Mora Sul Błąd Z Amuletem Czarnoksięstwa

Status
Zamknięty.

makensis

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
3
Trochę to dziwne, bo mam najnowszy patch 1.6, jednak nadal występuje ten bug. Zakupiłem Amulet po cenie zawyżonej (przyznałem się do tego, że jest to Hamida) i pomimo, że go otrzymałem nie mam go w ekwipunku i nie widzi go Hamid. Przez to nie mogę kontynuować gry, bo nie mam wstępu do Gonzalesa - wszystkie misje się zazębiają. Jaki macie pomysł na rozwiązanie tego problemu? Najpewniej jakieś kody, ale nie znalazłem nic na temat amuletu czarnoksięstwa..
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Powiem ci że spartaczyłeś to zadanie, ponieważ miałeś nie mówić Ilji, że to dla Hamida. Ale nie musisz się przejmować. To zadanie nie jest zaliczane do reputacji w Mora Sul. Zyskujesz tylko 1000 doświadczenia
 

makensis

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
3
Nie ja tylko moja siostra :D fuksem udało mi się dostać do Gonzalesa, bo wziąłem weksle któregoś z ludzi. Tak czy siak chyba nadal mam zamkniętą drogę do niektórych misji, bo Hamid ma mi coś jeszcze do powiedzenia.
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
Też mam ten problem, a mam patcha 1.6. Dostałem amulet, a niebyło go w ekwipunku i nic nie pisze też w dzienniku, że mam takie zadanie, a nie przypominam sobie, żebym oddawał amulet...
BTW. Mam problem z reputacją w Mora Sul. Zrobiłem wszystkie możliwe questy, ale oprócz tegoz Yussufem, bo go puściłem wolno i Księzycowe Ostrze oddałem temy kowalowi a nie strażnikowi Gonzalesa. Brakuje mi chyba 10 lub 15 reputacji... W zadaniu ciągle mam te prezenty dla niego więc jakby ktoś mógł mi podać jeszcze jakiś albo jak zyskać reputację byłbym bardzo wdzięczny :)
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Mżesz mu dać jeszcze paczkę bagiennego ziela , 1000 złota i przyprowadzić niewolnicę z oazy . Spróbuj jeszcze pobić kowala i zabrać księżycowe ostrze.
 

calvaro_pb

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
5
pobicie kowala niestety nic nie da.sam probowalem.ksiezycowe ostrze moze i masz w ekwipunku ale nie mozesz oddac go straznikowi gonzalesa ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom