Morrowind

Status
Zamknięty.
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Mam takie pytanie ,,Czy warto kupić Morrowinda 3 ,,. Bo właśnie myślę o jego kupnie i właśnie nie wiem czy go kupić czy nie. Proszę o odpowiedzi z argumentacją.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Ja radzę nie kupować.Mój brat pożyczył pirata.Totalna porażka ten cały morowind!Gothic jest 10 razy lepszy.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
ja ci radzę kupić morrowinda super gra często w niego gram ma podobną grafe do gothica i dużo ras do wyboru
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Po pierwsze to nie Morrowinda 3 tylko Elder Scrolls 3: Morrowind.
Po drugie to podobnie jak Huk radzę ci go kupić. Dlaczego? To zupełnie inna gra niż Gothic. Ogromny świat, dużo możliwości wyboru postaci. Niestety można wstąpić do wszystkich gildi (nawet tych walczących ze sobą). Natomiast dobrą stroną jest fabuła (5000 stron maszynopisu, ieez).
Dużo przedmiotów, ras, klas postaci.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Po pierwsze to nie Morrowinda 3 tylko Elder Scrolls 3: Morrowind.
Po drugie to podobnie jak Huk radzę ci go kupić. Dlaczego? To zupełnie inna gra niż Gothic. Ogromny świat, dużo możliwości wyboru postaci. Niestety można wstąpić do wszystkich gildi (nawet tych walczących ze sobą). Natomiast dobrą stroną jest fabuła (5000 stron maszynopisu, ieez).
Dużo przedmiotów (a propos, skąd mogę zdobyć łatwo szklany pancerz? bo mi jest potrzebny
tongue.gif
).
Po trzecie, nie wiecie może czy działa z Windows XP, bpo zmieniam system?

Działa pod XP. Sam mam ES 3: Morrowind i chodzi całkiem całkiem.

A co do samej gry: kupuj - nie zawiedziesz się. Sam pożyczyłem od znajomego czysto dla sprawdzenia. Przez dłuższy czas oderwać się nie mogłem ;]
 

Valdar 2.4

New Member
Dołączył
11.8.2004
Posty
15
Taa morrowind ma bardzo wielki świat
biggrin.gif
i małe wymagania
biggrin.gif
Ale najlepsze jest to że im więcej wykonujesz jakąś czynność tyl lepiej ją opanowywujesz
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
No nie! To już jest Morrowind3 ?! Ja nawet nie słyszałem o drugiej części. No, ale jeśli jest już trzecia to napewno będzie lepsza niz pierwsza (bo w nią grałem), ale nie wiem czy od drugiej, bo nie grałem (chyba nie ma nawet 2). Jeśli o mnie chodzi to Morrowind jest średnią grą. Nie, że jest fatalna i wogóle dno dna, ale poprostu nie pasi mi. Grafa jest naprawde dobra, ale wogóle wykonanie. Nie! Koleś biega jak goryl z posranymi gaciamu, a jeszcze jak jest przeładowany. Broń Boże! Gothic lepszy. To oczywiste, ale myśle, że lepiej sobie załatwic pirata!
 

Ulisses

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
116
Po pierwsze:nie Morrowind 3 tylko The Elder Scrolls 3:Morrowind
Po drugie:Morrowind to dobra gra, ma przyzwoitą grafikę,ciekawą fabułę i samemu mozna stworzyć postać.Poza tym,Morrowind to najbardziej podobna gra do Gothic'a.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Dragomir napisał:
QUOTE Dużo przedmiotów (a propos, skąd mogę zdobyć łatwo szklany pancerz? bo mi jest potrzebny
tongue.gif
).

ja wiem gdzie go znaleźć śa dwa miejsca
:arrow: wiesz gdzie jest miasto vampirów magów tam jest
:arrow: na środku mapy jest taka góra (wulkan) chyba to gdy chces tam iśc to jest taka bariera że przejśc nie możesz jest gdzieś tma wielki budynek z bramą i tam ludzie ci to sprzedadzą za 15 tysięcy
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Jest też mod(Armorer chyba) i dzięki niemu możesz sam robić zbroję(szklaną ze szkła oczywiście
biggrin.gif
sprzedają je w balmorze) Mod do ściągnięcia z Adamantytowej Wieży.
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Ja bym nie kupywał, wolał bym kupić Gothicha Nk Pl . No chyba że masz full kasy to se kup jak chcesz.
tongue.gif
 

kR-Uk

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
24
Albo po prostu zamiast kupowac zrob sobie orginalną kopie gry od kolegi
smile.gif
Dobry sposob. Aha i nie porownujcie morrka do gothica (bo to stoi na ... poziomie).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Albo po prostu zamiast kupowac zrob sobie orginalną kopie gry od kolegi
smile.gif
Dobry sposob. Aha i nie porownujcie morrka do gothica (bo to stoi na ... poziomie).

Ja też bym niekupywał tylko zrobił sobie kopie zapasową od kumpla. Wole sobie sienko zostawic na Gothic II NK i miedz orginalnego
tongue.gif
tongue.gif
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Osobiscie radze kupic gdzyz kosztuje niecale 20 zlotyk ( orginal, extra klasyka rzadzi, extra klasyka rulezzz )

Hmm, a co do gry.. no cóż. Grafika przy moich ustawieniach ( w Gothicu mialem wszystko na ful i antyassasling wlaczany w pliku textowym ) jest o niebo lepsza niz w w/w. Ale razi kilka szczegolow.
:arrow: Na poczatku gry nie wiadomo o co do cholery chodzi
:arrow: Brak wyraznych exp. i zdobywania levela
:arrow: Ogrom swiata moze fascynowac ale i przerazac ( tworcy rozwiazali to lazikami i lodziami ale i tak...)
:arrow: Dobrych zbroi nie mozna kupic tylko zdobywac [ nie wiecie gdzie lezy ten caly smoczy kirys kolo Ebonheart ( jestem juz w tej podwodnej jaskini )]
:arrow: Brak klimatu ( w tym niema jak gothic )
No i teraz plusy
:arrow: Ogroooooomna ilosc modow i ulepszen
:arrow: Gra wciaga i chodz czasem mysle: nie gram w ten syf to gdy wlacze nie odrywam sie conajmniej po 3 godzinach
:arrow: Szybko mozna stac sie wymiataczem ;P [ ja mam 7 lvl. ale ebonowy kirys ( gdzie zdobyc reszte kompotentow ) i samca Netcha mam na raz ]
:arrow: Ma Tribunala i Bloodmona czy jakos tak ( dodatki )
:arrow: Ciekawa fabula chodz nawet nie podchwycilkem jeszcze glownego watka ale to przeciez 5000 stron maszynopisu
:arrow: zapomnialbym, duzo ras, klas i tego typu rzeczy
To chyba tyle mam nadzieje ze wszystko wyjasnilem i naklonilem do podjecia wlasciwej decyzji jak nie to pisz co ci napisac
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
Yjah, Morrowind wymiata. Przecierz Morrowind i Neverwinter Nights to 2/3 trójcy 2000 któregośtam roku(dokładnie nie pamiętam). To full spectrum wypas giera! Ogromny świat, zmiany pogody, zmiana pór dnia, kilka środków transportu(dwa?...), po za tym kto twierdzi że 3 edycja The elders Scrolls NIE MAKLIMATU!?!?!?!? Na szubienice z nim. ma pełno klimatu, jest miodna niczym... eee... yhm... Miód??? W każdym razie, tak warto kupić, bez najmniejszego namysłu!

PS. eXtra Klasyka rządzi!
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Ja przeszłem Morrowinda ok. 3 razy potem już mi się znudziło. Ale zawsze można pograć dla rozrywki jeżeli dobrze pamiętam to z ras są:

-Mroczny elf
-Elf wysłannik wysokiego rodu
-Leśny elf
-Breton
-Cesarski
-Khajit
-Aragonian
-Ork

I jeszcze jakieś dwie ale nie pamiętam jakie.

I szczeże polecam kupić tę grę
biggrin.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Tylko te dialogi :? Na szczęście w Oblivion wszystkie kwestie będą mówione. Miodzio
biggrin.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE Tylko te dialogi :? Na szczęście w Oblivion wszystkie kwestie będą mówione. Miodzio :D


Ja to uważam za minus. Szybciej coś przeczytam, niż usłyszę, a i to przeszkadza w tworzeniu modów do gry- bo przecież nie będziesz nagrywał głosów dla każdej stworzonej postaci, nie? Ja poszedłbym na kompromis, jak w Neveriwnterze- ważne postacie często się odzywają własnym głosem (oczywiście okienko z tekstem jest), a te mniej ważne to tylko okienko tekstu.
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
A wiesz Vampek, że masz rację. Zresztą tak samo jest w BG i ID.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
nie kupuj,gra fajna ale według mnie to kasy raczej prędzej czy później bedziesz baaaardzo żałował,przynajmniej ze mną by tak było a co do Gothic to ma on coś co poprostu budzi we mnie taką satysfakcję ze kupiłbym kazdą część chociaz nawet nie wiem ile by kosztowała
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom