Morrowind

Status
Zamknięty.
Dołączył
11.5.2005
Posty
41
Siemanko!! Mam pytanie!! Czy Gra Morrowind Jest podobna do gothica?
Chce ją kupić ale musze mieć jakiś obraz jej
biggrin.gif
Zeby sie nieokazało ze będą jakieś głupie zagadki rodem z Mysta 4:) Czekam na odp.

poZdro
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Może i ma coś podobna do gothica ale w morrowindzie jest gorsza fabuła ale za to są rasy
cool.gif
Uważam że nie warto kupować tej gry
tongue.gif
poczekać za gothic III jeżeli ci się chce !!! Chodź w gre można pograć i to nie lada długi czas !!
wink.gif
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
ja bym kupił (bo kupiłerm edycje kolekcjonerskom dawno temu) gra jest fajna jezeli znasz sie na rpg gra wyda sie prociejsza i zrozumiesz fabułe która moim skromnym zdaniem jest o niebo lepsza niz ta z gothica (jezeli masz doświadczenie w rpg-ach to zrozumiesz fabułe bo niektórzy myślą ze jest suha) ja przeszedłem np. baldurs gate wszystkie czy icewind dale tez wszystkie i fabuła w morrowind mi sie podobała !! a teraz... do sklepu (morrowind nie jest podobny do gothica tylko z wyglądu moze sie tak wydawać)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Masz tu temat , który ja sam zakładałem , jest on niemal identyczny jak ten który ty założyłeź , więc zapewne znajdziesz w nim wiele odpowiedzi.


My Webpage
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Do tego co napisałem w poprzednim temacie musiałbym dodać kilka zalet które udało mi się ostatnio zauważyć w tej grze, a zatem:
- Ogromny świat do przejścia
- Kilka ras do wyboru
- Możliwość łączenia kilku typów zbroi
- Różnorodność poszczegulnych lokacji
- Calkiem niezły klimat
- Wciąga

Ale mam także kilka nowych wad
- Swiat jest wielki, ale tym samym pusty i blady, co jakiś czas spotkamy jakiegoś stora.
- Nie ma czegoś takiego jak głosy postaci. Wszystko jest pisane
- Większość terenów poza miastami to zwykła pustynia
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Morrowind ma błędy (wywalanie do Windowsa itp.
dry.gif
) ale fabuła jest super. Do czasu gdy nie kupiłam Gothica w Morrka grałam non stop. Jej plust:
- rozbudowana fabuła
- duuuuuużo zadań pobocznych
- grafika
- muzyka
- dodatki Tribunal i Bloodmoon
- MODY które urozmaicają gre
Minusy:
- literówki (od kiedy chata pisze się "hata"?)
- wywalki do Windowsa bez ostrzeżenia
- bez patcha Dialogi niektórych zadan nie da się wypełnić
- Skrzekacze!!!!!!!!!
Ogólnie Morrowind jest spoko, świat długi i szeroki. Polecam zakup tej gry i życze frajdy.
cool.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Morowind jest w porze ale co chwile zapisuj bo sie wylacza
jednak gothica nie prezbije moim zdaniem prezszedlem morowinda i gothica z tym ze gothica 10 razy a morownida raz to powinno ci wszytko powiedziec;)
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ech... w Morrowinda można dobrze grać na potężnym kompie. Jeśli ma się odpowiedni sprzęt, by nastawić ustawienia wyglądu na najlepsze, oraz z preferencjami do zapisywania w parę sekund... wtedy dopiero można POGRAĆ.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mi morrowind nie przypadł do gustu
rolleyes.gif
Nie podoba mi się, kiepska grafika, pogmatwane zadania, niezrozumiały rozwój postaci, Gothic jest 101 razy lepszy (a może i więcej
tongue.gif
).
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
QUOTE (EdGaR @ 28-05-2005, 11:23) Mi morrowind nie przypadł do gustu
rolleyes.gif
Nie podoba mi się, kiepska grafika, pogmatwane zadania, niezrozumiały rozwój postaci, Gothic jest 101 razy lepszy (a może i więcej
tongue.gif
).
Mi tak samo... W tą grę zagrałbym tylko w ostateczności, tzn.: jak nie będę już miał w co grać, a wszystkie fajne gierki poprzechodzone. Najbardziej dobijało mnie to chodzenie i bieganie, mówię Ci... Moim zdfaniem nie warto kupować tej gry
cool.gif
.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE (EdGaR @ 28-05-2005, 11:23) Mi morrowind nie przypadł do gustu
rolleyes.gif
Nie podoba mi się, kiepska grafika, pogmatwane zadania, niezrozumiały rozwój postaci, Gothic jest 101 razy lepszy (a może i więcej
tongue.gif
).
Oponowałbym. Przy Morrowindzie w Gothicu nie da się porządnie wyciągnąć, zresztą - czy widzieliście w Gothicu miasto, które stworzone zostało, by tam zaledwie kogoś spotkać, czy wręcz- stworzone nie dla głównego wątku? Z pewnością nie. Nie chcę robić tu wojny pomiędzy zwolennikami, tak jak może wystąpić z Neverwinter Nights - dobry fan RPG powinien zagrać zarówno w Gothic jak i Morrowind i NWN. Nie ma sensu wybierać między nimi...
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
fabule z morka trzeba skumac bo wyjasnia sie w polowie gry i pod sam koniec

a teraz + i -



+
no nie wiem z 10 materiałów z kturych są: rzutki bełty strz. kusze łuki
zbroje miecze włucznie topory itd.
wieeeeeeelki świat
dużo umiejętności i czarów do opanowania
qestów od za****nia sorry za wyrażenie ale tak poprostu jest ( jest ok.200 miejscowości i w 95% można dostać od 1 / 10 qestów




-
zagmatwana fabuła
poza miastami mozna sie poczuc samotnie
mieszkancy nie przeprowadzaja dialogow miedzy soba
czasem mozna sie zaklinowac np. kiedys bylem w jakiejs kopalni skoczylem i zaczepilem sie o belke :/
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Ja tam mam ta grę z wszystkimi dodatkami. I jest naprawdę super a o fabółę od gothica gorszą bym się kłucił gdyż pomysł z nerevarem jest zarąbisty. Porównując ją z gothicem jest owiele lepsza tylko że gothic ma ten swój nieodparty urok i za to go wszyscy podziwiają!!
Plusy Morrowind'a
Zbroje(można kupywać na części a nie od razu całą)
Tarcze(tego w gothicu nie ma)
Rasy
Klasy
WIELKI ŚWIAT
Wielka ilość zadań
Minusy
Niektóre zadania są bardzo denne
Nieprzetłumaczone rozmowy (polskie są tylko napisy a mówią po angielsku i to tylko kwestię powitalną nic więcej nie mówią)
Zdobywanie poziomów
Ogółna ocena:8,5
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Ludzie. Piszecie, że Morka wywala do windy? A Gothica? Jedynka czasami też wywala, ale dwójka to już tragedia. Kiedyś miałem taki okres że GII wywalał mi do windy co kilka minut. Poza tym mi Morka ani razu mi nie wywaliło, a trudno mój sprzęt nazwać kosmicznym. Mam 256RAM, GF2, Athlon 1800+
tongue.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Morrowind ma duży świat, dużo questów i itemów. Fabuła rzeczywiście jest słaba, ale jest coś, co dodaje grze uroku. Są to setki(jeśli nie tysiące) modów, które robią z tej gry rozrywkę na wiele miesięcy. Od wprowadzenia banków do koni.
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Teraz sobie pogrywam w morrowinda i gothica naraz i uważam że gothic to gra o wiele lepsza bo ma lepszą fabułę, klimat a Morrowind to gra taka sobie też fajna bo można obejść duży kawałek świata ,są rasy i różne zbroje które można łączyć a w Gothicu tego nie ma . Ale żadna gra rpg nie przewyższy Gothica(moim zdaniem).
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom