Nagroda

Status
Zamknięty.

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
Czy wiecie że na hyperze rozdają imperatory!Jest nowa dziedzina:najlepsza gra widzów hypera i uczestniczy tam gothic 2,więc wchodzmy i głosujmy na gothica(niestety nie pamiętam strony www ale oni podają co 15 ,minut na hyperze
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothic

Ja jestem za może wygramy cosdla klanu a taka gra nie może przeciez przegrac, prawda ??? :lol:
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
no własnie dlatego prawdziwi klanowicze z pewnościa zagłosują,ja już zagłosowałem
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
na huperze podają po 20 ale mi sie wydaje ze gdzieś na wp.pogladaj troche hypera clone a napewno usłyszysz
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Hyper

Jeśli nie wiesz ten program leci na Mini - max o 20.00 :p . A trzeba głoswać na stronie chyba to jest www.hyper.pl czy jakos tak teras juz nie pamietam !
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Słyszałem że można głosować na www.gry.wp.pl czy to prawda?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Właśnie ja też słyszałem cosik o gry.wp.pl ale nic tam nie znalazłem na ten temat.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
jak ja oddawałem głos oczywiści na Gothic II to na www.gry.wp.pl był z boku taki wielki baner klikłem i dalej już znalazłem.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
A mi ucieli Hayper i podstawili jakimś shitem , i jestem zły
ale jak bedziecie mieli stronke to ładowac na forum
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothic

Szkoda że nie można głosowac na 1 i 2 a wy na co głosujecie bo ja jeszcze nie wiem narazie na 2 oddałęm głos bo 1 nie widziałem 8)
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Hej niech napiszą ci co głosowali ,a ci co nie głosowali niech napiszą dlaczego nie głosowali! Dobra?

PS: Ja oczywiście głosowałem!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja także już zagłosowałem oczywiśćie na Gothica 2. A dlaczego to chyba wszyscy wiedzą :)
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Miałem na myśli że jeżeli ktoś nie zagłosował to niech napisze dlaczego! Bo ci co zagłosowali to oczywiste zagłosowali bo są prawdziwymi Gothicowcami!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Tak szczerze mówiąc to ten temat to nabijanie postów :p Wiadomo żę wszyscy zagłosująna Gothicka (jeśli są prawdziwymi gothicowcami), z oczywistych powodów, są fanami tej gry a baton co chwilke wymyśla co nowy wątek z małej początkowej informacji chyba mam racje co nie :D ??
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
No prosze i kto tu se nabija bezsensowe posty! Poco pisałeś taki przed chwilą, żeby se nabić posty! Albo to kto chce mnie wywalić! CO?!

PS: Wiem że ten post też jest zbędny ale musiałem przywrócić rozum temu świętoszkowi!

PS: Bez obrazy Reven!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Siętoszkowi

"świętoszkowi " to może ja ci przywróce rozum "diabełowi" :p . cloNe tema o nagrodze narodził się w zupełnie cos innego ze tak powiem zamknij juz go oki ?/

PS kopalnia postów :D
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
O co wy sie wogle kłucicie. Ten temat jest zbędny bo skoro ktoś wchodzi na to forum to wiadomo że jest dla fanów Gothic'a więc wszyscy głosowali na GII.

PS. Gdyby był CS to nie wiem na co bym głosował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom