Mp3 ,muza

Status
Zamknięty.

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Prosze ja was kochani moi
cool.gif
z kąd ściągać najnowsze piosenki? Czy jest jakiś limit ściągania plików bo w grudniu na emulu ściągnąłem pełno plików i chodził żekłbym szybko a teraz to bardzo bardzo wolno i nie idzie nic ściągnąć. Mam internet radiowy. Może macie jakieś strony z mp3 plis pomóżcie.

Nie wiem gdzie ten topic zamieścić xD Dziwaczny trochę, ale niech zostanie może tutaj - Oz.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ale o jaki rodzaj muzyki Ci konkretnie chodzi? Linków można podać miliony ;] Na przykład ja (niestety) mogę polecić tylko jeden: dj.witek (dział "MP3"). Fajna muza, house, dance, trance i wszelkie inne możliwe odłamy techno. Są tam trochę nie cenzuralne reklamy, ale to chyba normalne dla takiej melanżowej stronki.

Ja osobiście też chętnie zajrzał (zajżał? :p) bym na pare stron z darmowymi punk rockowymi mp3. Najlepiej kalifornijski ;]

A co do Twojego eMula... No cóż, nigdy tego programiku nie miałem, może poprostu miał jakiś słabszy dzień ;P
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Prosze ja was kochani moi cool.gif z kąd ściągać najnowsze piosenki? Czy jest jakiś limit ściągania plików bo w grudniu na emulu ściągnąłem pełno plików i chodził żekłbym szybko a teraz to bardzo bardzo wolno i nie idzie nic ściągnąć. Mam internet radiowy. Może macie jakieś strony z mp3 plis pomóżcie.

A ten temat nie do działu "Komputery" może? Cóż jeżeli znasz tytuły nowych mp3 to polecam baaardzo BearShare. Sciagniesz go z google. WPisujesz nazwe muzy i ci wyswietla. Program jest genialny. A może www.wp.pl i mp3?

Tyle.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja znam jedna taką stronkę. Możesz tam poszperać i moze znajdziesz coś dla siebie. Jak czegoś szukam to tam zaglądam
tongue.gif
Wejdź TU
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Ja polecam program BEARSHARE. Są na nim o wiele wyższe transfery niż na eMulu, czy Kaazie. Duża baza plików i sympatyczny misiek w logu ;].

Pozatym jakieś sajty. Może YourMp3.Net. Co nie co tam jest.
Fanowskie MP3 znajdziesz na www.wp.pl. Czasem można trafić na niezłe, jajcarskie MP trójki.

QUOTE Ja osobiście też chętnie zajrzał (zajżał?
tongue.gif
) bym na pare stron z darmowymi punk rockowymi mp3. Najlepiej kalifornijski ;]

Hmm...miło by było gdybyś dał pare takich linków. Bardzo lubie kalifornijskiego Punka.

Żebym jeszcze miał ;PP - Oz.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
A jeszcze jedno z tym bear share to jak sie posługiwać
blink.gif
To potrzeba jakiegoś kudu(keya)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE A jeszcze jedno z tym bear share to jak sie posługiwać blink.gif

Nie widze szczególnej filozofii. Dajesz "szukaj" i wpisujesz tytuł danego utworu, filmu, czy aplikacji. Nastpnie naciskasz ENTER, badź "znajdź". Jeżeli chcesz włączyć bardziej szczegółowe pobieranie to wybierz z listy: mp3, video...itd.

Jak juz znajdziesz to czego szukasz klikasz button "Pobieranie" i widzisz aktualne transfery. Masz tam czas jaki pozostał do końca pobierania, procent pobrania pliku, transfer itd.

Nic trudnego. Nawet moje koleżnaki nie musiały sie pytac jak obługiwać "Miśka" (tak nazywa go moja kumpela). A...i na następny raz pisz nieco gramatyczniej.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ale u mnie nie ma takiej funkcji więc nie wiem tylko pisze
"Secure Order Form for BearShare Pro


Please read this carefully. If you are a current BearShare Pro user who has already paid, then you just need to get a new key, which is free for current Pro users.

Current BearShare Pro users - Get a new key.
Gift Recipients - Get a new key.
New users - continue with this form.
Users renewing their access - continue with this form.

Membership choices are:
12 month unlimited access for $39.48. Equivalent to only $3.29/month*. Best Value!

6 month unlimited access for $25.92. Equivalent to only $4.32/month*."
Co robić??
huh.gif
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
No jeszcze możesz zajrzeć na nofwarez.tk też sporo piosenek i wiele innych rzeczy jest.

P.S. Sorki za podanie linku do niedziałającej stronki ale polecam ją na przyszłość 20 stycznia powinna działać.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Lol...

QUOTE Ale u mnie nie ma takiej funkcji więc nie wiem tylko pisze
"Secure Order Form for BearShare Pro


Please read this carefully. If you are a current BearShare Pro user who has already paid, then you just need to get a new key, which is free for current Pro users.

Current BearShare Pro users - Get a new key.
Gift Recipients - Get a new key.
New users - continue with this form.
Users renewing their access - continue with this form.

Membership choices are:
12 month unlimited access for $39.48. Equivalent to only $3.29/month*. Best Value!

6 month unlimited access for $25.92. Equivalent to only $4.32/month*."
Co robić?? huh.gif

Powinieneś miec obok button "run free BeraShare version" (cos w tym stylu). Ja mam po polsku ten programik i pisze mi: "uruchom za darmo!".

Dobra ja już postram sie nie postować tu tyle.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jeśli chcesz to pod tym linkiem jest troche muzy ( i nie tylko)
biggrin.gif

To jest forum na którym są zamieszczane róznego rodzaju Mp3 i soundtracki... zresztą zobacz sam.
biggrin.gif




POZDRO "Khalid"
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Mam do was prośbe dajcie linka do In the ghetto elvisa presleya backstreet boy i steel i kombi czekam wciąż na cud . Ja zawsze ściągam mp3 szukając tytułów w RMF pop liście Darka Maciborka
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Jeśli chodzi o mp3 to możesz bardzo wiele sciągnąć na iMesh'u to tu jak by cuś udostępnisz z 200MB i możesz wiele sciągnąć. Jeżeli chodzi o stronę internetową, nie pomyślałeś o wp? mp3.wp tam jest wiele, wiele piosenek wszystkich stylów.


Pozdro
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Siemka
smile.gif
Ja tez bym poleciła iMesha, ale moim zdaniem najlepsza jest wersja 5.5. Ta 6.0 jest taka troche w kit, ale cóz... tą 5.5 cięzko znaleźć. A co do wp.pl to nigdy tam nie ściągam bo nie ma niczego konkretnego. wpisuję autora i tytuł i wyskakują mi jakieś dziwne rzeczy...Pozdro
smile.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
A powiedzcie mi jak nazywa sie ta piosenka z "Kosmicznego Meczu" taka wolna cos tam hmmmmmm fly hmmmmmm
wink.gif


E...? o_O Zamykam. - Oz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom