Najbardziej denerwujący ziom w grze.

Status
Zamknięty.

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
:arrow: gomez
:arrow: cor calom
za ich manię wielkości i egocentryzm
:arrow:ryżowy książe za sposób bycia i za samą nawę ( książe )
:arrow: wszyscy sępiący kasę za ochronę
:arrow: wrzód bo jest jak drzwi od malucha ( nie trzepniesz to się nie zamkną )
to chyba wszyscy z tych gorszych
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Najbardziej denerwujący ziom w grze

Więc tak zacznę od tych guru oni chyba najbardziej mnie denerwują po prostu zamuły jakich mało, a wśród nich ten Cor Calom najbardziej denerwujący. W starym obozie najbardziej denerwuje mnie Gomez i zręsztą wszyscy magnaci , ale jest na szczęcie moment w grze kiedy można ich zatłóc. Także denerwuje mnie Bloodwyn bo cały czas chce od nas wyżebrać kasę , no i oczywiście wrzód, bo cały czas za nami chodzi.Podsumujmy nowy obóz no tam denerwuje mnie Lewus , bo chce z nas zrobić sługusa, także denerwuje mnie Balloro, ale tylko wtedy co nas wykiwał w zadaniu ,,Broń Balloro,,. No to chyba na tyle.
 

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
ja nienawidze dextera-bo w gothic2 rozwieszał listy gończe z wierunkiem głównego bochatera

Mordrag-w sumie nic do kolesia niemam spodobalo mi sie ze okradał magnatów ale neispodobało mi sie to ze sprzedawał po wygórowanych cenach towary biednym kopaczom

Thorus -bo to zadumany pacan i cwaniak który sobie nieporadzi ze zchorowanym zębaczem ciekawe jak by zgrywał twardziela poza mórami starego obozu

a tak wogóle TO WSZYSCY CIENIE OPROCZ DIEGO!!! TO LENIE CZEKAJACE NA ZÓŁTODZIOBA KTÓRY ODWALI ZA NICH CZARNA ROBOTE
 

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
GOMEZ TO NAJWIEKSZY DRAN W KOLONI

A ty się staraj, abyś nie został na naszym for00m owym draniem.
1.Nie piszemy dużymi literkami.
2.Wypowiedzi powinny być dłuższe i bardziej złożone.
3.Przeczytaj regulamin.

Pozdro Gothi
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wrzód - "zdecydowałeś się wreszcie dokąd chcesz iść?" - jasne! Ale nie da mu sie tego powiedzieć.
Lewus, Ryżowy Książe, 2 bandziory - wiadomo, najpierw takie kozaki, a wystarczy mieć łomotacz i już ich pokonujemy bez problemu. Zawsze kiedy ich mijam walę icjh do nieprzytomnosci. najlepszy jest Ryżowy : "Czy cos sie stało? Bo ja nic nie widziałem"
smile.gif
i odwraca się... niemal dwuwymiarowy się robi
smile.gif

Bloodwyn - wiadomo
Gomez - wozi się, wozi sie szeroko, marszcząc nieprzyjaźnie czoło, mrużąc nie przyjaźnie oko
Kalom - nadęty cham
Baal... ten od produkcji ziela "Nie pozwiliłem ci odezwać sie do mnie! Teraz módl sie, żeby śniący wybaczył ci to bluźnierstwo".
No i chyba tyle.
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
:arrow: Cor Kalom - Za arogancje, dezercje z obozu mimo ostatniego życzenia wcześniejszego przywódcy.
:arrow: Gomez - Za uważanie się za najważniejszego i za zabicie magów ognia
:arrow: Wrzód - nie skomentuje tego :shock:
:arrow: Bartholo - Za wtargnięcie do świątyni, opustoszenie jej z magów, nieudaną próbe zabicia mnie xD
:arrow: Lewus - miłego noszenia wody
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
1 :arrow: miejsce niekwestionowany: Lewus: za noszenie wody i męczenie zbieraczy
2 :arrow: Srat
laugh.gif
za oferowanie kradzieży złota paru kolegom z GD a potem ucieczke przed krwiopijcą z ok. 2 HP potem zginął srat od mojego ukochanego łuku kawaleryjskiego..
3 :arrow: Cor Kalom: Pirokineza... arogancja i brak szacunku dla naszej postaci zwłaszcza jeśli gramy magiem ognia lub strażnikiem świątynnym..
Wrzód mnie o dziwo nie irytuje
 

pełzacz Anteck

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
1
wrzód - wqrzacz na maxa :arrow: co sie do niego odwrócisz to zaraz coś do ciebie gada ( niekoniecznie sensownego... [ czyli tak jak moi nauczyciele... ] )
Lewus :arrow: sam se noś te wode !
smile.gif

Ryżowy Książe :arrow: to samo co u góry...
Bloodwyn :arrow: po prostu natręt :shock:
wszyscy guru :arrow: "no powiedz coś do mnie... błagam!"
no i na koniec - Krzykacz :arrow: po prostu jest z niego [cenzura]
[/img]
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
:arrow: Wrzód-ciągle mi przeszkadzał,jak z kimś gadałem
:arrow: Gomez-taki tam,nie wierzył mi,że Y'Beriona znałem(a nie znałem!)
:arrow: wszyscy guru-sądzili,że świat się kręci wokół nich(nie możesz się odezwać do guru...),a najgorszy chyba cor calom był...
:arrow: lewus-sądził,że nosiwodą mam być,niech sam sobie wodę roznosi!
 

Wolf_Wolf

New Member
Dołączył
26.1.2005
Posty
14
Mnie denerwował Wrzód (chyba każdego, i każdy wie dlaczego)
biggrin.gif

A najlepszy kolo to Diego (poniewaz (...))
 

Misiu88

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
24
Ja też nie lubie tych z characzami i Borki który strzeże wejścia do czerwonej latarni.Nie chodzi mi oto zeby tam wejsc ale jak wykonujemy zad anie dla Andre z lodyga bagiennego ziela to tak fajnie wrzeszczy "Kto ci o tym powiedział !?" i tak dalej....
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Ja też nie lubie tych z characzami i Borki który strzeże wejścia do czerwonej latarni.Nie chodzi mi oto zeby tam wejsc ale jak wykonujemy zad anie dla Andre z lodyga bagiennego ziela to tak fajnie wrzeszczy "Kto ci o tym powiedział !?" i tak dalej....

hmmm jeśli sie nie myle to jesteśmy w dziale gothic I a nie gothic II
hmmm ja tam nie lubie jednej osoby... Bloodwyna....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom