Muzyka

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Temat wprawdzie był i wymieniałem typy muzyki które lubię słuchać a także te których wręcz nienawidzę. Więc jako uaktualnienie mogę powiedzieć o ostatnich albumach które wkręciły mi się dość pozytywnie.
Mowa tu o:
Nin - Albumy Left i Right
Pain - Album - Dancing With The Dead
None - Album - BlackStar
Zaś starocie które lubię ale mi się znudziły to:
Bjork
Chemical Brothers
Depeche Mode
Faithless
Fatboy Slim
Garbage (starsze utwory)
Guano Apes
Korn
Limp Bizkit (starsze utwory)
Linkin Park
Massive Attack
Moby
Prodigy

Jakbym miał określić muzykę która najbardziej przypada mi do gustu, to byłaby to mieszanka techno z rockiem, (coś jak soundtrack z filmu Swordwish lub z anime Armitage). Niestety takich kawałków jest bardzo, bardzo mało.
Dla mnie muzyka musi pobudzać zmysły, sprawiać że mózg pracuję na wyższych obrotach. Więc zwykłe monotonne Techno lub Rap (ze wszystkimi odmianami) odpadają. (No ale jest mały wyjątek, podoba mi się ostatni utwór Sistars, niestety nie wiem nawet jaki ma tytuł)
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Hmm... muzyka, cóż nie wyobrażam sobie bez niej życia. na początek jak zwykle napiszę jakich gatunków wprost nie znoszę. Otóż moje uszy nie mogą strawić:
- Disco
- Country&Western
- Rap wszelaki - nawet po litrze wódki by mi się to nie spodobało
- Techno - zaczyna mi się podobać, dopiero po kilkunastu piwach
- Hip-Hop
- POP - czyli Britnej, oraz inne badziewie
Jedyne zespoły, których wciąż słucham to:
- Rammstein - chociaż po Rossenrot... odeszła mnie chęć
- Metallica - no to jest czysta klasyka
- Bloodhound Gang - przyjemna dla uszu muzyka
- SoaD czyli System of a Down - jeżeli ktoś jeszcze raz powie, że to jest metal, nu-metal, czy co tam chcecie... to zamorduję. SoaD to rock alternatywny, w którym zawierają się również elementy metalu, oraz innych stylów. Niech mi też nie porównuje SoaD z Offspring i nie mówi, że ten pierwszy to zespół dla dzieci, poczytajcie sobie teksty, ich tłumaczenia, czy też nawet analizy znaczeń.

"Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry"
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ogólnie to muzyka stanowi cześć mojego życia , więc chetnbie tu się wypowiem . Słucham Metalu czasem Rocka.

Zespoły których słucham najczęściej to :

Slipknot
Rammstein
S.O.A.D
Korn
Metalica

Nie wiem dlaczego powstają spory pomiędzy ludzmi którzy słuchają różnej muzyki . W mojej szkole jest paru ubków którzy słuchają innej muzyki . Obrażają każdego kto nie podziela ich poglądów . Szczęśćie , że czaasem dostają Wpierdziel.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Dobra, to ja wypowiem się szybko, zwięźle i bez spamu xD

Lubię jazz, ale w wykonaniu Jana Garbarka. Mało kto zna jego płyty, których słucham, więc pewnie nie bedziecie wiedzieli o co chodzi, ale mimo to powiem małe słówko:
- In Praise of dreams
- Visible World
- Twelwe Moons
- I took up the runs

To są moje ulubione płyty. Lubię jeszcze sobie czasem posłuchać linkin park.

A czego nie lubię? Techno. Pusty rodzaj muzyki, bez wyrazu, tylko jakieś dudnienie, dobre tylko na dyskotekę, ale jak idzie tego słuchac w domu? Nie pojęte dla mnie...
no, kwestia gustu
smile.gif
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Eee ... u mnie to jest tak :

Kiedyś słuchałem Rapu Amerykańskiego (no wiecie , 50 i inni) którego słucham do dzisiaj , lecz ostatnio przypadł mi do gustu Rock (Metal? , nie mogę określić rodzjau tej muzy , ponieważ się na niej nie znam) . Na dzień dzisiejszy moi ulubieni wykonawcy to :
-Good Charlote (I just wanna live
wink.gif
)
-Bloodhound Gang (Foxtrot Uniform Charlie Kilo)
-50 Cent
-The Game
-Snoop Dogg
-Dr.Dre

No to chyba wszyscy ... Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
wink.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Jesli chodzi imnie to lubie rock'a ALE nie lubie metalu! Faceci w dlugich wlosach,ryja wydzieraja ze nawet nie wiadomo co oni tam spiewaja. Zas moim ulubionym zespolem jest System Of A Down,No oni tez cos ostatnio ida w strone metalu Daron i Sejr mieli dlugie wlosy bleeee okropnosc wole ich na krotko. Pozatym lubie jeszcze Papa Roach,Korn P.O.D,Alient Ant Farm itp.
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Też lubię zespół Papa Roach <"Getting avay with murder", "Take me":)>, Linkin Park. Lubię rock, hip hop, czasem pop <:D> .W sumie to słucham wszystkich rodzaji muzyki, tj to co mi 'wpadnie w ucho'. Nie mogę słuchać <i patrzeć> na takie "super gwiazdy" jak te Britney Spears, Mandaryny i cała reszta <_< <_< <_<!
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Siemka
smile.gif
Ja w sumie to lubię wszystko
smile.gif
Chcoiaż po części zależy to też od nastroju. Jak jestem smutna i przygaszona to słucham wolnych i sentymentalnych kawałków np. Natasha Bedingfield ma jedną taką wolną piosenkę, albo Green day <Wake me up when september ends> etc. Natomiast jak jestem happy, to włączam sobie coś w stylu Girls Aloud, Pink, Jenifer Lopez i tańcze
biggrin.gif
Beka ze mnie
biggrin.gif
Ogólnie co do metalu nie mam żadnych wątów i też czasem go słucham
smile.gif
Pozdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom