Najbardziej Lubiany Npc

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Ja najbardziej lubię w DODATKU Laresa pomaga nam się dostać do Magów Wody jak jesteśmy w Kręgu on nas wprowadza i podobne(jak ktoś grał w 1 niech sobie przypomni sobie tamtego Laresa ;) arogancki gdy pójdziemy do niego bez informacji nas zabije :p DUŻA zmiana no nie)
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
z nowych postaci, które pojawiły sie w nocy kruka, najbardziej lubie Grega. Swoim cwaniactwem dorównuje nawet Diegowi. Kiedy go spotykamy po raz pierwszy, ciągle nam sie przymila, nawet jeśli nie jesteśmy dla niego mili. Kiedy spotkamy go po raz drugi, jest dla nas opryskliwy, ale w taki sposób że chcemy mu pomóc. W Jarkendarze wyraźnie traktuje nas jak swojego podwładnego, a my go jak szefa, dlatego kiedy go sie do siebie przekona, jest duża satysfakcja, że udało nam się zjednać tego chytrego i groźnego przywódce piratów.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No to moi ulubieni NPC to:
-Greg ( Twardy i równy gość )
-Skip ( Luzak, lubi popić i jest całkiem spoko )
-Diego ( zawsze pomaga oraz może nas nauczyć całkiem przydatnych rzeczy )
-Gorn ( lubi się bić i jest pomocny )
-Lares ( miły,pomocny i sprytny ;] )
-Milten ( miły,pomocny i jeżeli jest się magiem to może nauczyć przydatnych rzeczy )
-Jack Aligator ( jeden z moich ulubionych piratów, i to właśnie on jest pierwszym człowiekiem który nam pomaga w Jarkendarze )
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A więc mi najbardziej spodobali się :
-Kruk (umiał dojść do władzy).
-Greg (sprytny i pomocny).
-Saturas (zapomina po pewnym czasie o przeszłości).
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Lares był zdecydowanie jedyną moją ulubioną postacią. Już na początku gry mógł nam pomóc dojść do którejś z gildii. Mógł nas także nauczyć Zręczności i Siły. Dobrze jest go mieć na statku w podróży do dworu Irdorath :) .
 

Microlive

New Member
Dołączył
8.1.2011
Posty
7
Moim ulubionym NPC jest Xardas. Ciekawy człowiek. Nigdy nie mówi wszystkiego do końca, bo chce mieć kontrole nad poczynaniami Beziego. No i nie owija w bawełne tylko wszystko konkretnie, co ułatwiło mi przejście Gothica.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Nigdy się specjalnie nad tym nie zastanawiałem, ale najbardziej pasuje mi chyba, Gorn, zawsze pomocny, kompan do picia i takie tam...
Może to też przez wzgląd na inne części, no ale on jest ok.

W dodatku pojawił się też w/w Jack aligator, spoko koleś, jeśli tak można to ujac.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Z nowych postaci to u mnie chyba będą tylko sami piraci : D Lubię Grega,Skipa i Jacka Aligatora , no a tak to lubię bardzo Diego
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Kruk. Podoba mi się jego charakter, zjednoczył ludzi i zrobił z nich małą społeczność, którzy są gotowi do walki przeciw wrogom. Zdołał dotrzeć do Jarkendaru i zbudować w miarę dobrze ufortyfikowany obóz. Choć nie lubi on Bezimiennego ja go lubiłem. Szkoda tylko, że nie mogliśmy się z nim sprzymierzyć i pomóc mu zrealizować jego plany, możliwe, że fajnie by się dla niego pracowało. Drugom postacią którą polubiłem był Milten. Stary, przyjaciel Bezimiennego z koloni, mag ognia, ogólnie fajny gość. Na dodatek pomaga Nam w sprawie z Gornem.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Xardas to mój ulubiony NPC bardzo tajemnicza postać. Warto wspomnieć o Lee przywódcy najemników na farmie Onara.
Kruk i Bladwyn (chyba tak się pisze) Bloodwyn - Szkel ciekawe charaktery.
I jakoś sprawia mi przyjemność obijanie mordy Sentenzie.
 

Dahian

New Member
Dołączył
17.10.2011
Posty
121
Gorn (wybijanie zębaczy jeszcze w pierwszej części- pamiętne)
Wilk- trochę "śmiechowy" typek
Lee- przywódca najemników, zawsze ma wyznaczony jasny cel w życiu, umie zjednoczyć ludzi pod swoją komendą.

Spoza najemników, którzy zawsze będą bliscy mojemu sercu, mogę wymienić wszystkich myśliwych- Niclas, Bartok, Grimbald i inni- zawsze przyjaźnie nastawieni do bohatera. Pewnie dlatego, że (z wyjątkiem Bartoka), rzadko widują ludzi.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Garaz - Fajnie reagował na wieści związane z Bloodwinem. I w sumie to wszystko. Generalnie jeszcze piraci wypadli całkiem fajnie, ale jako całokształt niż pojedyncze osoby.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Moim zdaniem, jednym z najciekawszych NPC był Gaan. Myśliwy znad przełęczy, który za dnia dorabiał na polach Bengara, zaś gdy nadszedł czas, zakładał pancerz Wodnego Kręgu. Inną ulubioną postacią był Greg (zgadzam się z innymi forumowiczami). Mnie podobał się jego strój ;p No i chyba mogę jeszcze tutaj dodać Lee. Chłop potrafił utrzymać przy sobie ludzi, nawet gdy nic nie robił. No i pamiętajmy o jego zasługach w bitwie o Varant, jeszcze przed czasami Bezimiennego.
 

Draxler

New Member
Dołączył
5.8.2015
Posty
8
Tak jak dla mnie Diego w G1 był świetną postacią a Lee taką sobię to w G2NK sytuacja się odwraca . Podoba mi się postep tej postaci
 
Do góry Bottom