[Muo] Instalacja

Status
Zamknięty.

Knight

New Member
Dołączył
1.5.2005
Posty
2
Pewnie każdy słyszał o tej grze niektórzy mogą mieć także problem z instalacją tej gry dlatego stworzyłem ten temat.

Istnieje wiele prywatnych serwerów do MuOnline jednym z najlepszych jest MUGlobal adres strony to www.muonline.com wchodzimy do działu Download wybieramy Game Download ściągamy Clienta gry instalujemy następnie ściągamy patcha instalujemy w te same miejsce gdzie Clienta. Przed włączeniem gry trzeba zarejestrować się na stronie nick i hasło będzie wymagane przy zarejestrowaniu się do gry. Włączamy gre wybieramy Connect czekamy aż się włączy wybieramy jeden z serwerów Maya lub Wigle i wchodzimy na jakiś podserver poczym się rejestrujemy i gramy
smile.gif
to wszytko(nareszcie)
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ekhm ... Mu global nie jest prywatnym serverem. To jest główny server tej gry. I mówisz ,że jednym z najlepszych?? takkk fajnie nabijaj mi przez miech albo więcej 100 lvl -.- nienawizde tego serva:D Obecnie gram na psychic doom:D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Psychic Doom... który jest jeszcze bardziej zryty ; P Globiec nie jest aż taki zły. Brb -> 100 można nabić w tydzień. Wystarczy mieć z kim grać ^^. Ostatnio MM i Webze zabrali się za globca więc zaczyna być tam coraz ciekawiej. Kont już nie hackują, dupe'ów już się nie stworzy, co więcej zaczyną je kasować. Jedynie co lata to trzoda z 1hh. A tych i tak ciężko spotkać, chowają się teraz. Otworzyli Atlans nawet. Za jakiś rok Glob będzie świetnym grywalnym servem.
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Do dupy z globalem:p w tydzien 100 lvli o_O to ja na phantomie (ktory upadl
sad.gif
) robilem w ciagu tygodnia ze 3 resy! Obecnie gram na Duality i czasem na extreme.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Mi się podoba global
tongue.gif
, w 2 dni dorobiłem się 20lv (i tak pewnie mało). Jak spotykam polaków to są b. mili. Jeden dał mi z 30 buteleczek życia
smile.gif
. Zachęcam do grania na globalu, bo tu trzebe się napracować, aby byś silnym, a nie tak jak na innych prywatnych serwach, gdzie najczęściej w tydzień zrobi się kilka(naście) resów.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Zauważyłem właśnie temat o MU. Skłoniło mnie to do napisania posta= pytanie. Aktualnie gram na MU- GLOBAL. Gram w tego MMORPG od niedawna. Mam dopiero 16 lvl. Chciałbym się zapytać:
1) Jak grać na serwerze prywatnym?
2) Jakie servy prywatne polecacie?
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE (bobek_666 @ 14-05-2005, 14:46) Zauważyłem właśnie temat o MU. Skłoniło mnie to do napisania posta= pytanie. Aktualnie gram na MU- GLOBAL. Gram w tego MMORPG od niedawna. Mam dopiero 16 lvl. Chciałbym się zapytać:
1) Jak grać na serwerze prywatnym?
2) Jakie servy prywatne polecacie?
1)Najlepiej to wejdź na strone jakiegoś prywatnego serwera i stamtąd ściągnij pliki to gry i graj...
2)Polecić to nic nie polece bo nie gram w Mu od miesiąca...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE (rastaffari @ 14-05-2005, 10:09) Do dupy z globalem:p w tydzien 100 lvli o_O to ja na phantomie (ktory upadl
sad.gif
) robilem w ciagu tygodnia ze 3 resy! Obecnie gram na Duality i czasem na extreme.
Czujesz się przez to lepszy i bardziej kozacki...?
Ludzie z globala (90%) widzą o Mu więcej, niż ci którzy grają na priv na wersjach 99+ Co więcej, na Privach nie zaznasz czegoś takiego jak teamwork. Opcje party stają się zbędne. Dobre przedmioty stają się bezużytecznie, gra staje się za łatwa...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Popieram Arcane bo na globalu to itemy coraz lepsze zdobywa się wolno, odkrywanie nowych światów trwa dużo dłużej i jest dużo ciekawsza rozgrywka a nie jak na privach zaczynasz grać i po godzinie masz już prawie najlepsze itemy (zależy od serwera) i nawet nie wiesz jak wyglądają te gorsze typu Brass, Dragon...fakt, że na globalu jest tylu hackerów, i zrypów którzy oszukują ale tak jest prawie w każdej grze online (a w Tibi to ja nie mówie jak jest na mainie;/)
ale i tak sądze, że global jest dużo ciekawszy niż priv...
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Ojej Arcane... czyzbys mi grozil tym? A co ja takiego zlego napisalem o_O Na globalu, zanim cokolwiek osiagne, to minie z pół roku, a wiec wole grac na servie co ma 120 xp i jest zacnie, jedyny plus globa jest taki ze jest 24h na tydzien.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE (rastaffari @ 15-05-2005, 21:01) Ojej Arcane... czyzbys mi grozil tym? A co ja takiego zlego napisalem o_O Na globalu, zanim cokolwiek osiagne, to minie z pół roku, a wiec wole grac na servie co ma 120 xp i jest zacnie, jedyny plus globa jest taki ze jest 24h na tydzien.
Pewnie, że nie grożę ; P
Zastanawia mnie tylko jak można mówić o osiągnięciach na servie, kiedy nabiło się tam GÓRA 20lv? Ja nabiłem 52, grając z kumplami, szukający złotych mobków, handlując z masą ludzi, poznawać innych (jak np. kumpla którego znam już ~3 lata)... A taki Priv? Grać by nabić sobie reset, posiedzieć góra 3 miechy i znaleźć inną grę... Na moim Lv nabijanie było dość ciężkie (najtrudniejszy okres właśnie), ale satysfakcja wynikająca z nabicia w 100% uczciwie jakiegokolwiek Lv przewyższała znacznie chęć nabicia kozackiego poziomu... Glob ma w sobie to 'coś'... Z prywatnych znalazłem tylko jeden taki serwer... Który niestety zszedł na psy (przez nieciekawych GM'ów...)
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Zalezy co kto lubi wiesz... Mi by sie nudzilo siedzenie przez dluzszy okres w jednej planszy np lostower o Boze
ohmy.gif
hehe:p na tym serwerku teraz, niemam za duzego xp i tez latwo nie jest, ale jest dobrze. W sumie tak rozkminiam czy sie nie wziac za globala niedlugo. Aaa co do ludzi, to poznalem wielu i mimo to ze server upadl, dalej mam z nimi kontakt
smile.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Jak tak sobie rozmawiacie o priv serwerkach to powiem wam, że najwspanialszy serwer jaki powstał to GryphusMu (do dziś istnieje) byłem jednym z 1 graczy na tym serwie, exp 70 bardzo porządni i mili admini i wogóle fajna atmosfera, skończyłem grać tak pod koniec stycznia i jeszcze się trzyma...nie dam wam stronki do niego bo reg off;/ ale naprawde jest świetny...
A tak przyokazji jak już pisze, Arcane który masz lvl na globalu??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom