Multiplayer Arena

Macrentofeth

New Member
Dołączył
16.6.2009
Posty
7
Pobierz Multiplayer Arena DEMO

Zapewne wielu z Was myślało kiedykolwiek o multiplayerze w Gothicu. Wydawało się to niemożliwe. Jednak wkrótce się to zmieni...

Crip Soft wraz z wsparciem wortalu Gothic Site tworzy multiplayer do Gothic II: Noc Kruka. Natchnieniem był projekt DaRk'a, twórcy klienta i serwera multiplayera. Zainspirowani jego dziełem postanowiliśmy stworzyć modyfikację do Nocy Kruka, która pozwala na grę wieloosobową przez sieć.

Więcej informacji w tym temacie: <a href="http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=23397" target="_blank">http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=23397</a>

Kierujcie tam swoje pytania, komentarze możecie zamieszczać tutaj.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Łee...myślałem że to będzie zwykły MP że chodzi się po świecie, razem z kimś poluje itp..A to tylko walki na arenie.Może nawet i to wyjdzie ale mało osób będzie z pewnością w to grało bo nudne jest takie ciągle walczenie z kimś na arenie.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Z tego co wiem to ekipa Maca będzie planowała coś większego ale to wtedy jak po wyjściu tego clienta będzie trochę ludzi w niego grało.

Pozostaje czekać bo walki na arenie świątyni adanosa mogą wydać się ciekawe :)
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
To nie jest taki głupi pomysł. Będzie można przekonać się, czy w końcu załapaliśmy system walki z Gothica. Czegoś takiego mi było trzeba - inteligentnej walki ;) Chociaż NPC w gothicu walczyli całkiem nieźle tzn nie byli tacy znowu strasznie głupi. Chociaż te bieganie dookoła pnia :lol:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
▪ dwuosobowy tryb walki na arenie poprzez sieć

Macrentofeth powiedz mi czy to chodzi o granie przez sieć lan czy pisząc sieć miałeś na myśli internet?
 

Macrentofeth

New Member
Dołączył
16.6.2009
Posty
7
Będziesz mógł grać przez LAN jak i przez internet. Słowo "sieć" zostało tu użyte w dwóch znaczeniach. Na razie mamy w planach rozwiązanie w postaci takiej, że jeden z graczy będzie hostował grę. Myśleliśmy nad wprowadzeniem serwera/ów, ale to jak wiadomo wydatek pieniężny. Nad tym będziemy myśleć później :).
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jeśli coś takiego kiedykolwiek wyjdzie, oczywiście zagram. Jak na razie nie ma nadmiaru informacji, więc nie ma co się rozpisywać.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No nareście ! jakoś to zaczyna wyglądać ;) trzymaj poziom Mac a napewno znajdą się ludzie do dueli :p powodzenia w dalszych pracach :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo fajnie. Widać, że coś się dzieje. Jednak ja dopóki nie dostanę w ręce to będę podchodził sceptycznie.
Miałem już przykład kiedy Hawk z grupy odpowiedzialnej za Multiplayer do gothica. Dawał mi materiały prawie na ukończeniu. I co? grupa zawiesiła działalność. Wytrwałości w pracy, bo jak mod wyjdzie to na pewno zagram.
 

Macrentofeth

New Member
Dołączył
16.6.2009
Posty
7
W związku z komplikacjami, których się nam wiele ostatnio przytrafiło informujemy, że 30 sierpnia nie ukaże się modyfikacja do Gothic II Noc Kruka umożliwiająca walki na arenie z pełnymi animacjami, czatem etc. Niestety od kilku tygodni mamy spore problemy, nasi programiści stwierdzili, że nie są w stanie dodać animacji, mają problemy z czatem i nickami. W związku z tymi problemami przepraszamy wszystkich, którzy czekali na naszą modyfikację i w ramach rekompensaty publikujemy najstabilniejszą wersję jaką mamy - 0.2.5.10 (wydana 10-08-09). Nie dołączyliśmy moda, także jest to Multiplayer z trybem kooperacji. Jeszcze raz przepraszamy i zapraszamy do gry. Prosimy o przeczytanie ReadMe, są tam informacje jak obsługiwać program.

Korzystając z okazji ogłaszamy nabór na doświadczonych programistów C#. Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie nam pomóc i chcesz to zrobić prosimy o KONTAKT NA PW.

Pobierz Multiplayer Arena DEMO
ReadMe
 
Do góry Bottom