Morderca Angusa I Hanka + Paczka Wytrychów

Status
Zamknięty.
M

Mars

Guest
Znalazłem Angusa i Hanka w tej jaskini koło jeziora ale Bill czy jak mu tam chce znać ich morderce. Gdzie on jest?? No i gdzie jest jakiś Juan który ukradł paczkę wytrychów, podobno chowa się gdzieś na bagnie ale nie chce mi się go szukać dajcie jakąś wskazówke:) I tak przy okazji: uwolniłem niewolników z kopalni złota i oni mieli uciec do Magów ale u Magów ich nie ma i Saturas mówi że mam ich uwolnić (jak generalnie są uwolnieni, Thorus mi pomagał i w ogóle) Mam coś jeszcze zrobić w ich sprawie?
huh.gif
 

Cor Angar =*

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
19
Aby znaleźć Juana musisz skręcić w bagna w lewą stronę on siedzi w jaskini z drugim bandytą musisz go załatwić on będzie miał przy sobie puklerz stali. A więżniowie są już za portalem i po rozchodzili się na swoje miejsca (czyli na farmy) jak chcesz to ich znajdz.
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
Zabójcą Angusa i Hanka jest właśnie Juan ukrywa się on w jaskini na bagnach znajdziesz ją idąc przez bagna w kierunku siedziby uzdrawiaczy tam gdzie mialeś zdobyć tablice dla Franka , trzymaj się lewej strony konkretnie ściany skalnej uwarzaj na bagienne golemy jest ich tam kilka a co do tych niewolników to jeżeli nie ma ich już w Khorinnis to muszą być w jaskini tego gościa , któremu miałeś pomkóc pozabijać błotne węże POZDRO
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom