Na temat Szponu

Status
Zamknięty.

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Szpon moza tylko uleprzac w tych kapliczkach w kturych sie nie ulepszalo czy mozna ulepszyc np 5 razy w tej samej ??
I jaki wy mieliscie szpon jedno czy dwureczny bo ja miaklem jednoreczny
biggrin.gif
 

Wolf Shadow

New Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
10
W każdej kapliczce Beliara - nawet kilkakrotnie. A co do jedno-, dwuręczności, to Vatras wspominał, że miecz przystosuje się do Ciebie i jak jesteś lepszy w broni dwuręcznej to pewnie masz dwuręczny (ale nie jestem pewiem, bo ja gram magiem i tylko gdzieś o tym czytałem, chociaż logika przemawia za mną)
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Mi się wydaje że szpon beliara w każdej z kapliczek można ulepszać tylko raz i jeszcze jedno możesz go ulepszać tylko jak zdobędziesz kolejne dwa poziomy.
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE Mi się wydaje że szpon beliara w każdej z kapliczek można ulepszać tylko raz i jeszcze jedno możesz go ulepszać tylko jak zdobędziesz kolejne dwa poziomy.

eeeee tam głupoty gadasz
tongue.gif
:p Szpon można ulepszyć nawet w jednej kapliczce 100 razy i to po każdym levelu nowozdobytym.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
niewiem co zrobić miałem szpon beliara i chciałem go ulepszyć wziołem tą opcje a tam tylko runy mi daje jestem magiem czy można mieć szpon jak sie jest magiem
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Nie , jak jestes magiem to musisz sie zadowolic runami..
tongue.gif


P.S Szpon ulepsza sie co DWA poziomy ..
tongue.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
A mozna zrobic tak ze pozjde zyskam 10 poziomow i go ulepsze 5 razy lepiej czy ulepsze go tak samo jakbym zyskal tylko te 2 poziomy ??
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
A ile obrazen moze miec maksymalnie jednoreczny szpon?? I o co codzi z ta szansa na dodatkowe obrazenia to jest szansa procentowa na dod. obr. czy ze co jakis czas zadaje np. 30 obrazen dodatkowych??
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Mag ma to do siebie, że przy wymianie szponu nie zabiera mu życia:)
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
A co jeśli będe miał mistrza w jednorecznych i dwuręcznych po 70 tu i tu - szpon bedzie jednorecznodwureczny( cos takiego słyszałem ze ktos miał)????? a jezeli to jak to załorzyć??
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE A ile obrazen moze miec maksymalnie jednoreczny szpon?? I o co codzi z ta szansa na dodatkowe obrazenia to jest szansa procentowa na dod. obr. czy ze co jakis czas zadaje np. 30 obrazen dodatkowych??

Wiem, że dwuręczna może mieć max 120 obrażeń i 50 od błyskawicy.
A te od pioruna sa procentowe.

QUOTE A co jeśli będe miał mistrza w jednorecznych i dwuręcznych po 70 tu i tu - szpon bedzie jednorecznodwureczny( cos takiego słyszałem ze ktos miał)????? a jezeli to jak to załorzyć??

wtedy broń bedzie wybierana losowo
tongue.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
A wiecie ile moze miec jednoreczny szpon obrazen chyba tak samo bo to byl by kwas kazdy by chcial miec dwureczny a nie jednoreczny przecie :]
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
To jest ocywiste że dwuręczyny jest lepszy
tongue.gif

a żeby był szpon dwuręczyny trzeba być wyszkolony lepiej w dwuręczynym niż jedno
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Nie koniecznie mr.Lordzie N. broń dwuręczna jest tylko dobra gdy ma się 60% wyszkolenia walki broni dwuręcznej , ale na niszych pozimach jest gorsza czyli wolniejsz ja preferuje szybkie jednoręczne bronie których niskie obrażenia rekompensuje ich szybkość .
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
Ja mam pytanko : Ja szpon ulepszyc np po 5 lvl to bedzie tak samo dobry jak gdyby ulepszal go co lvl???
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja tam wole żeby szpon był jednoręczny bo dwóręczne bronie są jakies wolne i wogóle
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
CZy szpon jest jedno czy dwu ręczny zalerzy od tego w czym jestes lepszy broni jedno czy dwu ręcznej a szpon dostosowuje się do ciebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom