Myśliwy

Status
Zamknięty.

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
witam gram sobie bawiac sie w myśliwego zreszta jak w kazdej czasci tylko ze g3 pozwala mi na lepsze mozliwosci zabawy poza jednym sortymentem mam 28 poziom i straszny problem ze strzałami :/ nigdzie znalesc nie moge isc i wogole ciezko je zdobyc a nie wyobrazam sobie biegac z mieczem i lac wsystko co sie rusza :/ jakies propozycje gdzie mozna czesto znalsc strzały do łuku ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Według mnie najczęstszym miejscem spoczynku strzał są skrzynie. Przeszukuj wszystkie jakie ci tylko wpadną do oka. Tez u handlarzy bronią można je znaleźć. Ogólnie mówiąc, Szukaj a znajdziesz.
 

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
eh no to trzeba szukac :p wiecej a wydaje mi sie ze jak kupi sie od jednego handlarza strzały to on poźniej ich nie ma
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Hm.. nie wiem czy to bug, ale jest jedno wyjście. Na pustyni jest pełno szkieletów z łukami. Należy podejść blisko, tak by zaczęły strzelać w bohatera. Wtedy unika się strzał, które upadają na ziemię. Tak samo można robić ze wszystkimi łucznikami. Potem tylko po akcji zbierasz je z ziemi.
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
ja to zabijam szkielety z łukami i orków z kuszami bo maja bełty i strzały zawsze po tyle samo np. 15 strzał i 15 bełtów
 

Rivero89

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
18
w jakims miescie hmm zapomnialem jakie he ale trzeba podnies takie kolo do mielenia i wygrac walki na pustyni zeby muc tam walczyc ile trzeba miec sily mam 210 i przy 200 probowalem ale nie pyklo :/ hm a co do strzał to ciezko z nimi wszeedzie a bardzo ladnie zabija sie stwory jak jest sie mysliwym byz łuku nie wychodze nawet :p i pytanie za 100 pkt :p na ktorym poziomie isc najlepiej na pustynie albo do tych lodowych krain i gdzie pierw isc ? mam 28 lv a nie wiem czy sobie tam poradze
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Najczęściej dużo strzał jest:

1) W skrzyniach
2) U Orków myśliwych i innych łuczniczych przeciwnikach
3) Warto zbierać wystrzelone strzały
4) Kupuj od każdego handlarza

Tak grając pod koniec gry miałem
1000 zwykłych
300 ognistych
150 ogłuszających
50 wybuchowych
:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom