Myxir x2

Status
Zamknięty.

_bollo_

New Member
Dołączył
26.12.2004
Posty
13
Jeden jest w korinis a drugi (tzn jego trup
tongue.gif
) w jaskini pod kamiennym kręgiem czy to jest jakis bug czy jest zwiazana z nim jakas misja? jestem w 4 rozdziale........


aha sprawdzilem tez ta jaskinie za orkową palisadą i tam u mnie lezy diego i bilgot he he ale jaja
laugh.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Jejku wiesz ile razy taki temat był :?: Przejdź za taran w GD to zobaczysz martwego Miltena, Gorna - nie zapomnij wezwać lekarza
laugh.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
U mnie w tej jaskini jest nie Myxir ale Riordian. Dlaczego u nas są tam inni magowie??
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
a u mnie w tej jaskini jest martwy Xardas !! To jest jakies powalone
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
To cmentarze NPC'ow
smile.gif
idzcie tam gdzie w g1 byliscie z Gornem do kamien ogniskujacy
biggrin.gif
(ten klasztor mnichow)...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ludzie o jakich miejscach wy mówicie w jakich jaskiniach :?: :?:
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Miejsce o którycm mówimy to jaskinia jedna jest koło słonecznego kręgu, jak jesteś w tym lesie to musisz iśc schodkami na dół i tam są ci martwi (u mnie był Riordian a u innych Myxir) Druga miejscówka to jest w GD. Za palisadą można się tam dostać za pomocą kodów. Jest w jaskini gdzie w G1 byliśmy z Gornem i szukaliśmy kamieni ogniskujących
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
aha dzieki wielkie apropo palisady to kiedyś w G2 poszedłem za palisade za pomocą kodów i chciałem zobaczyć czy jest obóz sekty i jak doszedłem do bagien to tam była jakaś tabliczka i coś było napisane ale po angielsku a najlepszy z anglika to ja nie jestem :cry:
 

Inoxek

Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
77
U mnie wszyscy są na swoim miejscu.. powiedzieć wam coś a mój brat się w data bawił w gothicu i tak kombinował że zamiast smoka mam nowy obóz z G1 a smok siedzi w nowej kopalni....Ale jest śmiesznie
tongue.gif
 

makary loves gothic

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
9
Tu chodzi o to że kiedy NPc przechodzi z jednej lokazizacji do drógiej to musi się jego ciało gdzieś podziać a nie tak jak my idziemy se i jesteśmy gdzie chcemy ale nie wiem czego są u każdego inne postacie
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ale dla czego u mnie jest tam martwy Riordian a u innych jest Myxir?? Może jeszcze jest tam ktoś inny??
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
U mnie było dwuch martwych magów Saturas i Cronos ostro sie zdziwiłem a po Saturasie była fajna runa ale na 6 krąg a ja jestem łowcą smoków i nie moge jej uzywac
 

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
QUOTE Miejsce o którycm mówimy to jaskinia jedna jest koło słonecznego kręgu, jak jesteś w tym lesie to musisz iśc schodkami na dół i tam są ci martwi (u mnie był Riordian a u innych Myxir) Druga miejscówka to jest w GD. Za palisadą można się tam dostać za pomocą kodów. Jest w jaskini gdzie w G1 byliśmy z Gornem i szukaliśmy kamieni

i tu sie nie zgadzam da się tam dostać bez kodów w 1 miejscu,.

Ja koło słonecznego krengu miałem gorna
smile.gif


To pewnie jakiś pomysł autorów:)
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Za palisade orkow moza sie dostac bez kodow skaczac po takich pienikach a u mnie w jaskini byl myxir a i propo gorna w 2 normalne on byl chyba nie zniszczalny a w NK mi go jaszczuroczleki zabily i nie moglem go zabrac do DI
biggrin.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Wam to dobrze
sad.gif
Ja miałem w tej jaksini koło kręgu Bulka :x Miał przy sobie tylko ciemnego grzyba i smażone mięso :x A w GD za palisadą tez jest taka jaskinia. Tam to dopiero jest nawalone NPC
biggrin.gif


A odnośnie GD. W GD jest grobowiec (tam gdzie był w GI kamien ogniskujący i pomagał Milten). Jest tam szkielet mag i szkeilety inne. Czy jest cos tam wartosciowego?
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
A u mnie pewnego razu wszyscy w pewnej chwili poznikali, nie było żadnych osob. NIKOGO!!!! Tylko słyszałem głosy rozmów. Wczytałem gre ponownie i nie miałem tego znowu ...
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
U mnie jest Sylwio i jego goryl oraz Saturas ;] pewnie na piknik sie wybarali
tongue.gif
ale tak na serio w gothicu kazda postac ma swoje miejsce i jezeli przenosi sie do inneg swiata to jego odpowienik trafia do kopalni zwykle bywa tak ze postacie tarafiaja do jakiegos zamknietego pomieszczenia do ktorego nie mozna sie dostac :] ale w gothicu chyba nam kolejnego ester egga dali
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
ja tam bylem w gothicu 2 i bylo tam kilka znanych qmpli takich jak Milten Diego itp. ale w NK to jeszcze nie patrzylem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom