do czynienia, ale gdyby doszło do takiej sytuacji to cząsłbym portkami. Facet jest bezwzględny
biggrin.gif
Jeśli widzi przekroczenie regulaminu to odrazu karze winowajce.....i dobrze, własnie takch moderatorów powinno byc więcej. Bo gdy ktoś raz coś przeskrobie i spotka go kara, to przy następnej okazji się zastanowi czy mu się to opłaca. tutaj nie miałem żadnej wątpliwości
biggrin.gif


P.S ja przełamalem strach i zagłosowałem
smile.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Głosuje na Mojego imiennika i wodza
biggrin.gif
Ponieważ przypominam Sobie spamerów, któzy spamowali w tym dzile i chyba na tego moda szło najwięcej bluzg
tongue.gif
Poza tym to co robił w rekrutacjach to istna rzeź
tongue.gif
A reszta modów jakoś Mi się w oczy nie rzucała, no może Kacperex się rzuca w oczy p ojest prawie w kżdym temacie
tongue.gif
tylko, że bardziej widoczny jako użytkownik, nie mod
smile.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Gliffon of course. Chociaż mi osobiscie na razie sie od niego nie dostało (i mam nadzieję, że nigdy nie dostanie), miałem okazję zobaczyć, jak wykańcza biednych spamerów i mr EdGara. Pozdro, aha Gothi. Zagłosowałbym na ciebie, ale z kamieniołomów nie mogę pisać
tongue.gif
.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Hejże hej!!
Glifion oczywiście. Sam dostałem od niego zaraz na początku dwa ostrzeżenia, gdy pytałem się dlaczego, wytłumaczył mi. No i teraz jestem grzecznym userem
biggrin.gif
i nawet zmniejszył mi się poziom ostrzeżenia
laugh.gif
.
Nowy skład modów jest dobry i wywiązuje się z zadań.
Myślałem między gothi'm, a glifionem.

NaRka
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zupełnie nie wiem co wy chcecie od biednego Glifiona
tongue.gif
Jak tak dalej pójdzie to wygra on kolejną edycję tego konkursu. Dlatego żeby sie wyróżnić zagłosowałem na Gothi'ego ;] ( ale sobie u niego przeskrobałem
tongue.gif
). Moim zdaniem zasługuje na ten tytuł
tongue.gif


Ps: Kto zagłosował na Dadexa ? PrzecieŻ ta me..a ( pozdro Leśnicy ) jest pokorna jak baranek
laugh.gif
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Niama sie nad czym roszczulać. Glifion. To on tu wszystkich poustawiał tak że chodzili jak w zegarku. Usunoł niejednego, i za to jestem mu wdzieczny (choć raz i mnie sie dostało
tongue.gif
) Sukcesywnie eliminował spamerów i idiotów. Pozatym nietrzeba nic wiecej mówić... Kto na for00m niezna nicka Glifion?
 

Blondi

New Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
14
Najbardziej surowy jest Gothi, bo dał mi dwa z trzech ostrzeżeń (Bóg jeden wie za co!).
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Bez dwóch zdań Glifon. Dzięki niemu jest tu wzgledny porządek, a poza tym podoba mi się jego sygnaturka. Na szczęście mu nie podpadłam.
QUOTE Kto na for00m niezna nicka Glifion
No właśnie raczej nikt
tongue.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
A ja zagłosuje na Arcane :> w ciągu ostatnich wakacji do dziś widać było że daje osobie znać bravo ^^ ... wszyscy głosują na Glifiona... też chciałbym ale nie widziałem żeby ktoś na niego narzekał a ja coś go ostatnio mniej zauważam ;/ ale widzę że chyba wynik jest z góry przesądzony
wink.gif
pozdro

QUOTE Ps. Pierwsze dwie edycję rozpoczynał zawsze Gorn 2 i mam nadzieje, że się nie obrazi na mnie za to, że tym razem ja to zrobiłem

Hehe napewno za takie coś się nie obrazę
wink.gif


Ps> Eee może lepiej byłoby żeby ten temat był w dziale konkursy ?

W zasadzie, to właśnie tam powinien być... ; P
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
Glifion... to on mi dal 2 ostrzezenia na poczatku mojej karriery na g4ce:p ale dotad mu nie podpadam.. ale mialem okazje zobaczyc jak on sobie radzi ze spamerkami.. boze... on jest bewzgledny!!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmm ja powiem tak, Glifion jest bardzo surowy ale jego rygor mi odpowiada, nie dostałem od niego ostrzeżenia gdyż nie jestem spamerem ani n00bem. Lecz nie zrobie ci tej przyjemności i nie zagłosowałem nqa ciebie gdyż uważam że ty nie jesteś najsurowszym modem lecz modem najlepiej wykonującym swoje obowiązki a surowość nie jest zastraszająca gdyż uważam ją za normalność. Sam tak postępowałem na Ggate (to chyba więzy tyskiej krwi
biggrin.gif
)i uważam że wszyscy powinni brać z Glifa przykład. A pozatym jak sam Glif powiedział to on tu tylko sprząta
biggrin.gif
noi aj dodam że także ostrzega tych co tu bałaganią
tongue.gif
. Zagłosowałem na Arcane gdyż on jest bardzo surowy i jeżeli jest coś w kogoś poście co może kogoś obrazić to on się nawet nie wczytuje i daje warna, nawet jak są sprawy przedawnione(pozro Arcane
biggrin.gif
). Widziałem takie sytuacje pare razy. Arcane czasem źle robi gdyż nieusuwa posta/wyrażenia w poście za jakie dał ostrzeżenie ale ostrzeżeń dawać się nie wstydzi
tongue.gif
.
Heh wspomniałem o 2 Jadminach to wspome jeszcze o BoRySie:p
Tak więc widze cię tu dość często, hmm lecz nie widze postów z twoimi dopiskami, złagodniałeś trochę
tongue.gif
, myślisz o starych czasach kiedy spam nie miał prawa być na forum (oj wtedy było fajnie
biggrin.gif
) więc nie tęsknij za tymim zcasami tyklo bierz się za przypomnienie im userą
wink.gif
.
Modzi z reguły są łagodni lecz zdarzają się niesłuszne ostrzeżenia , lub nawet bany pozdro dla Gothiego ktory wtedy bronił mojąniewinność , o lol co za konto plutus ja miałbym mieć niby taki nick
biggrin.gif
.
Pozdrawiam Jodełko
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Ja uważam że nikt z modów nie jest dość "surowy". A to dlaczego bo przebywałem pewien czas na Gothic Site i powiem że modzi a szczególnie genialny pan Bubby którego pozdrawiam
laugh.gif
Który nie zna opcji edytuj posta tylko usuń go. Z forum g.up nie umiem nikogo wybrać bo na ogół nigdy nie miałem ani jednego warna. A nawet jeśli dostałbym to czy tu mozna mówić o surowości? Nie. Bo oni tylko wykonują co do nich należy. A co do surowości wobec idiotów, spamerów to każdy mod jest chyba taki sam... bo kto niechciałby wręczyć warna takiemu delikwentowi
biggrin.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Hmm nie wiem czy w ogóle jest tu jakiś surowy mod ale cóż zagłosuje na... Glifiona ale tylko i wyłącznie za jego mroczną przeszłość;p
Niewiem albo mi sie wydaje albo Glifion troche zmiękł kiedyś za czasów moda był postrachem a teraz zrobił sie chyba bardziej potulny;] ale cóż może mi sie wydaje.

Głos na Glifa
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Gwoli ścisłości :] żeby nie było, że zmiękłem. Każdy człowiek dojrzewa i tak stało się ze mną. Staram się stosować zasadę, że nie będę dużo postów pisał... bo i po co? Staram się wykonywać w miarę niewidoczną robotę, czyli prościej mówiąc usuwać post, kasować tematy, bez specjalnego udzielania się. W związku z maturą, trochę mniej czasu poświęcam na forum, dlatego też ostrzeżeń mniej rozdaję. Koniec posta, a i głosowanie zakończy się dziś ok. 20 lub jutro z samego rana.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Sorry że pisze drugiego posta bez edycji poprzedniego ale chciałbym wam zaprezentować okładke konkursu którą "zrobiłem" Może i jest tu tylko dodany txt ale liczy sie efekt
biggrin.gif


moderator0vz.jpg


Mam nadzieje że po tym poście nie skończe w rękach któregoś z modów z warnem ^^
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
hmm mysle ze Glifon w tym konkursie , jeszcze dlugo pozostanie bezkonkurencyjny ;] i daj Boze :] , bo jego praca naprawde zasloguje //zasługuje na szacunek , a jego bezwzglednosc hmm
smile.gif
powiem tak : to moim zdaniem jego bardzo duzy plus , po prostu wali
"prosto z mostu" , zawiniles warn , bez upomnien itp. , i powiem jescze jedno, ze wlasnie jego praca jest najbardziej widoczna jako mod , chociaz Arcane tez ostatnio sie wykazuje ;]
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Heh, Glifion króluje w tej dziedzinie, to od niego mam wszystkie ostrzeżenia, w tym jedno naprawdę słusze, a resztę taką sobie
wink.gif
. A tak na serio, to wcześniej kiedy był modem naprawdę tępił spam, prawdziwy eksterminator, termianator, ale on chyba woli Hitmana
smile.gif
Więc pozostanę przy Hitmanie, potem odszedł na emeryturę (ile dostawałeś ręty ?? ;p), a potem powrót i JA. I tak jak wcześniej na forum panuje spokój i wszyscy żyli długo i szczęśliwie
laugh.gif
biggrin.gif


QUOTE mr EdGara

Mr. Edgara nie tak łatwo wykończyć
wink.gif
(to był żart jak byście niezrozumieli...
wink.gif
)
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Noo... Tu nie ma wątpliwości
tongue.gif
. Ja głosuje na Glifiona !! Pamiętam czasy jak Glifion był jeszcze moderatorem. Na forum nie można było dostrzec się spamu ponieważ Glifiona prawie cały czas na forum sprzątał spamerów
tongue.gif
. Glifion jest bezlitosny
wink.gif
. Fajne jest, że taka osoba jest wśród nas przynajmniej się go ludzie boją
tongue.gif
. Owszem niechciał bym z nim zadzierać bo wiem, że to się dlamnie źle skończy. Więc głos na Glifiona !!

Pozdro: Rod_

Pff Pozdro:Shoox
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom