[MU Online]Dragon Mu

Status
Zamknięty.

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Jest to bardzo fajna gra sam ja mam
smile.gif
 

Ralf

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
32
Też gram w MU. Ta gra jest eXtra!!!!! Gram Dark Knightem i mam 38 lev. Teraz zrobiłem sobie troche przerwy bo ciągłe granie w jedno może znudzić albo zabić.
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Więc dużo osób gra w Mu. Ale kto gra na serwerze
Future Mu
lub
Dragon MU :?:
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
QUOTE Też gram w MU. Ta gra jest eXtra!!!!! Gram Dark Knightem i mam 38 lev. Teraz zrobiłem sobie troche przerwy bo ciągłe granie w jedno może znudzić albo zabić.
tongue.gif
Taz nawalam w Mu!Tez Dark Knightem
tongue.gif
! W końcu ralf to mój kuzyn :shock: ! Mam troche niższy lev od niego! On to prawdziwy maniak! Świetnie sie w tej grze gra z kumplami w party, wimienia itp! Jak jakiegoś mojego kuppla nie ma na gg to odrazu właże w MU bo wiem ze tam go znajde i pogadam
biggrin.gif
! Extra giera! W sam raz na nudne wieczory do popykania! Akurat na ten czas kiedy sie czeka na NK
smile.gif
! Ale jak juz wyjdzie to Mu odejdzie w daaaal 8)
 

Ralf

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
32
Chlip, chlip. Normalnie ten text był taki wzruszający, taki głęboki. IDE Pograć w MU. Hehehe
biggrin.gif
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
A własnie co do blacka,to oni ostatnio zmieniali IP i chyba wersje itd,
bo ja bym sobie chetnie wrocil na ten serv tylko nie mam skad co sciagnac,jakbys wiedzial to napisz.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A ja tu polecam tego serwerka, na którym sam teraz gram :]
http://83.174.133.8/home.asp
Serw jednego ze znajomych z którym grałem na Globcu, fajne ma ustawienia, ciekawie pomieszane NPC. Ogólnie b. fajny serw ^^
Niedługo nabiję 250lv, to będę mógł gildię założyć. Mile widziani aktywni (i znający grę!) gracze :]
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
może ktoś linka podać do MU BLACK bo zapomniałem
biggrin.gif

no i czy admin jeszcze rejestruje
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
a z czym to sie je?to jest jak TIBIA??jezeli tak to odrazu sobie daróję
sad.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Muro czytaj dokładnie całe tematy... Bo skończysz w krótkim czasie z dużą ilością ostrzeżeń (tymbardziej że teraz łatwiej o bana).

Jeżeli szukacie czegoś o MU:
http://mu.abc.pl/

Tam jest też lista serverów. W razie wyjątkowych problemów, proszę na GG, oraz po wszelkie info.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom