Multikonto

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Witam!
Piszę tu z prośbą o odbanowanie Zomina. Zomin jest dobrym userem znając go napewno nawet ze złości nie zrobił tylu multikont ponieważ aż taki chamski to on nie jest, jak wiecie sam się z nim sporo kłóciłem ale i tak nie zasługuje na perma. jak mówi że to nie on tylko jego kuzyn powinniśmy mu uwierzyć nawet jak kłamie lecz w ten sposób sam sobie grzechów narobi a jest wiernym chrześcijaninem. Powinniście dać mu ostatnią szanse i wstawić mu do 90%warna za karę. jak się poprawi zobaczymy. jeszcze raz proszę bo to dobry user. piszcie jeśli mnie tu ktoś popiera a za odrobiną szczęścia uda nam się go ocalić. pozdrawiam - Zenek.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Mieszaj chrześcijaństwo w perma, taa brawo.

Uwierzyć mu nawet jeśli kłamie ? Heh, to tak jak by uwierzyć hitlerowi że nie chciał zabijać ludzi. Może drastyczny przykład ale pasuje.
Zakładał konta celowo lub nie, jego sprawa, mnie ten pomysł się nie podoba, Kacpowi pewno też, chociaż kto go tam wie. Ale raczej nie prędko spotkamy tego pana tutaj ; ]
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ale po co aż tak surowo? robił źle ale żałuje czy miał na form jakieś problemy większe? NIE to po co od razu perma? dajcie mu dużo %warna. ostatnia szansa każdemu się chyba należy tak czy nie?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Każdy normalny by się powstrzymał o zakładania wulgarnych kont, każdy nie do końca normalny nie, widzisz różnice ? Niech spróbuje za 3 miesiące wtedy może Kacp uchyli się od wyroku, teraz na pewno nie ma na co liczyć. A jak nie potrafi żyć bez forum, to niech wyjdzie na dwór : d
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Zenek, jakim Ty jesteś idiotą....

Pewnie, wierzmy mu, że to kuzyn.
Wierzmy, że odezwie się jego sumienie, bo jest dobrym chrześcijaninem.

Nie obchodzi mnie, czy jest dobrym userem. Zasłużył na bana, bo złamał kluczowy punkt regulaminu. Może sobie gadać z Kacapem, może poprosić kogoś o wstawiennictwo - jego problem.

Ave

P.S. Po uj tworzyłeś ten temat? Chcesz się podlizać, czy móc pokazać mamusi, że jesteś dobrym, niewinnym chrześcijaninem i dbasz o swych braci ?

P.P.S. Dorośnij, albo stąd odejdź, proszę...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Skoro jest taki porządny to niech sam napisze do administracji z prośbą o odbanowanie. Tyle na temat. Zakładał multi to jest kara za jego postępowanie. Temat zamykam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 

Dark Nexus

Debile
Dołączył
11.10.2009
Posty
2
Dobra, udało mi się tu dostać, zgnębcie mnie do końca. Zacznijmy od tego, że bardzo nie ładnie postąpiłeś, drogi Shawnie, rozmawialiśmy prywatnie i nikt nie prosił cię o wysyłanie tego wszystkiego na Basha. Nie będę tu nikomu ubliżał, ani tobie, ani Rio(który w pierwszym dniu tej całej afery zachował się naprawdę nieuczciwie), zniżając się tym samym do waszych poziomów. Powiem jedno, wstydźcie się. Wierzyłem w was.

Gdybym starał się usilnie o powrót na forum, tłumaczyłbym KAŻDEMU to, że to nie ja byłem winowajcą. Muszę się przyznać do większości błędów, za które przepraszam. Ja napisałem petycję, ja zrobiłem pierwszy multi i kłóciłem się na SB, ale wszystkie następne wydarzenia(w dniu kolejnym) to nie moja wina. Jeśli chciałbym, żeby ktoś mnie odbanował, napisałbym o moim kuzynie do kogoś wyższego rangą, niż zwykłego Najemnika. Bo co on niby pocznie? .. Nie chciałem, żeby to wszystko wyszło na jaw, bo wiedziałem, jaka będzie reakcja całej reszty. Wszystko brzmi nieprawdopodobnie i nie mam zamiaru na siłę kogoś zmuszać, by w to uwierzył, ale też nie odwołam się od moich poprzednich słów, gdyż wtedy musiałbym zacząć kłamać. Szczególne przeprosiny należą się Nauczycielowi.. Petycja mająca zupełnie inny cel przerodziła się w istną nagonkę na Ticza. Nie liczę na przebaczenie, na to już za późno. Jeśli chodzi o Burego, jego nawet nie prosiłem o pomoc, a jednak, napisał pewien temat na forum.. Zadziwił mnie tym. Do tej pory ciągłe kłótnie, a teraz?.. Szacun, bracie. ("Nawet jeśli kłamie powinniśmy mu uwierzyć(...)".. Bury, Bury.. ^_^ Ale, liczą się chęci :) ) Dziękuję ogólnie wszystkim za wsparcie, Kacperexowi za zrozumienie, części teamu od serialu za to, że zostaliście ze mną(postaram się was nie zawieść, wziąłem się ostro do roboty, jeśli chodzi o scenariusz) i wszystkim tym, którzy starali się o mojego unbana. Jak widać, to moje multi-acc, a więc jestem całkiem spalony(a jednak, da się bardziej.. :p ). Po prostu, nie chciałem tak tego wszystkiego nagle zostawiać.. Tak czy inaczej, chyba już się tu nie pojawię. Jeszcze raz, przepraszam i dziękuję.

Zomin​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom