Mroczna Cytadela !

Status
Zamknięty.

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
A więc mam jush 30 uzytkowników i moge chyba zareklamowac tutaj swoje forum ...


Mam zaszczyt zaprosić was, drodzy uzytkownicy drugiego co do wilkosci forum o gothicu !!! na moje forum o czterech grach Fantasy czyli : Morowind, Gothic, Sacred oraz Neverwinter Nights. Forum istnieje od nie dawna a juz widac efekty naszej pracy w ciągu kilku dni uzyskalismy 30 użytkowników. NA forum panuje fajna, przyjazna atmosfera i to nie tylko moje zdanie. Planujemy w przyszłości osadzic forum na silnym portalu o tematyce fantasy... ale to juz w krótce byc może zrobimy własna grę na silniku Vallheru w ktorej będą się odbywały walki i system walk pomiedzy gildiami. Administratorem na moim forum jest takze znany wam (chyba) Thorbjorn więc forum nie jest takie słabe jak widać ...
wink.gif
Myśle ze zobaczycie je a bardzo prosze o rejestrację bo w ten sposób mi trochę pomożecie już nie prosze o pisanie tam ale o rejestracje ... wam to zajmie 1, może 2 a mi moze bardzo pomóc .... Bardzo was proszę i mysle że POMOŻECIE !!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!!!

Link do forum : http://www.cytadela.up.pl

PS: Oceniajcie forum subiektywnie i weźcie pod uwagę że nie ma jeszcze tygodnia
wink.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Hmmmmmm...Już napoczątku nie spodobał mi się za bardzo tytuł, nie potrafię uzasadnic dlaczego ale mi się nie podoba i już. Forum posiada ciekawą szatę graficzną, widzę że chcieliście wprowadzić równie mroczny jak nazwa nastrój...Różnorodność działów, na szczęście nie tylko o gothicu bo takich jest pełno i za to plus. Widzę że cieszy się dużą popularnością jeżeli w kilka dni udało ci(wam) uzyskać 30 userów.
I jeszcze jedno nie jestem zupełnie przekonany, że twoje forum jest drugim co do wielkości ,ale no cóż mogę się mylić, ogólnie jest w porządku.





pozdrawiam
tongue.gif
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
Nie dosz;lismy do porozumienia nie powiedziałemże moje forum jest 2 co do wielkości tylko powiedziałem że mam zaszczyt zaprosić WAS użytkowikow Durgiego co do wilkosci forum o gothicu.... o to mi chodziło dzieki za pozytywna ocenę i czekam na rejestrację ....
biggrin.gif
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Świetne forum jestem tam zarejestrowany.Widze też że szybko zebraliście użytkowników.Działy też macie dobre ale przydała by się nowa szata chociaż ta nie jest zła.Pozdrawiam wszystkich userów i życze wam szybkiego rozwoju forum.
Działy:9/10
Szata:8/10
Tytuł forum:10/10
Moderatorzy i admini:10/10
biggrin.gif

OGÓLNA OCENA:9/10
Pozdrawiam!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Jak dal mnie takie sobie. Na pierwszy rzut oka odrzucajaca (mm powtórzenie ehh) jest szata graficzna. Jak dla mnie mało czytelna i cięzko się forum przegląda. Nie wątpliwie do plusów należy zaliczyć różnorodność działów, a takze ilośc userów, która naprawde jest dosyc duża jak na nowe forum. No ale pozatym to mi jakoś do gustu nie przypadło..no ale mimo wszystko zycze powodzenia w dalszym rozwoju forum.

Ocena 7/10
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Forum widziałem tylko raz i pwiem że mi się podobało ale jest jedna rzecz teraz nie chce mi jakos wejść bo występuje błąd otóż:

CODE This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible.

Server nawala
tongue.gif
.

Ocena jak widziałem pierwszy raz:
-szata 7/10
-userowie 9/10
-cala reszta 8/10

Życze powodzenia w rozwoju stronki i się tam zarejstruje ale niech mi tylko ona wejdzie
smile.gif
.

PozdrO for all.
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
A więc serwer na którym mieliśmy Mroczną Cytadelę okazał się wielkim błędem i chyba upadł ponieważ nie chodzi już 4 dzień. Przepraszam z to że zareklamowałem forum które nie chodził ale to wina serwa. Postanowaiłem reaktywować stare "Fantasy Imperial". Tam było juz wszystko ładnie uporządkowane i panował fajny klimacik Fantasy....

Mam propozycję dla jednego człowieka który zna się dobrze na webmasterstwie i ma trochę czasu popołduniami ... Jeżeli jest taki ktoś kto pomoże mi z moim forum (tzn. gdy zajdzie potrzeba zrobi jakieś logo, wgra skin itd.) To dam mu adma ....Proszę się zgłaszać pod 8303111 ....

Link do forum .... http://www.fantasy.imperial.haa.pl/index.php

ZAPARZSAM PONOWNIE !!!!!!!!!
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
QUOTE A więc serwer na którym mieliśmy Mroczną Cytadelę okazał się wielkim błędem i chyba upadł ponieważ nie chodzi już 4 dzień. Przepraszam z to że zareklamowałem forum które nie chodził ale to wina serwa. Postanowaiłem reaktywować stare "Fantasy Imperial". Tam było juz wszystko ładnie uporządkowane i panował fajny klimacik Fantasy....

LoL ale...I tak nawala bo z tego co mi wiadomo i stare fanstasy tez bylo na tym serverze co nowe forum wiec to i tak wam nic nie da. Poprostu ze starego servera trzeba wziasc kopie zapasowa jesli robiliscie i dac ja na nowy server. Radze wrocic do www.haa.pl badz skorzystac z www.rocafella.pl albo www.freekonta.net i wszytko bedzie dobrze.

Blad to ze baza mysql nawala i to wszytko.

Pozdro
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
A więc teraz forum już bedzie działać i baza jest stabilna powróciłem do haa.pl no i wyjaśniło się dlaczego na haa baza siadała co 2 minuty ... Otóż nie zmieniłem w pliku config.php powinienem zmienic hosta do bazy z localhost na mysl.haa.pl i teraz jest to zrobione i już wszystko powinno działać płynnie. Oceńcie moje forum .... No i może ktoś chciałby współpracować ze mną na zasadzi połaczenie for jeżli ktoś by się zgodził to myślę że dojdziemy do porozumienia ....

OCENIAJCIE I REJESTRUJCIE SIĘ NA http://www.fantasy.imperial.haa.pl/index.php


PS: Jeżeli możecie to chociaż zarejestrujcie się bo poświęcacie 2 minuty a mi możecie bardzo pomóc .... bardzo proszę o rejestracj ę !!!
biggrin.gif
 

Mace Windu

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
36
Tak, naprawdę serdecznie zapraszam na to forum, gdyż jest bardzo fajne i mamy wielu miłych userów. Mam nadzieję, że szybko się rozwiniemy w większe i bardziej zaawansowane forum. Wchodźcie i rejestrujcie się, bo warto!
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
No więc forum pracuje pełną parą, planowane jest osadzenie strony na płatnym serwerze, teraz tylko czekamy na hasło do FTP i już ruszą pracę.... Artykuły juz są zbierane mamy juz ok 30 !!!! Piszę tu z propozycją współpracy przy budowie strony.... tzn. pisanie artów itd. własnego Thema juz mamy. Wiem że to jest wysoko postawione forum (Gothic up) i że są tu ludzie którzy cos potrafią, a więc proszę kontakt pod 8303111 .... Nagrodą jest chdźby za najwiekszą liczbę artów stanowisko Redaktora Naczelnego !!!

Zapraszam rówież na forum !!!! http://www.fantasy.imperial.haa.pl/index.php
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
Sorki że post pod postem ale muszę to napisać żebyście zauważyli - proszęo wyrozumiałość !!!

Drodzy użytkownicy !!!!

Moja strona o fantasy jest już prawie gotowa, od strony technicznej. Teraz nadszedł czas na treść, mamy (tak myślę) ładną sztę graficzną. Poszukujuę osoby potrafiącej pisać arty i znającej takie gry jak Morowin i Sacred (Gothicki są już prawie skończone). Szukam też redaktorów i newsmanów i wiem że to jest odpowiednie miejsce aby ich znaleźć. Nagrody są wyskoie (sami sobie wybiezrzecie a ja w miarę możliwości je spełnię)
biggrin.gif
biggrin.gif
. Bardzo proszę o pomoc i kontakt pos numerem 8303111 !!!!


Jest jeszcze jesna sprawa - dlaczego nie rejestrujecie się ??? przecież to ani nie boli, ani nie kosztuje ani nie zajmuje durzo czasu, chyba to możecie zrobić więc proszę o rejestrację jeszcze raz gorąco zachęcam
sad.gif
smile.gif



Z Powarzaniem Achilles
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Bardzo dobre forum dużo userów fajna szata poprostu lepsze niż inne pomniejsze fora ale mam dla ciebie 1 minus dlaczego tą 4 grą był właśnie gothic???? To niejest taki wielki minus poniewarz inni ludze robią fora tylko o gothic a tu jest połączenie 3 gier i gothic dałbym ci 10/10 ale za gothic minusi czyli 9/10.

Ocena ogulna 4+
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
NIe bede ukrywał że nasze forum juz nie rozwija się tak gwałtownie, ale mysle że jest to przejściowe. POMÓZCIE MI !!!! chociaż samą rejestracją na moim forum.

SOstatnio odeszło kilku ludzi (czyt. zdrajców) i teraz szukam tutaj, doświadczonych moderatorów:
- Szukam 2 modów chyba tutajk gdzie tak ciężko nie dostac bana wiadomo co trzeba umieć i kim trzeba byc zeby być dobrym modem.

Szukam także ~~~Uwaga~~~~ ADMINA do mojego forum
- Tutaj belka się podnosi admin to ktoś kto się poswięci dla forum i strony która powstaje i którą już nidługo wam ukażę. Szukam osoby która zna się średnio na webmasterstwie i jest gotowa często przebywac na forum !!!!

Zainteresowanych oczekuję na : 8303111 (nr gg)



Jest jeszcze jesna sprawa - dlaczego nie rejestrujecie się ??? przecież to ani nie boli, ani nie kosztuje ani nie zajmuje durzo czasu, chyba to możecie zrobić więc proszę o rejestrację jeszcze raz gorąco zachęcam !!!!!!!!!

www.fantasy.imperial.haa.pl/index.php
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE dlaczego nie rejestrujecie się ???

A pomyslales o czym takim, ze komus moze sie nie podoba twoje forum i nie ma ochoty sie na nim rejestrowac? Nikogo nie zmuszisz do rejestracji a proszenie, wrecz blaganie o takowa rejestracje jest zalosne. Zachec userow czyms innym niz tylko prozbami typu "Prosze o rejestracje. To nic nie boli!". Najwiekszy minus fora to zapewne skrypt i serwer. Szata graficzna jest beznadziejna. Poziom tresciwy forum stoji na niskim poziomie (opisy dzialow).


QUOTE SOstatnio odeszło kilku ludzi (czyt. zdrajców)

Myslisz, ze kto odejdzie z forum jest zdracja? Moze znalezli inne forum albo leprze zajecie niz pisanie na twoim kiepskim forum
tongue.gif
.
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
Dobra, nie wiem czego chcesz od serwera od ostatniej zmiany u nich (nna haa.pl) nic się nie zepsuło (czyli gdzies tak od miesiąca) i na serwer nie narzekam, a na poleconej przez ciebie rocafelli to wiesz co było. Skrypt zmieniamy na pewno w tym tygodniu tylko trzeba bedzie ta konwersację zrobic bazy - i bedzie punbb. A co do tych zdrajców to sami dliści mi taka range gdy odszedłem z GN więc ja też mam prawo mówić o tych, którzy odeszli z mojego forum. A to ze prosze ludzi o rejestracje to nic w tym złego nie widzę, tylko tyle moge zrobic poprosić. To twoje zdnie że to żałosne..... Kiedy powstanie strona to się wezmę za forum. Ale i tak nie ejst tak źle zwłaszcza nie dawałes mi nie dawno jednego miesiąca, a forum istnieje już dwa.

Z powarzaniem Achilles ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom